http://kariera.mk

Tre iPhonet e vitit të ardhshëm do të duken njëjtë si iPhone

para 11 muajve - Lajmi.net

Sivjet, Apple lansoi iPhone X, që është telefoni i parë i kompanisë me ekran të plotë funksional të ndjeshëm në prekje. Vitin e ardhshëm, ky pritet të shërbejë si shembull. Sipas Ming-Chi Kuo, analist...

iOS 11.2 mundëson mbushjen më të shpejtë të iPhone X, iPhone 8 dhe 8 Plus

para 11 muajve - Zhurnal

Apple po zhbllokon mbushjen më të shpejtë pa tel në iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus me përditësimin e ri, iOS 11.2. Deri në iOS 11.1, iPhone-i i mundësuar me Qi mund të ngarkohet me valë deri në 5Ë...

Tre iPhonet e vitit të ardhshëm do të duken njëjtë si iPhone

para 11 muajve - Sovrani

Sivjet, Apple lansoi iPhone X, që është telefoni i parë i kompanisë me ekran të plotë funksional të ndjeshëm në prekje. Vitin e ardhshëm, ky pritet të shërbejë si shembull. Sipas Ming-Chi Kuo, analist...

Nocable e mbushë telefonin pa tela, edhe në xhep

para 11 muajve - Medial

Paketat e baterive janë këtu për të qëndruar për një kohë, prandaj më mirë zgjidhni një që i plotëson me të vërtetë nevojat tuaja. Nëse keni nevojë për mbushje pa tela, lista juaj e opsioneve është ulur...

Apple në vitin 2018 sjell tre iPhone të rinj

para 11 muajve - Tetova Sot

Kanë nisur spekulimet për linjën e re të iPhonet. Sipas “KGI Securities”, Apple do të mbajë dizajnin aktual në të tre pajisjet e reja që do të prezantohen. Dy modele do të kenë panele OLED, njëri prej...

iOS 11.2 mundëson mbushjen më të shpejtë të iPhone X, iPhone 8 dhe 8 Plus

para 11 muajve - Telegrafi

Apple po zhbllokon mbushjen më të shpejtë pa tel në iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus me përditësimin e ri, iOS 11.2. Deri në iOS 11.1, iPhone-i i mundësuar me Qi mund të ngarkohet me valë deri në 5Ë...

Apple po bën gati tre iPhone të rinj, duke përfshirë edhe iPhone X Plus

para 11 muajve - Medial

Pas parashikimit të tij se Apple do të lëshojë dy modele të iPhone me ekranet OLED në 2018, analisti i KGI Securities Ming-Chi Kuo ka zbuluar madhësinë e ekranit që ai pret që do të përdoren dhe pretendon...

Tre iPhonet e vitit të ardhshëm do të duken njëjtë si iPhone

para 11 muajve - Albinfo

Sivjet, Apple lansoi iPhone X, që është telefoni i parë i kompanisë me ekran të plotë funksional të ndjeshëm në prekje. Vitin e ardhshëm, ky pritet të shërbejë si shembull. Sipas Ming-Chi Kuo, analist...

Apple po bën gati tre iPhone të rinj, duke përfshirë edhe iPhone X Plus

para 11 muajve - Telegrafi

Pas parashikimit të tij se Apple do të lëshojë dy modele të iPhone me ekranet OLED në 2018, analisti i KGI Securities Ming-Chi Kuo ka zbuluar madhësinë e ekranit që ai pret që do të përdoren dhe pretendon...

iOS 11.2 mundëson mbushjen më të shpejtë të iPhone X, iPhone 8 dhe 8 Plus

para 11 muajve - Almakos

Apple po zhbllokon mbushjen më të shpejtë pa tel në iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus me përditësimin e ri, iOS 11.2. Deri në iOS 11.1, iPhone-i i mundësuar me Qi mund të ngarkohet me valë deri në 5Ë...

Apple surprizon me iPhone X Plus me ekran 6.5 inç, mësoni detajet…

para 11 muajve - Tetova Sot

Analisti i KGI Securities doli me një deklaratë të bujshme ditën e sotme duke thënë se ka zbuluar planet e Apple për vitin e ardhshëm. Sipas tij kompania do të prezantojë tre iPhone të rinj ku secili ka...

Apple në vitin 2018 sjell tre iPhone të rinj

para 11 muajve - Zhurnal

Kanë nisur spekulimet për linjën e re të iPhonet. Sipas “KGI Securities”, Apple do të mbajë dizajnin aktual në të tre pajisjet e reja që do të prezantohen. Dy modele do të kenë panele OLED, njëri prej...

Apple po bën gati tre iPhone të rinj, duke përfshirë edhe iPhone X Plus

para 11 muajve - Almakos

Pas parashikimit të tij se Apple do të lëshojë dy modele të iPhone me ekranet OLED në 2018, analisti i KGI Securities Ming-Chi Kuo ka zbuluar madhësinë e ekranit që ai pret që do të përdoren dhe pretendon...

Apple në vitin 2018 do prezantojë tre iPhone të rinj

para 11 muajve - Java News

Kanë nisur spekulimet për linjën e re të iPhonet.Sipas “KGI Securities”, Apple do të mbajë dizajnin aktual në të tre pajisjet e reja që do të prezantohen. Dy modele do të kenë panele OLED, njëri prej të...

Apple surprizon me iPhone X Plus me ekran 6.5 inç, mësoni detajet…

para 11 muajve - Gazeta e re

Analisti i KGI Securities doli me një deklaratë të bujshme ditën e sotme duke thënë se ka zbuluar planet e Apple për vitin e ardhshëm. Sipas tij kompania do të prezantojë tre iPhone të rinj ku secili ka...

Apple në vitin 2018 sjell tre iPhone të rinj

para 11 muajve - Fol

Kanë nisur spekulimet për linjën e re të iPhonet. Sipas “KGI Securities”, Apple do të mbajë dizajnin aktual në të tre pajisjet e reja që do të prezantohen. Dy modele do të kenë panele OLED, njëri prej...

Apple në vitin 2018 sjell tre iPhone të rinj

para 11 muajve - Gazeta Express

Kanë nisur spekulimet për linjën e re të iPhonet. Sipas “KGI Securities”, Apple do të mbajë dizajnin aktual në të tre pajisjet e reja që do të prezantohen. Dy modele do të kenë panele OLED, njëri prej...

Apple në vitin 2018 sjell tre iPhone të rinj

para 11 muajve - Koha.net

Kanë nisur spekulimet për linjën e re të iPhonet. Sipas “KGI Securities”, Apple do të mbajë dizajnin aktual në të tre pajisjet e reja që do të prezantohen. Dy modele do të kenë panele OLED, njëri prej...

Nocable e mbushë telefonin pa tela, edhe në xhep

para 11 muajve - Arbresh

Paketat e baterive janë këtu për të qëndruar për një kohë, prandaj më mirë zgjidhni një që i plotëson me të vërtetë nevojat tuaja. Nëse keni nevojë për mbushje pa tela, lista juaj e opsioneve është ulur...

Nocable e mbushë telefonin pa tela, edhe në xhep

para 11 muajve - Zhurnal

Paketat e baterive janë këtu për të qëndruar për një kohë, prandaj më mirë zgjidhni një që i plotëson me të vërtetë nevojat tuaja. Nëse keni nevojë për mbushje pa tela, lista juaj e opsioneve është ulur...

Nocable e mbushë telefonin pa tela, edhe në xhep

para 11 muajve - Telegrafi

Paketat e baterive janë këtu për të qëndruar për një kohë, prandaj më mirë zgjidhni një që i plotëson me të vërtetë nevojat tuaja. Nëse keni nevojë për mbushje pa tela, lista juaj e opsioneve është ulur...

Nocable e mbushë telefonin pa tela, edhe në xhep

para 11 muajve - Infokusi

Paketat e baterive janë këtu për të qëndruar për një kohë, prandaj më mirë zgjidhni një që i plotëson me të vërtetë nevojat tuaja. Nëse keni nevojë për mbushje pa tela, lista juaj e opsioneve është ulur...

Nocable e mbushë telefonin pa tela, edhe në xhep

para 11 muajve - Almakos

Paketat e baterive janë këtu për të qëndruar për një kohë, prandaj më mirë zgjidhni një që i plotëson me të vërtetë nevojat tuaja. Nëse keni nevojë për mbushje pa tela, lista juaj e opsioneve është ulur...

Asnjë telefon s’ka ekran më të mirë se iPhone X, thotë DisplayMate

para 11 muajve - Ina

Ekrani i telefonëve inteligjentë është një prej komponentëve më të rëndësishëm sepse pjesën më të madhe të kohës ndërveproni me të. Ekranet LCD të Apple kanë qenë të mrekullueshëm, por këtë vit paneli...

Asnjë telefon s'ka ekran më të mirë se iPhone X, thotë DisplayMate

para 11 muajve - Gazeta Express

Ekrani i telefonëve inteligjentë është një prej komponentëve më të rëndësishëm sepse pjesën më të madhe të kohës ndërveproni me të. Ekranet LCD të Apple kanë qenë të mrekullueshëm, por këtë vit paneli...

Ekrani i thyer i iPhone X kushton më shtrenjtë për t’u rregulluar se çdo iPhone tjetër

para 11 muajve - Gazeta Liria

Nëse e blini iPhone X, seriozisht do të keni nevojë për një kasë mbrojtëse. Kjo pasi rregullimi i ekranit të thyer të iPhone X do t’ju kushtojë më shumë se 280 euro. Kjo i bie 110 euro më shumë se kostoja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK