http://kariera.mk

Falsifikoi pronat në plazhin e Spillesë, arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Fatos Kaja, nënprefekti i Tiranës është ndaluar nga policia disa orë pas shpalljes në kërkim. Ai u shpall në kërkim me vendim gjykate pas kërkesës së prokurorisë në vijim të hetimeve për dokumentet në...

Falsifikoi pronat në plazhin e Spillesë, arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - NOA

Nënprefekti i Tiranës Fatos Kaja është arrestuar pasditen e sotme nga policia disa orë pas shpalljes në kërkim. Ai u shpall në kërkim me vendim gjykate pas kërkesës së prokurorisë në vijim të hetimeve...

EMRI/ Arrestohet pas shpalljes në kërkim nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - BalkanWeb

Nënprefekti i Tiranës, Fatos Kaja, është arrestuar pasditen e sotme nga policia disa orë pas shpalljes në kërkim. Nënprefekti u shpall ne kerkim me vendim gjykate pas kerkeses se prokurorise ne vijim te...

Kavajë, tjetërsuan tokën në bregdet, pranga për 9 ish zyrtarë

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri 9 zyrtarë dhe ish zyrtarë lokalë të Kavajës janë arrestuar e ndaluar ndërsa dy të tjerë janë ende në kërkim pasi dyshohet se kanë tjetërsuar një sipërfaqe prej 36 hektarësh pronë publike në...

Akuzohet për falsifikim dhe shpërdorim detyre, kush është nënprefekti i arrestuar i Tiranës

para 11 muajve - Sot News

Pak ore pasi u shpall ne kerkim, Policia ka ndaluar nënprefektin e qarkut Tiranë, Fatos Kaja, i cili ka qene zyrtar i komunës Kryevidh, Kavajë. Ish-zyrtari i komunës Kryevidh, Kavajë (aktualisht, nënprefekt...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës pak orë pas shpalljes në kërkim

para 11 muajve - Albeu

Pak pas shpalljes në kërkim është arrestuar nënprefekti i Tiranës, Fatos Kaja . Nënprefekti u shpall ne kerkim me vendim gjykate pas kerkeses se prokurorise ne vijim te hetimeve per mbi dokumentat në ZVRPP...

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Fatos Kaja nënprefekti i Tiranës është ndaluar nga policia disa orë pas shpalljes në kërkim. Nënprefekti u shpall ne kerkim me vendim gjykate pas kerkeses se prokurorise ne vijim te hetimeve per mbi dokumentat...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës, u shpall në kërkim për… (Emri/Foto)

para 11 muajve - Indeks online

Fatos Kaja nënprefekti i Tiranës është ndaluar nga policia disa orë pas shpalljes në kërkim. Burime për ‘Panorama’ bëjnë me dije se Kaja është ndaluar nga policia 30 minuta më parë. Nënprefekti u shpall...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Opinion

Fatos Kaja nënprefekti i Tiranës është ndaluar nga policia disa orë pas shpalljes në kërkim. Burime për ‘Panorama’ bëjnë me dije se Kaja është ndaluar nga policia 30 minuta më parë. Nënprefekti u shpall...

Tjetërsuan 36ha tokë në bregdet arrestohet zv/ prefekti i Tiranës

para 11 muajve - Syri

Për 8 zyrtarë të hipotekës së Kavajës, Njësisë administrative Kryevidh dhe të ALUZINIT Kavajë, është lëshuar urdhër arrest pasi dyshohet se kanë falsifikuar dokumentet për të kaluar një pasuri prej 36...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Klan Kosova

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Indeks online

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Lajmi.net

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - GazetaBlic

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Ina

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Abuzimi me tokat, “arrest me burg” për n/Prefektin, drejtorin e ALUIZNI-t dhe të Hipotekës

para 11 muajve - BalkanWeb

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Indeks online

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e 11 zyrtarëve të Hipotekës dhe ALUIZNI-t të Kavajës me akuzën e tjetërsimit të 36 hektarëve tokë në zonën e Spillesë, të cilën ia kanë kaluar në pronësi shtetasve...

Arrestime zyrtarësh dhe ish-zyrtarësh lokalë në Kavajë

para 11 muajve - RTSH

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke u`a...

Tjetërsimi i pronave në bregdet, mes të arrestuarve vjehrri i kryesocialistit të Kavajës

para 11 muajve - Opinion

Prokuroria e Kavajës urdhëroi arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë. Mes tyre është...

Abuzimi me tokat, Prokuroria e Kavajës urdhër arresti për n/Prefektin, drejtorin e ALUIZNI-t dhe të Hipotekës

para 11 muajve - Sot News

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Lajmi.net

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e 11 zyrtarëve të Hipotekës dhe ALUIZNI-t të Kavajës me akuzën e tjetërsimit të 36 hektarëve tokë në zonën e Spillesë, të cilën ia kanë kaluar në pronësi shtetasve...

Lajmi i fundit/Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Ina

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e 11 zyrtarëve të Hipotekës dhe ALUIZNI-t të Kavajës me akuzën e tjetërsimit të 36 hektarëve tokë në zonën e Spillesë, të cilën ia kanë kaluar në pronësi shtetasve...

Prokuroria “shkund” Kavajën: 8 të arrestuar dhe 3 në kërkim për afera me pronat

para 11 muajve - Ina

prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Kavajë, arrestohen zyrtarë të hipotekave

para 11 muajve - Vizion Plus

Gjashtë punonjës të Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Kavajë u arrestuan me urdhër të prokurorisë për abuzim me pronat në bregdetin e Spillesë. Ndërsa priten dhe tre arrestime të tjera...

E FUNDIT/ Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Albeu

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e 11 zyrtarëve të Hipotekës dhe ALUIZNI-t të Kavajës me akuzën e tjetërsimit të 36 hektarëve tokë në zonën e Spillesë, të cilën ia kanë kaluar në pronësi shtetasve...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës. Ja emri

para 11 muajve - Mapo

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Prokuroria "shkund" Kavajën: 8 të arrestuar dhe 3 në kërkim për afera me pronat

para 11 muajve - Albeu

Prokuroria e Kavajë s ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajë s, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke...

ABUZIMI ME TOKAT, "ARREST ME BURG" PËR N/PREFEKTIN, DREJTORIN E ALUIZNI-T DHE HIPOTEKËS

para 11 muajve - NOA

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajë, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Ishte shpallur në kërkim, prangoset nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Java News

Policia e Tiranës ka ndaluar nënprefektin e qarkut të Tiranës Fatos Kaja, pas urdhrit nga Prokuroria e Kavajës. Fatos Kaja dhe 10 zyrtarë e ish-zyrtarë të tjerë akuzohen për tjetërsimin e 36 hektarë tokë...

Abuzuan me pronat/ 8 zyrtarë në pranga, i arrestuar edhe vjehrri i kryebashkiakut të PS

para 11 muajve - Mapo

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Urdhër-arresti për vjehrrin e kryetarit e PS-së Kavajë, ai i ‘rrëshqet’ policisë. Emrat e 8 të arrestuarve

para 11 muajve - Syri

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Tjetërsuan 36ha tokë në bregdet arrestohet zv/ prefekti i Tiranës

para 11 muajve - Tetova Sot

Për 8 zyrtarë të hipotekës së Kavajës, Njësisë administrative Kryevidh dhe të ALUZINIT Kavajë, është lëshuar urdhër arrest pasi dyshohet se kanë falsifikuar dokumentet për të kaluar një pasuri prej 36...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës. Ja emri

para 11 muajve - Syri

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Zbulohet afera e madhe me tokat në bregdetin e Spillesë: Në akuzë, n/Prefekti, drejtori i ALUIZNI-t dhe i Hipotekës

para 11 muajve - Opinion

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Urdhër-arresti për vjehrrin e kryetarit e PS-së Kavajë, ai i ‘rrëshqet’ nga dora policisë. Emrat e 8 të arrestuarve

para 11 muajve - Syri

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Infokusi

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

E FUNDIT/ Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Tetova1

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e 11 zyrtarëve të Hipotekës dhe ALUIZNI-t të Kavajës me akuzën e tjetërsimit të 36 hektarëve tokë në zonën e Spillesë, të cilën ia kanë kaluar në pronësi shtetasve...

Dyshime për tjetërsim prone, arrestohet nënprefekti i Tiranës dhe 7 zyrtarë të tjerë

para 11 muajve - Java News

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Arbresh

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e 11 zyrtarëve të Hipotekës dhe ALUIZNI-t të Kavajës me akuzën e tjetërsimit të 36 hektarëve tokë në zonën e Spillesë, të cilën ia kanë kaluar në pronësi shtetasve...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Periskopi

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e 11 zyrtarëve të Hipotekës dhe ALUIZNI-t të Kavajës me akuzën e tjetërsimit të 36 hektarëve tokë në zonën e Spillesë, të cilën ia kanë kaluar në pronësi shtetasve...

Tjetërsimi i 36 ha tokë në Kavajë, burg zv/prefektit të Qarkut Tiranë

para 11 muajve - Illyria

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Arrestohet nënprefekti i Tiranës dhe disa zyrtarë. Arsyeja

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Krim i rëndë brenda familjes, burri qëllon me thikë gruan dhe djalin. Ja emri 2 hours ago “Kongresi i Elbasanit”/ Zjarr në garazhin e një pallati, digjen disa makina 4 hours ago Kush...

Arrestohet Nënprefekti i Tiranës

para 11 muajve - Lajme.al

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

Vjehrri i kryetarit të PS-së së Kavajës në kërkim, tjetërsoi prona

para 11 muajve - Lajme.al

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë në Kavajës, të dyshuar se kanë tjetërsuar 36 hektarë pronë publike në bregun e detit, në zonën e Spillesë, duke ua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK