http://kariera.mk

Pitoni gëlltit për së gjalli macen e egër, ja çfarë e detyrojnë kalimtarët të bëjë

para 11 muajve - NOA

Një piton katër metra i gjatë sapo kishte siguruar ushqimin e tij pranë një qendre për fëmijë në Bangkok të Tajlandës. Ai sapo kishte gëlltitur një mace të egër, por kanë qenë kalimtarët e rastit ata që...

Pitoni katër metra gëlltit për së gjalli macen e egër, qytetarët e detyrojnë ta vjell (Video, +18)

para 11 muajve - Telegrafi

Një moment rrëqethës është filmuar me kamerë amatore, ku një piton gjigant detyrohet ta vjell macen e egër që e kishte gllabëruar. Pitoni katër metra po e mbushte barkun me “ushqim”, kur kalimtarët e rastit...

Pitoni në kopshtin e fëmijëve, gllabëron macen

para 11 muajve - Koha.net

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre. Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit...

Pitoni katër metra gëlltit për së gjalli macen e egër, qytetarët e detyrojnë ta vjell (Video, +18)

para 11 muajve - Tetova1

Një moment rrëqethës është filmuar me kamerë amatore, ku një piton gjigant detyrohet ta vjell macen e egër që e kishte gllabëruar. Pitoni katër metra po e mbushte barkun me “ushqim”, kur kalimtarët e rastit...

Macja e egër gëlltitet nga pitoni katër metre

para 11 muajve - Fol

Një moment rrëqethës është filmuar me kamerë amatore, ku një piton gjigant detyrohet ta vjell macen e egër që e kishte gllabëruar. Pitoni katër metra po e mbushte barkun me “ushqim”, kur kalimtarët e rastit...

VIDEO/ Pitoni gëlltit një mace shtëpiake, nis mision shpëtimi

para 11 muajve - Java News

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre. Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit...

E frikshme çfarë i ndodh këtij pitoni, pasi gllabëron një mace

para 11 muajve - Lajmi.net

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre. Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit...

E frikshme çfarë i ndodh këtij pitoni, pasi gllabëron një mace

para 11 muajve - Infokusi

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre. Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit...

E frikshme çfarë i ndodh këtij pitoni, pasi gllabëron një mace

para 11 muajve - Gazeta Express

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre. Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit...

VIDEO/ E frikshme çfarë i ndodh këtij pitoni, pasi gllabëron një mace

para 11 muajve - Syri

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre. Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit...

Pitoni në kopshtin e fëmijëve, gllabëron macen – VIDEO

para 11 muajve - Infokusi

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre. Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit...

VIDEO/ Horror në kopshtin e fëmijëve, pitoni futet brenda e gllabëron macen

para 11 muajve - Java News

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre. Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK