http://kariera.mk

S?ka fonde për të ndërtuar ?Kosovën e Re?

para 11 muajve - Albeu

Ndërtimi i termocentralit të ri “ Kosova e Re”, po zvarritet për kohë të gjatë. Kostoja e ndërtimit të tij është mjaft e lartë dhe kap shumën në rreth një miliard euro, shumë kjo e cila nuk po arrihet...

Kosova nuk ka fonde për të ndërtuar termocentral të ri

para 11 muajve - Telegrafi

Ndërtimi i Termocentralit të ri “ Kosova e Re”, po zvarritet për kohë të gjatë. Kostoja e ndërtimit të tij është mjaft e lartë dhe kap shumën në rreth një miliard euro, shumë kjo e cila nuk po arrihet...

Kosova s’ka fonde për të ndërtuar “Kosovën e Re”

para 11 muajve - GazetaBlic

Ndërtimi i termocentralit të ri “ Kosova e Re”, po zvarritet për kohë të gjatë. Kostoja e ndërtimit të tij është mjaft e lartë dhe kap shumën në rreth një miliard euro, shumë kjo e cila nuk po arrihet...

Kosova s’ka fonde për të ndërtuar “Kosovën e Re”

para 11 muajve - Lajmi.net

Ndërtimi i termocentralit të ri “ Kosova e Re”, po zvarritet për kohë të gjatë. Kostoja e ndërtimit të tij është mjaft e lartë dhe kap shumën në rreth një miliard euro, shumë kjo e cila nuk po arrihet...

Kosova s’ka fonde për të ndërtuar “Kosovën e Re”

para 11 muajve - Koha.net

Ndërtimi i termocentralit të ri “ Kosova e Re”, po zvarritet për kohë të gjatë. Kostoja e ndërtimit të tij është mjaft e lartë dhe kap shumën në rreth një miliard euro, shumë kjo e cila nuk po arrihet...

Kosova s’ka fonde për të ndërtuar “Kosovën e Re”

para 11 muajve - Periskopi

Ndërtimi i termocentralit të ri “ Kosova e Re”, po zvarritet për kohë të gjatë. Kostoja e ndërtimit të tij është mjaft e lartë dhe kap shumën në rreth një miliard euro, shumë kjo e cila nuk po arrihet...

Kosova s’ka fonde për të ndërtuar “Kosovën e Re”

para 11 muajve - Infokusi

Ndërtimi i termocentralit të ri “ Kosova e Re”, po zvarritet për kohë të gjatë. Kostoja e ndërtimit të tij është mjaft e lartë dhe kap shumën në rreth një miliard euro, shumë kjo e cila nuk po arrihet...

Kosova s’ka fonde për ndërtimin e TC “Kosova e Re”

para 11 muajve - Illyria

Prishtinë, 14 nëntor 2017 – Një miliard euro do të kushtojë ndërtimi i termocentralit të ri “Kosova e Re”, i cili tash e sa kohë ka mbetur projekt në letër. Financimi i këtij gjiganti energjetik nuk është...

Kosova s’ka fonde për të ndërtuar “Kosovën e Re”

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Ndërtimi i termocentralit të ri “ Kosova e Re”, po zvarritet për kohë të gjatë. Kostoja e ndërtimit të tij është mjaft e lartë dhe kap shumën në rreth një miliard euro, shumë kjo e cila nuk po arrihet...

Kosova s’ka fonde për të ndërtuar “Kosovën e Re”

para 11 muajve - Insajderi

Ndërtimi i termocentralit të ri “ Kosova e Re”, po zvarritet për kohë të gjatë. Kostoja e ndërtimit të tij është mjaft e lartë dhe kap shumën në rreth një miliard euro, shumë kjo e cila nuk po arrihet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK