http://kariera.mk

Ndikimi rus, sfidë e re për vendet e Ballkanit

më 11.2017 - Alsat-M

Senatori amerikan Chris Murphy thotë se shtimi i ndikimit rus në Ballkan është një sfidë e re për rajonin, ndërkohë që këto vende kërkojnë të bëhen pjesë e Bashkimit Evropian. Në një forum të organizuar...

Ndikimi rus, sfidë e re për vendet e Ballkanit

më 11.2017 - Lajmi.net

Senatori amerikan Chris Murphy thotë se shtimi i ndikimit rus në Ballkan është një sfidë e re për rajonin, ndërkohë që këto vende kërkojnë të bëhen pjesë e Bashkimit Evropian. Në një forum të organizuar...

Ndikimi rus, sfidë e re për vendet e Ballkanit

më 11.2017 - Zëri i Amerikës

Senatori amerikan Chris Murphy thotë se shtimi i ndikimit rus në Ballkan është një sfidë e re për rajonin, ndërkohë që këto vende kërkojnë të bëhen pjesë e Bashkimit Evropian. Në një forum të organizuar...

Ndikimi rus, sfidë e re për vendet e Ballkanit

më 11.2017 - Tetova Sot

Senatori amerikan Chris Murphy thotë se shtimi i ndikimit rus në Ballkan është një sfidë e re për rajonin, ndërkohë që këto vende kërkojnë të bëhen pjesë e Bashkimit Evropian. Në një forum të organizuar...

NË BALLKAN ËSHTË ARRITUR PËRPARIM, SFIDË MBETET LUFTA KUNDËR KORRUPSIONIT

më 11.2017 - TV21

Sipas senatorit amerikan, Kris Marfi. Në Ballkan është arritur një përparim i madh, por ka ende sfida të shumkta, siç është për shembull korrupsioni dhe për këtë arsye rruga drejtë Bashkimit Evropian mbetet...

Marfi: Në Ballkan është arritur sukses i madh

më 11.2017 - Portalb

Në Ballkan është arritur progres i madh, por ende ka sfida në formë të korrupsionit dhe për këtë arsye Bashkimi Evropian është rrugë e qëndrueshme drejt ardhmërisë, porositi senatori nga radhët e demokratëve,...

Marfi: Në Ballkan është arritur sukses i madh

më 11.2017 - Medial

Në Ballkan është arritur progres i madh, por ende ka sfida në formë të korrupsionit dhe për këtë arsye Bashkimi Evropian është rrugë e qëndrueshme drejt ardhmërisë, porositi senatori nga radhët e demokratëve,...

Marfi: Në Ballkan është arritur sukses i madh

më 11.2017 - Tetova Sot

Në Ballkan është arritur progres i madh, por ende ka sfida në formë të korrupsionit dhe për këtë arsye Bashkimi Evropian është rrugë e qëndrueshme drejt ardhmërisë, porositi senatori nga radhët e demokratëve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK