http://kariera.mk

Publikohen pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në Greqi

më 11.2017 - Telegrafi

Pamjet e atentatit që iu bë ditë më parë një shqiptari dhe mikut të tij grek, janë publikuar nga mediat greke. Teksa udhëtonin me një makinë të marrë me qira, shqiptari 32-vjeçar është qëlluar por tani...

VIDEO/ Publikohen pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në Greqi, si ndodhi ngjarja

më 11.2017 - BalkanWeb

Pamjet e atentatit që iu bë ditë më parë një shqiptari dhe mikut të tij grek, janë publikuar nga mediat greke. Teksa udhëtonin me një makinë të marrë me qira, shqiptari 32-vjeçar është qëlluar por tani...

Publikohen pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në Greqi, dinamika e ngjarjes

më 11.2017 - NOA

Mediat greke kanë publikuar pamjet e një atentati, ku në shënjestër të tij kanë qenë një shqiptar 32-vjeçar, dhe miku i tij grek. Të dy ata kishin marrë një automjet me qera, ndërsa për fat të mirë shqiptari...

Dalin pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në mes të Athinës

më 11.2017 - Gazeta Express

Mediat greke kanë publikuar pamjet e atentatit që iu bë tre ditë më parë një 32-vjeçari shqiptar dhe shokut të tij grek, të cilët udhëtonin me një makinë të marrë me qira. Televizioni “Alpha” ka transmetuar...

Atentati ndaj shqiptarit në Greqi, publikohen pamjet

më 11.2017 - Albeu

Një shqiptar ka rënë pre e një atentati vetëm 3 ditë më parë teksa udhëtonte sëbashku me një shok grek në një makinë të marrë me qera. Televizioni “Alpha” ka transmetuar sekuenca të kamerave të sigurisë...

Dalin pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në mes të Athinës

më 11.2017 - Opinion

Mediat greke kanë publikuar pamjet e atentatit që iu bë tre ditë më parë një 32-vjeçari shqiptar dhe shokut të tij grek, të cilët udhëtonin me një makinë të marrë me qira. Televizioni “Alpha” ka transmetuar...

VIDEO/ Dalin pamjet, ja si iu bë atentat shqiptarit në mes të Athinës

më 11.2017 - Syri

Janë publikuar pamjet e atentatit që iu bë tre ditë më parë një 32-vjeçari shqiptar dhe shokut të tij grek, të cilët udhëtonin me një makinë të marrë me qira. Televizioni “Alpha” ka transmetuar sekuenca...

Publikohen pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në Greqi

më 11.2017 - Shenja

Pamjet e atentatit që iu bë ditë më parë një shqiptari dhe mikut të tij grek, janë publikuar nga mediat greke. Teksa udhëtonin me një makinë të marrë me qira, shqiptari 32-vjeçar është qëlluar por tani...

Publikohen pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në Greqi

më 11.2017 - Almakos

Pamjet e atentatit që iu bë ditë më parë një shqiptari dhe mikut të tij grek, janë publikuar nga mediat greke. Teksa udhëtonin me një makinë të marrë me qira, shqiptari 32-vjeçar është qëlluar por tani...

Publikohen pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në Greqi

më 11.2017 - Almakos

Pamjet e atentatit që iu bë ditë më parë një shqiptari dhe mikut të tij grek, janë publikuar nga mediat greke. Teksa udhëtonin me një makinë të marrë me qira, shqiptari 32-vjeçar është qëlluar por tani...

Dalin pamjet, ja si iu bë atentat shqiptarit në mes të Athinës

më 11.2017 - Tetova Sot

Janë publikuar pamjet e atentatit që iu bë tre ditë më parë një 32-vjeçari shqiptar dhe shokut të tij grek, të cilët udhëtonin me një makinë të marrë me qira. Televizioni “Alpha” ka transmetuar sekuenca...

Publikohen pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në Greqi

më 11.2017 - Tetova1

Pamjet e atentatit që iu bë ditë më parë një shqiptari dhe mikut të tij grek, janë publikuar nga mediat greke. Teksa udhëtonin me një makinë të marrë me qira, shqiptari 32-vjeçar është qëlluar por tani...

Atentati ndaj shqiptarit në Athinë, dalin filmimet e kamerave të sigurisë

më 11.2017 - Java News

Janë publikuar pamjet e atentatit që iu bë tre ditë më parë një 32-vjeçari shqiptar dhe shokut të tij grek, të cilët udhëtonin me një makinë të marrë me qira. Televizioni “Alpha” ka transmetuar sekuenca...

Publikohen pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në Greqi

më 11.2017 - AlbPortali

Pamjet e atentatit që iu bë ditë më parë një shqiptari dhe mikut të tij grek, janë publikuar nga mediat greke. Teksa udhëtonin me një makinë të marrë me qira, shqiptari 32-vjeçar është qëlluar por tani...

Çiljeta sjellë klipin e ri me efekte të veçanta skenike të realizuar në 'Kënga Magjike'

më 11.2017 - Syri

Çiljeta Xhilaga ka publikuar projektin e saj të ri me të cilin po merr pjesë në festivalin Kënga Magjike. Këngëtarja shqiptare e njohur për shumë projekte interesante, është shfaqur me një tjetër krijim...

Çiljeta sjellë klipin e ri me efekte të veçanta skenike të realizuar në “Kënga Magjike”

më 11.2017 - Telegrafi

Çiljeta Xhilaga ka publikuar projektin e saj të ri me të cilin po merr pjesë në festivalin Kënga Magjike. Këngëtarja shqiptare e njohur për shumë projekte interesante, është shfaqur me një tjetër krijim...

VIDEO/ Çiljeta sjell klipin e ri me efekte të veçanta skenike të realizuar në “Kënga Magjike”

më 11.2017 - Syri

Çiljeta Xhilaga ka publikuar projektin e saj të ri me të cilin po merr pjesë në festivalin Kënga Magjike. Këngëtarja shqiptare e njohur për shumë projekte interesante, është shfaqur me një tjetër krijim...

Çiljeta sjellë klipin e ri me efekte të veçanta skenike të realizuar në “Kënga Magjike”

më 11.2017 - Almakos

Çiljeta Xhilaga ka publikuar projektin e saj të ri me të cilin po merr pjesë në festivalin Kënga Magjike. Këngëtarja shqiptare e njohur për shumë projekte interesante, është shfaqur me një tjetër krijim...

Sheila në përgatitje të këngës së re

më 11.2017 - Almakos

Këngëtarja Sheila Haxhiraj shfaqet e veshur me të zeza në klipin e saj më të ri, me titull “T’iki t’iki”. Artistja ka ndarë me ndjekësit këtë lajm, ku shfaqet si një femër fatale në zi për një dashuri...

FOTO/ Këngëtarja shqiptare në zi për të dashurin, ja si e 'rrëfen' ajo këtë histori të dhimbshme

më 11.2017 - Syri

E veshur kokë e këmbë me të zeza shfaqet këngëtarja Sheila Haxhiraj në klipin e saj më të ri, me titull “T’iki t’iki”. Artistja ka ndarë me ndjekësit këtë lajm, ku shfaqet si një femër fatale në zi për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK