http://kariera.mk

Dritan Prifti përcillet për në banesën e fundit, të pranishëm Ruçi e Angjeli

para 9 muajve - Java News

Paraditen e sotme janë kryer homazhet për ish-ministrin Dritan Prifti, i cili u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme në moshën 49 vjeçare. Miq dhe familjarë i kanë dhënë lamtumirën e fundit, në ambientet...

I jepet sot lamtumira e fundit ish-deputetit Dritan Prifti

para 9 muajve - ABC News

Seanca e sotme ka nisur me mbajtjen e një minutë heshtjeje për ish-deputetin Dritan Prifti. Ai ndërroi jetë dje si pasojë e një sëmundje të rënde gjaku. Ish-ministri i Energjetikës dhe ish-deputeti Dritan...

Tom Doshi shoqëron Dritan Priftin deri në banesën e fundit (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Është përcjellë për në banesën e fundit trupi i ish-ministrit Dritan Prifti . Prifti u nda dje nga jeta pas një beteje të gjatë ndaj një sëmundje të rëndë gjaku. Njoftimi Miq e dashamirës, sot më dt. 13...

Ndahet nga jeta ish-ministri Dritan Prifti

para 9 muajve - Portalb

Fatkeqësisht është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti. Prifti vuante nga një sëmundje agresive e gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë...

Përcillet në banesën e fundit ish-ministri Dritan Prifti (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Është shoqëruar për në banesën e fundit trupi i ish-ministrit Dritan Prifti . Prifti u nda dje nga jeta, pas një beteje të gjatë në luftë me një sëmundje të rëndë të gjakut. Janë mbajtur homazhe në nder...

Post-profil: Dritan Prifti, 16 vjet betejë me “vdekjen”

para 9 muajve - Java News

Nga Ylli Pata Që prej vitit 2001, kur Dritan Prifti sapo ishte larguar nga detyra e Drejtorit të KESH dhe qeveria e Ilir Metës, ku shërbeu si ministër Shteti, një paralizë e rëndë e goditi pjesërish, si...

Zhvillohen homazhe për Dritan Priftin

para 9 muajve - Mapo

Po zhvillohen homazhet për ndarjen nga jeta e ish deputetit të LSI, Dritan Prifti. Homazhet po zhvillohen në ambientet e Muzeut Kombëtar. Personalitete të njohura të politikës dhe medies, miq, të afërm...

Homazhe për ish-ministrin Dritan Prifti

para 9 muajve - Illyria

Në ambientet e Muzeut Historik u zhvilluan homazhet për ti dhënë lamtumirën e fundit ish-ministrit të Energjitikës, Dritan Prifti i cili u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme. Kreu i Kuvendit Gramoz...

Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 9 muajve - InfoShqip

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Përdorues droge?! Rama tregon më në fund të vërtetën

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Përcillet në banesën e fundit ish-ministri Dritan Prifti (FOTO LAJM) 29 mins ago Aktori i madh Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë shëndetësore 1 hour ago Sot i jepet lamtumira ish-ministrit...

Dritan Prifti, studenti i Harvardit që u kthye për Shqipërinë e '97

para 9 muajve - InfoShqip

Ish-ministri i Ekonomisë Dritan Prifti u nda dje nga jeta pas një sëmundje të rëndë gjaku, me të cilën kishte disa vite që luftonte. Humbja e tij ka pikëlluar të afërmit e të njohurit e tij, pasi politikës...

Përcillet në banesën e fundit ish-ministri Dritan Prifti (FOTO LAJM)

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Është shoqëruar për në banesën e fundit trupi i ish-ministrit Dritan Prifti. Prifti u nda dje nga jeta, pas një beteje të gjatë në luftë me një sëmundje të rëndë të gjakut. Janë mbajtur homazhe në nder...

Kuvendi i Shqipërisë mbajti një minutë heshtje në nder të Dritan Priftit

para 9 muajve - Koha.net

Në nisje të seancës plenare, deputetët kanë mbajtur një minutë heshtje në nder të ish ministrit Dritan Prifti, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave...

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit shqiptar të Energjitikës Dritan Priftin

para 9 muajve - Medial

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit shqiptar të Energjitikës  dhe deputeti të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e djeshme si pasojë e një sëmundje të rëndë...

Kuvendi mban një minutë heshtje në nder të Dritan Priftit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Në nisje të seancës plenare, deputetët kanë mbajtur një minutë heshtje në nder të ish deputetit Dritan Prifti, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave...

Sot homazhet për Dritan Priftin

para 9 muajve - Zhurnal

Tiranë, 13 tetor - I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe...

Sot homazhet për Dritan Priftin

para 9 muajve - Telegrafi

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Kuvendi mban një minutë heshtje në nder të Dritan Prifti

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Në nisje të seancës plenare, deputetët kanë mbajtur një minutë heshtje në nder të ish deputetit Dritan Prifti, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave...

Sot i jepet lamtumira e fundit Dritan Priftit

para 9 muajve - Klan Kosova

Sot do t`i jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjitikës së Shqipërisë, Dritan Prifti i cili vdiq në moshën 49 vjeçare pas një sëmundje të rëndë. Familja Prifti ka njoftuar se homazhet në nderim...

Kuvendi mban një minutë heshtje në nder të ish- deputetit Dritan Prifti

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Në nisje të seancës plenare, deputetët kanë mbajtur një minutë heshtje në nder të ish deputetit Dritan Prifti, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit...

?Lutuni t?a kaloj këtë sëmundje?, Kuvendi 1 minutë heshtje për ish-ministrin

para 9 muajve - Albeu

Kuvendi i ka nisur sot punimet me mbajtjen e një minute heshtje në nderim të Dritan Priftit, ish-deputet dhe ish-ministër në Kuvendin e Shqipërisë. Prifti u nda dje nga jeta pas një beteje të gjatë kundër...

Dritan Prifti u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë, sot lamtumira për ish-ministrin

para 9 muajve - Sot News

Ditën e sotme do të jepet lamtumira e fundit për ish-ministrin e Energjitikës, Dritan Prifti, pasi u nda dje nga jeta në mënyrë të parakohshme duke humbur kështu betejën me një sëmundje të rëndë. Homazhet...

Sot homazhet për Dritan Priftin

para 9 muajve - RTV 21

Varrimi do të bëhet në orën 13:00 Sot do t’i jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës së Shqipërisë, Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë...

Sot homazhet për Dritan Priftin

para 9 muajve - GazetaBlic

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Kuvendi 1 minutë heshtje për ish-ministrin Dritan Prifti

para 9 muajve - Shqiptarja

Kuvendi i Shqipërisë ka nisur punimet ditën e sotme me një minutë heshtje në nderim të ish-ministrit Dritan Prifti. Ish-deputeti i LSI u nda nga jeta pasditen e djeshme pas një sëmundje të rëndë. Sot Priti...

Sot i jepet lamtumira Dritan Priftit

para 9 muajve - Indeks online

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Kuvendi mban një minutë heshtje në nder të ish- deputetit Dritan Prifti

para 9 muajve - Koha Jone

Në nisje të seancës plenare, deputetët kanë mbajtur një minutë heshtje në nder të ish deputetit Dritan Prifti, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave...

NIS SEANCA PARLAMENTARE, MBAHET 1 MINUTË HESHTJE PËR DRITAN PRIFTIN

para 9 muajve - NOA

Ashtu siç ishte lajmëruar seanca e sotme parlamentare ka nisur rreth orës 08.30 të mëngjesit. Por ndryshe nga herët e tjera, ajo është nisur me mbajtjen e 1 minute heshtje për ndarjen nga jeta të ish-ministrit...

Kuvendi nis me një minutë heshtje për Dritan Priftin

para 9 muajve - Gazeta Express

Kuvendi i Shqipërisë ka nisur punimet ditën e sotme me një minutë heshtje për të nderuar ish-deputetin dhe ish-ministrin Dritan Priftin. Prifti u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. ...

Nisin homazhet për ish-ministrin Dritan Prifti

para 9 muajve - Periskopi

Kanë nisur homazhet për ti dhënë lamtumirën e fundit ish-ministrit të Energjitikës, Dritan Prifti i cili u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme. Homazhet po zhvillohen në ambientet e Muzeut Historik....

Dritan Prifti, studenti i Harvardit që u kthye për Shqipërinë e '97

para 9 muajve - Albeu

Ish-ministri i Ekonomisë Dritan Prifti u nda dje nga jeta pas një sëmundje të rëndë gjaku, me të cilën kishte disa vite që luftonte. Humbja e tij ka pikëlluar të afërmit e të njohurit e tij, pasi politikës...

Sot lamtumira për Dritan Priftin, momentet e fundit krah familjes

para 9 muajve - Gazeta Express

Sot do të mbahen homazhet për Dritan Priftin, politikanin shqiptar i cili u nda nga jeta një ditë më parë pas një beteje me një sëmundje të rëndë që ai vuante. Homazhet do të mbahen tek Muzeu Kombëtar...

Sot lamtumira për ish-ministrin Dritan Prifti

para 9 muajve - Ora news

Sot do të jepet lamtumira e fundit për ish-ministrin e Energjitikës, Dritan Prifti i cili u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme. Familja Prifti ka njoftuar se homazhet në nderim të tij do të zhvillohen...

I JEPET LAMTUMIRA E FUNDIT, SOT HOMAZHET PËR DRITAN PRIFTIN

para 9 muajve - NOA

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Homazhet për ish-ministrin Prifti, ceremonia te Muzeu Kombëtar

para 9 muajve - Java News

Kuvendi i Shqipërisë ka nisur punimet ditën e sotme me një minutë heshtje për të nderuar ish-deputetin dhe ish-ministrin Dritan Priftin. Prifti u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. ...

Sot homazhet për Dritan Priftin

para 9 muajve - Almakos

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Ja çfarë tha 6 muaj më parë Dritan Prifti, për sëmundjen që i mori jetën

para 9 muajve - Tetova Sot

Pak vite më parë ish-ministri fitoi një betejë të rëndë me një sëmundje në kokë, por humbi betejën e dytë që kish nisur me sëmundjen në gjak. Ndonëse shpresëplotë që do mund t’ia dilte sërish, Prifti tregonte...

Sot, homazhe dhe përcjellja në banesën e fundit e ish-ministrit Dritan Prifti

para 9 muajve - Syri

Sot do të mbahen homazhe tek Muzeu Kombëtar nga ora 10:00 deri në 12:00 në nder të ish-ministrit Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë dje nga një sëmundje e rëndë. Më pas, në orën 13:00, do të nisë përcjellja e trupit...

Kuvendi, një minutë heshtje për të ndjerin Dritan Prifti!

para 9 muajve - Blitz

Mbrëmjen e kaluar, ish-ministri dhe ish-deputeti Dritan Prifti ndërroi jetë për shkak të leuçemisë, prej të cilës vuante prej vitesh. Në nisjen e seancës së sotme plenare, deputetët kanë mbajtur 1 minutë...

U nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë, sot homazhet për ish-ministrin Prifti

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Ditën e sotme do të mbahen homazhe në nderim të figurës së ish-ministrit të Energjetikës, Dritan Prifti, i cili u nda dje nga jeta pasi humbi betejën me një sëmundje të rëndë. Mësohet se homazhet...

Sot i jepet lamtumira Dritan Priftit

para 9 muajve - Infokusi

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Kuvend, 1 minut heshtje në nderim të Dritan Priftit

para 9 muajve - AlbPress

Kuvendi i Shqipërisë ka nisur seancën ditën e sotme me një minutë heshtje për të nderuar ish-deputetin dhe ish-ministrin Dritan Priftin. Prifti u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë....

Kuvendi mban një minutë heshtje në nder të Dritan Priftit

para 9 muajve - Gazeta e re

Në nisje të seancës plenare, deputetët kanë mbajtur një minutë heshtje në nder të ish deputetit Dritan Prifti, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave...

Sot i jepet lamtumira Dritan Priftit

para 9 muajve - Arbresh

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Sot i jepet lamtumira ish-ministrit Dritan Prifti

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Trondit gazetari Artan Hoxha: Masakra në Lushnjë sapo ka nisur 10 hours ago Lame ka një kërkesë të pazakontë për drejtuesit e shtetit. Ja për çfarë bëhet fjalë 10 hours ago Bilanc lufte....

Kuvend, 1 minut heshtje në nderim të Dritan Priftit

para 9 muajve - Te Sheshi

Kuvendi i Shqipërisë ka nisur seancën ditën e sotme me një minutë heshtje për të nderuar ish-deputetin dhe ish-ministrin Dritan Priftin. Prifti u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. ...

Kuvendi mban një minutë heshtje për nder të ish- deputetit Dritan Prifti

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Në nisje të seancës plenare, deputetët kanë mbajtur një minutë heshtje në nder të ish deputetit Dritan Prifti, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të rëndë. Ditën e sotme do të mbahen...

Sot i jepet lamtumira Dritan Priftit

para 9 muajve - Sovrani

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Sot homazhet për Dritan Priftin

para 9 muajve - Gazeta e re

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Sot homazhet për Dritan Priftin

para 9 muajve - KosovaPress

Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar nga ora 10:00, deri në 12:00, ndërkohë që trupi i pajetë i ish-ministrit do të përcillet për në banesën e fundit në varrezat e Shish Tufinës. Një orë më...

Ndahet nga jeta pas një sëmundje të rëndë ish-ministri Dritan Prifti

para 9 muajve - 24 ore

Ndahet nga jeta ish-ministri dhe deputeti Dritan Prifti. Ai ka ndërruar jetë dje, pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë, loucemi. Kohët e fundit Prifti i ishte nënstruar kurave intensive në...

Skeda/ Studimet, jeta politike dhe skandalet e Dritan Priftit

para 9 muajve - Klan

Dritan Prifti u nda nga jeta pas një beteje të gjatë me leuçemininë por ai do të mbahet mend gjatë për disa ngjarje shumë të rëndësishme në skenën politike në Shqipëri. Ai lindi më 27 gusht 1968 në qytetin...

Vdekja e Dritan Priftit/ nesër homazhe tek Muzeu Kombëtar

para 9 muajve - Shqiptarja

Ceremonia mortore e ish-ministrit, Dritan Prifti do të zhvillohet nesër. Fillimisht, do të kryhen homazhe nga ora 10-12 paradite tek Muzeu Kombëtar, ndërsa funeral do të zhvillohet në orën 13:00, ku trupi...

Vdekja e Dritan Priftit/ nesër homazhe tek Muzeu Kombëtar

para 9 muajve - Shqiptarja

Ceremonia mortore e ish-ministrit, Dritan Prifti do të zhvillohet nesër. Fillimisht, do të kryhen homazhe nga ora 10-12 paradite tek Muzeu Kombëtar, ndërsa funeral do të zhvillohet në orën 13:00, ku trupi...

Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 9 muajve - Top Channel

Ish-deputeti dhe ish-ministri Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare. Prifti vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe u ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve vitet e fundit. Dritan...

Kur Dritan Prifti bëhej armiku nr.1 i Ramës dhe miku i besuar i Berishës

para 9 muajve - Albeu

Dritan Prifti ka qenë një aktor i rëndësishëm i politikës shqiptare që prej vitit 2005 kur themeluan LSI-në me Ilir Metën. Ai doli nga skena politike pas zgjedhjeve të vitit 2013 kur nuk arriti të marrë...

Ndahet nga jeta ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. “BalkanWeb” mëson se dje Prifti ka kryer një operacion tepër të vështirë në Itali pas së cilit nuk ka patur përmirësime....

PROFIL/ Kush ishte Dritan Prifti, njeriu që tronditi jetën politike shqiptare

para 9 muajve - Fakti Ditor

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti u nda mbrëmjen e kësaj të enjteje nga jeta pas një beteje të gjatë me leuçeminë, por në politikë mbahet mend për shumë ngjarje të bujshme. Fillesat e tij në politikë...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr...

Ja çfarë tha 6 muaj më parë Dritan Prifti, për sëmundjen që i mori jetën

para 9 muajve - Lajme.al

Pak vite më parë ish-ministri fitoi një betejë të rëndë me një sëmundje në kokë, por humbi betejën e dytë që kish nisur me sëmundjen në gjak. Ndonëse shpresëplotë që do mund t’ia dilte sërish, Prifti tregonte...

PROFIL/ Kush ishte Dritan Prifti, njeriu që tronditi jetën politike shqiptare

para 9 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti u nda mbrëmjen e kësaj të enjteje nga jeta pas një beteje të gjatë me leuçeminë, por në politikë mbahet mend për shumë ngjarje të bujshme. Fillesat e tij në politikë...

Ndahet nga jeta deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Dritan Prifti

para 9 muajve - Portalb

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe ish ministër i Energjetikës, Dritan Prifti, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Pak ditë më parë, siç njoftojnë...

Kush ishte Dritan Prifti, ish-ministri që ndërroi jetë sot

para 9 muajve - Indeks online

Dritan Prifti, 49 vjeç ka ndërruar jetë sot nga një sëmundje e rëndë. Ai ka lindur më datë 27 gusht 1968 në Berat. Ishte deputet i pavarur në Kuvendin e Shqipërisë. Nga viti 2009 deri në 2011 ishte deputet...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - Fakti Ditor

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Vdes ish-Deputeti Shqiptar Dritan Prifti

para 9 muajve - Kallxo

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Orët e fundit të Dritan Priftit, humbja e shpresave nga mjekët dhe ‘lamtumira’ me familjen

para 9 muajve - Mapo

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta ditën e sotme pas një sëmundjeje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave intensive në Itali dhe Gjermani muajve të fundit, fatkeqësisht nuk nuk...

Vdes ish-deputeti shqiptar, Dritan Prifti

para 9 muajve - Telegrafi

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Orët e fundit të Dritan Priftit, humbja e shpresave nga mjekët dhe ‘lamtumira’ me familjen

para 9 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta ditën e sotme pas një sëmundjeje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave intensive në Itali dhe Gjermani muajve të fundit, fatkeqësisht nuk nuk...

Kush ishte Dritan Prifti, studenti i Harvardi që u kthye në 1997

para 9 muajve - Shqiptarja

Ish-ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti është ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë gjaku, me të cilën kishte kohë që po luftonte. Por kush ishte Diritan Prifti, studenti i shkëlqyer i Harvardit që...

Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 9 muajve - Lajmi.net

Ish-deputeti dhe ish-ministri i Shqipërisë, Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare. Prifti vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe u ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve vitet e fundit....

Ndahet nga jeta ish-deputeti shqiptar Dritan Prifti

para 9 muajve - InfoShqip

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Ndahet nga jeta ish ministri Dritan Prifti

para 9 muajve - Zhurnal

Ndahet nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta...

Ndahet nga jeta ish-deputeti dhe ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti

para 9 muajve - ABC News

Ish-ministri i Energjetikës dhe ish-deputeti Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Prej më shumë se një viti, Dritan Prifti kurohej per një sëmundje...

Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 9 muajve - Klan Kosova

Ish-deputeti dhe ish-ministri i Shqipërisë, Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare. Prifti vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe u ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve vitet e fundit,...

"Lutjuni zotit nëse besoni se do e kaloj", çfarë thoshte pak muaj më parë për sëmundjen Dritan Prifti

para 9 muajve - Sot News

Lajmi për ndarjen nga jeta të ish ministrit të Energjitikës, Dritan Prifti, ka tronditur opinionin publik mbrëmjen e sotme. Pak vite më parë ish-ministri i LSI-së fitoi një betejë të rëndë me një sëmundje...

LAJMI I FUNDIT: Vdes politikani i njohur shqiptar

para 9 muajve - Aktuale

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës në Shqipëri, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr...

Humbi betejën me Leuçeminë/ Çfarë thoshte gjashtë muaj më parë për sëmundjen Dritan Prifti

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Pak vite më parë ish-ministri i LSI-së fitoi një betejë të rëndë me një sëmundje në kokë, por humbi betejën e dytë që kish nisur me sëmundjen në gjak. Ndonëse shpresëplotë që do mund t’ja dilte...

Ja çfarë tha 6 muaj më parë Dritan Prifti, për sëmundjen që i mori jetën

para 9 muajve - Syri

Pak vite më parë ish-ministri fitoi një betejë të rëndë me një sëmundje në kokë, por humbi betejën e dytë që kish nisur me sëmundjen në gjak. Ndonëse shpresëplotë që do mund t’ia dilte sërish, Prifti tregonte...

Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 9 muajve - GazetaBlic

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Humbi "luftën" me leuçeminë, kush ishte Dritan Prifti

para 9 muajve - Albeu

Dritan Prifti lindi më 27 gusht 1968 në Berat. Në këtë qytetin ai mori dhe arsimimin fillestar. Më pas Prifti do të transferohej me studime në një prej universiteteve më të njohur në botë, siç është ai...

Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 9 muajve - Albeu

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Ndahet nga jeta ish-deputeti shqiptar Dritan Prifti

para 9 muajve - RTV 21

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 9 muajve - Indeks online

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Ndahet nga jeta ish-ministri, Dritan Prifti

para 9 muajve - Indeks online

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

FOTO/ Ndahet nga jeta ish ministri Dritan Prifti

para 9 muajve - Syri

Ndahet nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta...

LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti

para 9 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. Ai vdiq për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga leuçemia. (e.f/BalkanWeb)

Ndahet nga jeta ish-deputeti shqiptar Dritan Prifti

para 9 muajve - Koha.net

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti ka vdekur sot në moshën 49-vjeçare. Mediat në rajon njoftojnë se Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë në...

Ndahet nga jeta Dritan Prifti, vuante nga një sëmundje e rëndë

para 9 muajve - Sot News

Ish-ministri i Energjitikës Dritan Priti është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme në moshën 49 vjecare. Dritan Prifti vuante nga leucemia prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe...

Kjo është kërkesa e fundit Dritan Priftit para se të vdiste

para 9 muajve - Bota Press

Para se të ikte parakohshëm nga kjo botë, ish-ministri dhe ish-deputeti Dritan Prifti, lëshoi një kërkesë publike për të. Pasi tregonte se kishte mbi një vit që luftonte me një sëmundje agresive dhe të...

LAJMI I FUNDIT/ Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 9 muajve - Albeu

Ish-ministri i Energjitikës Dritan Priti është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme në moshën 49 vjecare. Dritan Prifti vuante nga leucemia prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe...

Ndahet nga jeta ish ministri Dritan Prifti

para 9 muajve - Syri

Ndahet nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta...

Ndahet nga jeta ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti. Vuante nga leucemia

para 9 muajve - Mapo

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. Ai vdiq për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga leuçemia. Ai ishte deputet i LSI-së. Pas skandalit me videon me Ilir...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - GazetaBlic

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta ish-ministri Dritan Prifti

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Ish-ministri i LSI, Dritan Prifti është ndarë nga jeta ditën e sotme pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë. Prej vitesh Prifti ishte shkëputur nga politika për t’ju nënshtruar kurimit, fillimisht...

KËRKESA E DRITAN PRIFTIT PARA SE TË VDISTE

para 9 muajve - NOA

Para se të ikte parakohshëm nga kjo botë, ish-ministri dhe ish-deputeti Dritan Prifti , lëshoi një kërkesë publike për të. Pasi tregonte se kishte mbi një vit që luftonte me një sëmundje agresive dhe të...

Ndahet nga jeta ish ministri dhe politikani i njohur

para 9 muajve - Syri

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

VDES ISH-MINISTRI DRITAN PRIFTI

para 9 muajve - NOA

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti . Ish deputeti socialist Dritan Prifti i ishte nënshtruar së fundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - Opinion

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - Ora news

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta ish-ministri i LSI, Dritan Prifti

para 9 muajve - Shqiptarja

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti është ndarë nga jeta pasi prej një kohe të gjatë vuante nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive në një spital...

Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

para 9 muajve - Gazeta Express

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. Pak ditë...

Lajm i fundit/ Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - Koha Jone

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Prifti i ishte nënshtruar së sëfundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime....

Vdes ish-deputeti shqiptar, Dritan Prifti

para 9 muajve - Almakos

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Kërkesa e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 9 muajve - Infokusi

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Ndahet nga jeta në një moshë të re ish-ministri dhe ish-deputeti i LSI-së, Dritan Prifti

para 9 muajve - Blitz

Eshtë ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-deputeti dhe ish-ministri Dritan Prifti . Ai vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe u ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve vitet e fundit. Pak ditë më...

Mësohet shkaktari i vdekjes së ish-ministrit shqiptar

para 9 muajve - Periskopi

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. Ai vdiq për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga leuçemia. Ai ishte deputet i LSI-së. Pas skandalit me videon me Ilir...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - Infokusi

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

para 9 muajve - Tetova Sot

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. Pak ditë...

Ndahet nga jeta pas një sëmundje të rëndë ish-ministri Dritan Prifti

para 9 muajve - Java News

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti është ndarë nga jeta pasi prej një kohe të gjatë vuante nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive në një spital...

Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

para 9 muajve - Tetova1

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. StictyBanner...

Mësohet shkakatari i vdekjes së ish-ministrit shqiptar

para 9 muajve - Insajderi

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. Ai vdiq për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga leuçemia. Ai ishte deputet i LSI-së. Pas skandalit me videon me Ilir...

Kush ishte Dritan Prifti, ish-ministri që ndërroi jetë sot

para 9 muajve - Arbresh

Dritan Prifti, 49 vjeç ka ndërruar jetë sot nga një sëmundje e rëndë. Ai ka lindur më datë 27 gusht 1968 në Berat. Ishte deputet i pavarur në Kuvendin e Shqipërisë. Nga viti 2009 deri në 2011 ishte deputet...

Kush ishte Dritan Prifti, ish-ministri që ndërroi jetë sot

para 9 muajve - Gazeta e re

Dritan Prifti, 49 vjeç ka ndërruar jetë sot nga një sëmundje e rëndë. Ai ka lindur më datë 27 gusht 1968 në Berat. Ishte deputet i pavarur në Kuvendin e Shqipërisë. Nga viti 2009 deri në 2011 ishte deputet...

Fjalët e fundit të Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 9 muajve - Sovrani

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Ndahet nga jeta ish- deputeti Dritan Prifti

para 9 muajve - AlbPress

Është ndarë nga jeta ish-deputeti Dritan Prifti, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Prifti 49 vjeça, ish deputeti dhe ish ministri i Energjitikës Dritan Prifti, ishte nje nga politikanet...

Post-profil: Prifti, 16 vjet betejë me “vdekjen”

para 9 muajve - Te Sheshi

Që prej vitit 2001, kur Dritan Prifti sapo ishte larguar nga detyra e Drejtorit të KESH dhe qeveria e Ilir Metës, ku shërbeu si ministër Shteti, një paralizë e rëndë e goditi pjesërish, si njëra prej simptomat...

Ndahet nga jeta ish-ministri, Dritan Prifti

para 9 muajve - 10minuta

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë: “Lutjuni Zotit që ta kaloj shpejt këtë sëmundje dhe…”

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Profil/ Kush ishte Dritan Prifti, studenti i harvardit, i urryeri dhe miku i të gjithëve 9 mins ago Humbi betejën me Leuçeminë/ Çfarë thoshte gjashtë muaj më parë për sëmundjen Dritan...

Humbi “luftën” me leukeminë, kush ishte Dritan Prifti

para 9 muajve - Bota Press

Ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti lindi më 27 gusht 1968 në Berat ku dhe mori arsimin fillestar. Me shumë fat, Prifti do të transferohej me studime në një prej universiteteve më të njohur në botë,...

Profil/ Kush ishte Dritan Prifti, studenti i harvardit, i urryeri dhe miku i të gjithëve

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Dritan Prifti lindi më 27 gusht 1968 në Berat. Në këtë qytetin ai mori dhe arsimimin fillestar. Më pas Prifti do të transferohej me studime në një prej universiteteve më të njohur në botë, siç është ai...

LAJMI I FUNDIT: Vdes politikani i njohur shqiptar

para 9 muajve - Bota Press

———————————————————————— ———————————————————————– Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës në Shqipëri, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut...

Vdes ish-deputeti shqiptar Dritan Prifti

para 9 muajve - Insajderi

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Ndahet nga jeta ish-ministri, Dritan Prifti

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Ndahet nga jeta ish-ministri, Dritan Prifti

para 9 muajve - KosovaPress

Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta publike dhe politike. Prifti i ishte nënshtruar së fundmi një operacioni të vështirë në...

Ndahet nga jeta ish-ministri Dritan Prifti

para 9 muajve - Arbresh

Është ndarë sot nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti. Mësohet se ish-deputeti i njohur ka humbur betejën me vdekjen pasi vuante nga një sëmundje e rëndë e gjakut. Prej...

Humbi betejën me Leuçeminë/ Çfarë thoshte gjashtë muaj më parë për sëmundjen Dritan Prifti

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Vuante nga sëmundje e rëndë – Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti 24 mins ago Atentati në Lushnje, viktimat u vranë kot. Shënjeshtra shpëtoi 26 mins ago Aktorit...

Vdes ish ministri shqiptar

para 9 muajve - Sovrani

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Ish deputeti socialist Dritan Prifti i ishte nënshtruar së fundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili...

Ndahet nga jeta ish-ministri Dritan Prifti

para 9 muajve - Gazeta e re

Ish-ministri i LSI, Dritan Prifti është ndarë nga jeta ditën e sotme pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë. Prej vitesh Prifti ishte shkëputur nga politika për t’ju nënshtruar kurimit, fillimisht...

Vdes ish-ministri shqiptar

para 9 muajve - Periskopi

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës në Shqipëri, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr...

Lajm i fundit/ Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Prifti i ishte nënshtruar së sëfundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime....

Ndahet nga jeta ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - Respublica

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 9 muajve - Lajme.al

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. Pak ditë...

Vuante nga sëmundje e rëndë – Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Atentati në Lushnje, viktimat u vranë kot. Shënjeshtra shpëtoi 2 mins ago Aktorit i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë euro për kurimin e tij 41 mins ago E...

Ndërroi jetë ish-ministri dhe deputeti Dritan Prifti

para 9 muajve - Illyria

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. Pak ditë...

Në gjendje të rëndë, mesazhi i Dritan Priftit” “Nuk mundem...”

para 9 muajve - NOA

Ish-ministri i Ekonomisë Dritan Prifti ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai vuan prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë e gjakut. Muajve të fundit ai iu është nënshtruar kurave intensive në...

Ish-ministri Dritan Prifti në gjendje të rëndë shëndetësore

para 9 muajve - Mapo

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti mësohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore. Burime pranë tij, bëjnë me dije për median, se Prifti ka kryer së fundmi një operacion tepër të vështirë jashtë...

Ish-ministri Dritan Prifti në gjendje të rëndë

para 9 muajve - NOA

Ish-ministri i Ekonomisë Dritan Prifti ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai vuan prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë e gjakut. Muajve të fundit ai iu është nënshtruar kurave intensive në...

Ish-deputeti dhe ministri Dritan Prifti në gjendje kritike për jetën

para 9 muajve - Illyria

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti ndodhet në gjendje kritike për jetën. Prifti vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive...

Ish-ministri Dritan Prifti në gjendje kritike për jetën

para 9 muajve - Syri

Ish-­ministri Dritan Prifti ndodhet në gjendje kritike për jetën. Prifti vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive...

Sëmundja/Ish-ministri Dritan Prifti në gjendje kritike për jetën

para 9 muajve - Shqiptarja

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti ndodhet në gjendje kritike për jetën. Prifti vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive...

Dritan Prifti në gjendje të rëndë shëndetësore

para 9 muajve - GazetaBlic

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është në gjendje të rëndë shëndetësore. Pas një operacioni të vështirë të realizuar në Itali, gjendja e tij nuk është përmirësuar. Janë burime për Albeu.com që...

Operacion i vështirë në Itali, Dritan Prifti në gjendje të rëndë shëndetësore

para 9 muajve - Indeks online

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është në gjendje të rëndë shëndetësore. Pas një operacioni të vështirë të realizuar në Itali, gjendja e tij nuk është përmirësuar. Janë burime për Albeu.com që...

E FUNDIT/ Dritan Prifti, në gjëndje të rëndë shëndetësore

para 9 muajve - Albeu

Ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti është në gjëndje të rëndë shëndetësore. Burime të sigurta bëjnë me dije për Albeu.com se Prifti ka bërë sëfundmi një operacion tepër të vështirë në Gjermani ,...

Dritan Prifti është në gjendje kritike: Doja të isha me ju, por nuk mundem fizikisht

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Kapriçot e motit, ja çfarë parashikojnë meteorologët për ditët në vazhdim 34 mins ago Dritan Prifti, në gjendje të rëndë shëndetësore 40 mins ago Komunikata e policisë/Ja si ndodhi...

Dritan Prifti në gjëndje të rëndë shëndetësore

para 9 muajve - InfoShqip

Ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti është në gjëndje të rëndë shëndetësore. Burime të sigurta bëjnë me dije për Albeu.com se Prifti ka bërë sëfundmi një operacion tepër të vështirë në Itali, nga...

Dritan Prifti, në gjendje të rëndë shëndetësore

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Komunikata e policisë/Ja si ndodhi ngjarja ku humbën jetën 2 persona 2 hours ago Gjendet një makinë e djegur, dyshohet të jetë e personave që ekzekutuan 2 persona 2 hours ago Masakra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK