http://kariera.mk

BSH: Plakja e popullsisë dhe emigracioni po pengojnë kthimin e ekonomisë në potencial

para 10 muajve - BalkanWeb

Ekonomia e vendit vijon të rritet poshtë potencialeve të saj dhe me shumë gjasë ky fenomen do të vijojë edhe në periudhën në vijim. Banka e Shqipërisë referoi në raportin e fundit për zhvillimet ekonomike...

Banka e Shqipërisë: Dy arsyet që po pengojnë zhvillimin e ekonomisë

para 10 muajve - Sot News

Ekonomia e vendit vijon të rritet poshtë potencialeve të saj dhe me shumë gjasë ky fenomen do të vijojë edhe në periudhën në vijim.Banka e Shqipërisë referoi në raportin e fundit për zhvillimet ekonomike...

Plakja e popullsisë dhe emigracioni pengesë për kthimin e ekonomisë në potencial

para 10 muajve - Albeu

Ekonomia e vendit vijon të rritet poshtë potencialeve të saj dhe me shumë gjasë ky fenomen do të vijojë edhe në periudhën në vijim. Banka e Shqipërisë referoi në raportin e fundit për zhvillimet ekonomike...

BSH: Plakja e popullsisë dhe emigracioni po pengojnë kthimin e ekonomisë në potencial

para 10 muajve - Mapo

Ekonomia e vendit vijon të rritet poshtë potencialeve të saj dhe me shumë gjasë ky fenomen do të vijojë edhe në periudhën në vijim. Banka e Shqipërisë referoi në raportin e fundit për zhvillimet ekonomike...

BSH jep alarmin: Plakja e popullsisë dhe emigracioni po pengojnë kthimin e ekonomisë në potencial

para 10 muajve - Gazeta Tema

Ekonomia e vendit vijon të rritet poshtë potencialeve të saj dhe me shumë gjasë ky fenomen do të vijojë edhe në periudhën në vijim. Banka e Shqipërisë referoi në raportin e fundit për zhvillimet ekonomike...

Pse s’rritet vrullshëm ekonomia shqiptare?! Ndikojnë plakja e popullsisë dhe emigracioni

para 10 muajve - Gazeta Express

Ekonomia e vendit vijon të rritet poshtë potencialeve të saj dhe me shumë gjasë ky fenomen do të vijojë edhe në periudhën në vijim. Banka e Shqipërisë referoi në raportin e fundit për zhvillimet ekonomike...

Mplkaja dhe emigracioni po penalizojnë zhvillimin ekonomik

para 10 muajve - Java News

Ekonomia e vendit vijon të rritet poshtë potencialeve të saj dhe me shumë gjasë ky fenomen do të vijojë edhe në periudhën në vijim. Banka e Shqipërisë referoi në raportin e fundit për zhvillimet ekonomike...

FOTO/ FMN shuplakë qeverisë. Ulet ndjeshëm rritja ekonomike për 2018-2019

para 10 muajve - Syri

Fondi Monetar Ndërkombëtar përkeqësoi ndjeshëm parashikimet për ekonominë shqiptare duke i dhënë një shuplakë të fortë pretendimeve të qeverisë. Në raportin e fundit të prespektivës globale, FMN uli me...

FMN “shuplakë” qeverisë. Ulet ndjeshëm rritja ekonomike për 2018-2019

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Fondi Monetar Ndërkombëtar përkeqësoi ndjeshëm parashikimet për ekonominë shqiptare duke i dhënë një shuplakë të fortë pretendimeve të qeverisë. Në raportin e fundit të prespektivës globale, FMN uli me...

FMN: Rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit 1,9 për qind, vitin tjetër 3,2

para 10 muajve - Aktuale

Fondi Monetar Ndërkombëtar e revidoi parashikimin për rritjen ekonomike të Maqedonisë për këtë vit prej 3,2 në 1,9 për qind. Për vitin e ardhshëm FMN parasheh rritje të BPV-së së Maqedonisë prej 3,2, ndërkaq...

FMN: Rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit 1.9 për qind, vitin tjetër 3.2

para 10 muajve - Telegrafi

Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) ka rishikuar parashikimin për rritjen ekonomike të Maqedonisë për këtë vit prej 3.2 në 1.9 për qind. Për vitin e ardhshëm parasheh rritje të BPV-së së Maqedonisë prej 3.2,...

FMN: Rritja ekonomike 1,9 për qind, inflacioni 0,3

para 10 muajve - Alsat-M

Fondi Monetar Ndërkombëtar rivlerësoj parashikimin për rritjen ekonomike të Maqedonisë për këtë vit, prej 3,2 në 1,9 për qind. Për vitin e ardhshëm FMN-ja parasheh rritje të BPV-së së Maqedonisë prej 3,2,...

FMN: Rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit 1,9 përqind, vitin tjetër 3,2 përqind

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 nëntor- Fondi Monetar Ndërkombëtar e revidoi parashikimin për rritjen ekonomike të Maqedonisë për këtë vit prej 3,2 në 1,9 përqind. Për vitin e ardhshëm FMN parasheh rritje të BPV-së së Maqedonisë...

FMN: Rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit- 1,9 për qind, vitin tjetër 3,2

para 10 muajve - Medial

Fondi Monetar Ndërkombëtar e revidoi parashikimin për rritjen ekonomike të Maqedonisë për këtë vit prej 3,2 në 1,9 për qind. Për vitin e ardhshëm FMN parasheh rritje të BPV-së së Maqedonisë prej 3,2, ndërkaq...

FMN: Rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit 1,9 për qind

para 10 muajve - Gazeta Express

Fondi Monetar Ndërkombëtar e revidoi parashikimin për rritjen ekonomike të Maqedonisë për këtë vit prej 3,2 në 1,9 për qind. Për vitin e ardhshëm FMN parasheh rritje të BPV-së së Maqedonisë prej 3,2, ndërkaq...

FMN: Rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit 1,9 për qind, vitin tjetër 3,2

para 10 muajve - Tetova Sot

Fondi Monetar Ndërkombëtar e revidoi parashikimin për rritjen ekonomike të Maqedonisë për këtë vit prej 3,2 në 1,9 për qind. Për vitin e ardhshëm FMN parasheh rritje të BPV-së së Maqedonisë prej 3,2, ndërkaq...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK