http://kariera.mk

​ Oda e Afarizmit e shqetësuar për rënien e numrit të mullisëve

më 11.2017 - Indeks online

Oda e Afarizmit të Kosovës sot ka organizuar takim të përbashkët me prodhuesit e miellit në Kosovë, ku ka kanë paraqitur sfidat me të cilat përballet ky sektor. Mes shumë vërejtjeve ata kanë theksuar si...

Oda e Afarizmit e shqetësuar për rënien e numrit të mullisëve

më 11.2017 - RTV 21

Zogaj tha se OAK ka kohë që është marrë me sfidat e prodhuesve Oda e Afarizmit të Kosovës sot ka organizuar takim të përbashkët me prodhuesit e miellit në Kosovë, ku ka kanë paraqitur sfidat me të cilat...

OAK organizon tryezën me prodhuesit e miellit në Kosovë

më 11.2017 - Telegrafi

Oda Afarizmit të Kosovës (OAK) sot organizon takim të përbashkët me prodhuesit e miellit në Kosovë. Takimi është projektuar për të identifikuar dhe artikuluar pengesat e të bërit biznes për prodhuesit...

OAK organizon tryezën me prodhuesit e miellit në Kosovë

më 11.2017 - Indeks online

Oda Afarizmit të Kosovës (OAK) sot organizon takim të përbashkët me prodhuesit e miellit në Kosovë. Takimi është projektuar për të identifikuar dhe artikuluar pengesat e të bërit biznes për prodhuesit...

OAK organizon tryezën me prodhuesit e miellit në Kosovë

më 11.2017 - RTV 21

Oda Afarizmit të Kosovës (OAK) sot organizon takim të përbashkët me prodhuesit e miellit në Kosovë Takimi është projektuar për të identifikuar dhe artikuluar pengesat e të bërit biznes për prodhuesit e...

​ Oda e Afarizmit e shqetësuar për rënien e numrit të mullisëve

më 11.2017 - Gazeta e re

Oda e Afarizmit të Kosovës sot ka organizuar takim të përbashkët me prodhuesit e miellit në Kosovë, ku ka kanë paraqitur sfidat me të cilat përballet ky sektor. Mes shumë vërejtjeve ata kanë theksuar si...

​ Oda e Afarizmit e shqetësuar për rënien e numrit të mullisëve

më 11.2017 - KosovaPress

Mes shumë vërejtjeve ata kanë theksuar si problem ngarkesën e acidit folik , subvencionimi i këtij sektori si dhe për politikat fiskale që ka ky sektor. Drejtori ekzekutiv i OAK, Ismet Mulaj ka thënë se...

Oda e Afarizmit të Kosovës takim me prodhuesit e miellit (Drejtpërdrejt)

më 11.2017 - Gazeta e re

Oda Afarizmit të Kosovës organizon takim të përbashkët me prodhuesit e miellit në Kosovë. Ky takim është projektuar për të identifikuar dhe artikuluar pengesat e të bërit biznes për prodhuesit e miellit....

OAK organizon tryezën me prodhuesit e miellit në Kosovë

më 11.2017 - Gazeta e re

Oda Afarizmit të Kosovës (OAK) sot organizon takim të përbashkët me prodhuesit e miellit në Kosovë. Takimi është projektuar për të identifikuar dhe artikuluar pengesat e të bërit biznes për prodhuesit...

OAK organizon tryezën me prodhuesit e miellit në Kosovë

më 11.2017 - Gazeta Monitor

Oda Afarizmit të Kosovës (OAK) sot organizon takim të përbashkët me prodhuesit e miellit në Kosovë. Takimi është projektuar për të identifikuar dhe artikuluar pengesat e të bërit biznes për prodhuesit...

OAK organizon tryezën me prodhuesit e miellit në Kosovë

më 11.2017 - KosovaPress

Takimi është projektuar për të identifikuar dhe artikuluar pengesat e të bërit biznes për prodhuesit e miellit. Kosova është vendi i 76-të në botë që bënë pasurimin e miellit me acid folik dhe hekur, çka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK