http://kariera.mk

Cipras paralajmëroi shtesa sociale në lartësi prej 1,4 miliardë euro

para 11 muajve - Tetova Sot

Familjet me të ardhura të ulëta vjetore, me apo pa fëmijë, pensionistë të cilëve u janë shkurtuar para nga sigurimi shëndetësor dhe pensional në vitet e kaluara do të marrin një pjesë të shtesave sociale...

Cipras : Do japim një miliard euro për grekët e goditur nga kriza

para 11 muajve - Java News

Kryeministri grek, Aleksis Cipras deklaroi se një miliardë euro (1,17 miliardë dollarë) do të shpërndahen në 3,4 milionë qytetarë që janë prekur nga masat shtrënguese. “Më mirë e mirë është situata financiare,...

Greqia do të shpërndajë një miliardë euro për qytetarët e goditur nga kriza

para 11 muajve - Syri

"Sa më e mirë të jetë gjendja financiare, aq më shumë mbështetje do t'u jepet atyre që kanë nevojë", theksoi Ciprasi në një komunikatë për median. Ky është viti i dytë radhazi që qeveria greke ndihmon...

Greqi, 1 miliardë euro do jepen për ata që u prekën nga kriza

para 11 muajve - Shqiptarja

Një miliardë euro do të shpërndajë Qeveria greke për të gjithë qytetarët e prekur nga masat shtrënguese. Lajmin për këtë lehtësim për qytetarët e dha Kryeministri Aleksis tsipras, i cili deklaroi “Më mirë...

Qeveria greke shpërndan 1 mln euro për ata që u prekën nga kriza

para 11 muajve - Java News

Greek Prime Minister Alexis Tsipras waits to welcome his Maltese counterpart Joseph Muscat at the Maximos Mansion in Athens, Greece March 1, 2017. REUTERS/Alkis Konstantinidis Qeveria greke ka vendosur...

Greqi, Tsipras: Një miliard euro do t’i shpërndahen grekëve të goditur nga kriza

para 11 muajve - BalkanWeb

GREQI- Kryeministri grek, Aleksis Cipras deklaroi se një miliardë euro (1,17 miliardë dollarë) do të shpërndahen në 3,4 milionë qytetarë që janë prekur nga masat shtrënguese. “Më mirë e mirë është situata...

Cipras: Një miliardë euro do t’i shpërndahen grekëve të goditur nga kriza

para 11 muajve - 24 ore

Kryeministri grek, Aleksis Cipras deklaroi sot se një miliardë euro (1,17 miliardë dollarë) do të shpërndahen në 3,4 milionë qytetarë që janë prekur nga masat shtrënguese. “Më mirë e mirë është situata...

Tsipras: Një miliard euro do t’i shpërndahen grekëve të goditur nga kriza

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryeministri grek, Aleksis Cipras deklaroi sot se një miliardë euro (1,17 miliardë dollarë) do të shpërndahen në 3,4 milionë qytetarë që janë prekur nga masat shtrënguese. “Më mirë e mirë është situata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK