http://kariera.mk

Zvicra vazhdon të mbështesë Kosovën në sundimin e ligjit

para 11 muajve - Zhurnal

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Zvicra vazhdon të mbështesë Kosovën në sundimin e ligjit

para 11 muajve - Politiko

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Zvicra vazhdon të mbështesë Kosovën në sundimin e ligjit

para 11 muajve - Gazeta Express

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Zvicra vazhdon të mbështesë Kosovën në sundimin e ligjit

para 11 muajve - Koha.net

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Zvicra vazhdon të mbështesë Kosovën në sundimin e ligjit

para 11 muajve - Tetova Sot

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Lajm i mirë për Kosovën vjen nga Zvicra

para 11 muajve - GazetaBlic

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka takuar ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Ministri Tahiri takoi ambasadorin zviceran, Lebert

para 11 muajve - Klan Kosova

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Abelard Tahiri takohet me ambasadorin zviceran, flasin për sektorin e drejtësisë

para 11 muajve - Telegrafi

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Beqaj-Lebet dakordohen për vazhdimin e bashkëpunimit

para 11 muajve - Telegrafi

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet. Ministri Beqaj me këtë rast e ka falënderuar ambasadorin Lebet për përkrahjen...

Beqaj takon ambasadorin zviceran

para 11 muajve - Klan Kosova

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet. Beqaj me këtë rast e ka falënderuar ambasadorin zviceran për përkrahjen e vazhdueshme...

Lebert: Zvicra do të përkrah Kosovën për sundimin e ligjit

para 11 muajve - RTV 21

Tahiri takoi ambasadorin zviceran Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë,...

Abelard Tahiri takohet me ambasadorin zviceran, flasin për sektorin e drejtësisë

para 11 muajve - Lajmi.net

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Lebert shpreh gatishmërinë për ndihmë Kosovës

para 11 muajve - Koha.net

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Zvicra mbështet Kosovën në sundimin e ligjit

para 11 muajve - Indeks online

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka takuar ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Beqaj takon ambasadorin zviceran

para 11 muajve - Lajmi.net

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet. Beqaj me këtë rast e ka falënderuar ambasadorin zviceran për përkrahjen e vazhdueshme...

Beqaj takon ambasadorin zviceran

para 11 muajve - Indeks online

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet. Beqaj me këtë rast e ka falënderuar ambasadorin zviceran për përkrahjen e vazhdueshme...

Beqaj-Lebet dakordohen për vazhdimin e bashkëpunimit

para 11 muajve - RTV 21

Lebet u shpreh i lumtur për themelimin e Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean...

Beqaj-Lebet dakordohen për vazhdimin e bashkëpunimit

para 11 muajve - GazetaBlic

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet, me të cilin bisedoi për përmirësimin e imazhit të vendit tonë në arenën...

Lajm i mirë për Kosovën vjen nga Zvicra

para 11 muajve - Infokusi

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka takuar ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Zvicra vazhdon të mbështesë Kosovën në sundimin e ligjit

para 11 muajve - Insajderi

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Kosova dhe Zvicra me nisma të përbashkëta drejt zhvillimit të ndërmarrësisë

para 11 muajve - Koha.net

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet. Beqaj me këtë rast e ka falënderuar Lebet për përkrahjen e vazhdueshme që Zvicra...

Abelard Tahiri takohet me ambasadorin zviceran, flasin për sektorin e drejtësisë

para 11 muajve - Almakos

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Beqaj takon ambasadorin zviceran Beqaj takon ambasadorin zviceran

para 11 muajve - Infokusi

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet. Beqaj me këtë rast e ka falënderuar ambasadorin zviceran për përkrahjen e vazhdueshme...

Lajm i mirë për Kosovën vjen nga Zvicra

para 11 muajve - Bota Press

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka takuar ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Lebert shpreh gatishmërinë për ndihmë Kosovës

para 11 muajve - AlbPortali

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Lebert shpreh gatishmërinë për ndihmë Kosovës

para 11 muajve - 10minuta

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Lajm i mirë për Kosovën vjen nga Zvicra

para 11 muajve - Periskopi

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka takuar ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

Sefaj takon ambasadorin norvegjez, flasin për luftimin e terrorizmit

para 11 muajve - Telegrafi

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj priti në takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad, me të cilin diskutuan për gjendjen e përgjithshme të sigurisë në Kosovë....

Zvicra i jep mbështetje sundimit të ligjit në Kosovë

para 11 muajve - Albinfo

Ambasadori zviceran Jean-Hubert Lebert i ka ofruar mbështetjen e shtetit të tij institucioneve kosovare në  fushën e sundimit të ligjit Ambasadori i Zvicrës në Kosovës, Jean-Hubert Lebert i ka ofruar mbështetje...

Ministri Tahiri takohet me ambasadorin zviceran, flasin për sektorin e drejtësisë

para 11 muajve - Arbresh

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

​ Lebert shpreh gatishmërinë për ndihmë Kosovës

para 11 muajve - Gazeta e re

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative,...

​ Lebert shpreh gatishmërinë për ndihmë Kosovës

para 11 muajve - KosovaPress

Tahiri shprehu përkushtimin për fuqizimin e sundimit të ligjit, krahas pritjeve të qytetarëve dhe modeleve më të avancuara demokratike. Gjithashtu ministri Tahiri e njoftoi ambasadorin Lebert për përmbushjen...

Sefaj takon ambasadorin norvegjez, flasin për luftën kundër terrorizmit

para 11 muajve - Klan Kosova

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj priti në takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisënë Kosovë, Per Strand Sjaastad, me të cilin diskutuan për gjendjen e përgjithshme të sigurisë në Kosovë....

Norvegjia e përkushtuar për ta mbështetur Kosovën

para 11 muajve - RTV 21

Sefaj takohet me ambasadoren e Norvegjisë, Per Strand Sjaastad Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka pritur në një takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad,...

Norvegjia e përkushtuar ta mbështesë Kosovën

para 11 muajve - Koha.net

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka pritur në një takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad, me të cilin diskutuan për gjendjen e përgjithshme të sigurisë...

Norvegjia e përkushtuar për ta mbështetur Kosovën

para 11 muajve - Indeks online

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka pritur në një takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad, me të cilin diskutuan për gjendjen e përgjithshme të sigurisë...

Beçaj-Lebet dakordohen për vazhdimin e bashkëpunimit

para 11 muajve - Arbresh

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet, me të cilin bisedoi për përmirësimin e imazhit të vendit tonë në arenën...

Beqaj-Lebet dakordohen për vazhdimin e bashkëpunimit

para 11 muajve - Gazeta e re

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet, me të cilin bisedoi për përmirësimin e imazhit të vendit tonë në arenën...

Ministri Beqaj takohet me ambasadorin e Zvicrës, Jean Hubert Lebet, bisedojnë për zhvillim konomik

para 11 muajve - Arbresh

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet, shkruan arbresh.info. Qëllimi i takimit ishte përmirësimi imazhit të Kosovës...

Beqaj-Lebet dakordohen për vazhdimin e bashkëpunimit

para 11 muajve - KosovaPress

Ambasadori Lebet u shpreh i lumtur për themelimin e Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, me qëllim të fokusimit tek sektori privat dhe ndërmarrësia. Ministri Beqaj dhe ambasadori Lebet u dakorduan...

Zvicra mbështet dikasterin e Inovacionit në Kosovë

para 11 muajve - Albinfo

Ambasadori i Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet u shpreh i lumtur për themelimin e Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, me qëllim të fokusimit tek sektori privat dhe ndërmarrësia Ministri i Inovacionit...

Ministri Besim Beqaj prit ambasadorin e Zvicrës, Jean Hubert Lebet

para 11 muajve - Bota Press

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet. Ministri Beqaj me këtë rast e ka falënderuar ambasadorin Lebet për përkrahjen...

Norvegjia e përkushtuar për ta mbështetur Kosovën

para 11 muajve - Infokusi

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka pritur në një takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad, me të cilin diskutuan për gjendjen e përgjithshme të sigurisë...

Sefaj takon ambasadorin norvegjez, flasin për luftimin e terrorizmit

para 11 muajve - Almakos

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj priti në takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad, me të cilin diskutuan për gjendjen e përgjithshme të sigurisë në Kosovë....

Norvegjia e përkushtuar për ta mbështetur Kosovën

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka pritur në një takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad, me të cilin diskutuan për gjendjen e përgjithshme të sigurisë...

Norvegjia e përkushtuar për ta mbështetur Kosovën

para 11 muajve - Gazeta e re

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka pritur në një takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad, me të cilin diskutuan për gjendjen e përgjithshme të sigurisë...

Norvegjia e përkushtuar për ta mbështetur Kosovën

para 11 muajve - KosovaPress

Në këtë takim, ministri Sefaj e njoftoi për prioritet e Ministrisë së Punëve të Brendshme, dhe për përpjekjet që po bën Qeveria e Kosovës në luftimin e krimit të organizuar, korrupsionit dhe luftimin e...

Ministri Sefaj priti në takim ambasadorin norvegjez në Kosovë

para 11 muajve - Arbresh

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj priti në takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Sjaastad, me të cilin diskutuan për gjendjen e përgjithshme të sigurisë në Kosovë....

Hasani takohet me ambasadorin francez, e njofton për prioritetet e MTI-së

para 11 muajve - Klan Kosova

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, është takuar me ambasadorin zviceran Jean Hubert Lebet. Hasani falënderoi ambasadorin zviceran për bashkëpunimin e deritanishëm dhe njëkohësisht  njoftoi...

Zvicra dhe Kosova thellojnë bashkëpunimin ekonomik

para 11 muajve - Koha.net

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, priti në takim njoftues ambasadorin zviceran Jean Hubert Lebet, i shoqëruar nga zëvendësshefja e misionit Anita Schluchter Roth dhe nga drejtori i SCO-së,...

Ambasadori zviceran i ofron mbështetje Ministrit Hasani

para 11 muajve - Albinfo

Ministri Hasani falënderoi ambasadorin zviceran për bashkëpunimin e deritanishëm dhe njëkohësisht  njoftoi për prioritetet e MTI-së Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, në takimin që ka pasur...

Ministri Hasani takon ambasadorin zviceran- Zotohet për thellim të bashkëpunimit

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Bajram Hasani ka pritur në takim njoftues ambasadorin zviceran Jean Hubert Lebet, i shoqëruar nga zëvendësshefja e misionit Anita Schluchter Roth dhe nga drejtori i SCO-së,...

Zvicra dhe Kosova thellojnë bashkëpunimin ekonomik

para 11 muajve - Insajderi

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, priti në takim njoftues ambasadorin zviceran Jean Hubert Lebet, i shoqëruar nga zëvendësshefja e misionit Anita Schluchter Roth dhe nga drejtori i SCO-së,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK