http://kariera.mk

Vuçiq: Deklarata e Izetbegoviqit për Kosovën ka pasoja

para 10 muajve - Portalb

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se deklarata për Kosovën e anëtarit boshnjak të Presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq, është komplekse dhe me pasoja të gjera, që duhet të merren parasysh...

Dodik: Bosnja nuk do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Telegrafi

Kryetari i Republikës Serbe, Millorad Dodik, deklaroi sot se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të pranojnë Kosovën si shtet, pasi për këtë, sipas tij, nuk ka konsensus. “Kjo varet nga Republika Serbe dhe nuk...

Çoviq: Kemi pozicion të qartë në marrëdhëniet me Kosovën

para 10 muajve - Zhurnal

Anëtari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Dragan Çoviq ka thënë se ky shtet do ta orientojë politikën ndërkombëtare në atë rrugë e cila nuk do të ndikojë në rrezikimin e marrëdhënieve me fqinjët....

Politikani nga Bosnja: Kemi pozicion të qartë në marrëdhëniet me Kosovën

para 10 muajve - Telegrafi

Anëtari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Dragan Çoviq, ka thënë se ky shtet do ta orientojë politikën ndërkombëtare në atë rrugë e cila nuk do të ndikojë në rrezikimin e marrëdhënieve me fqinjët....

Politikani nga Bosnja: Kemi pozicion të qartë në marrëdhëniet me Kosovën

para 10 muajve - Klan Kosova

Anëtari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Dragan Çoviq ka thënë se ky shtet do ta orientojë politikën ndërkombëtare në atë rrugë e cila nuk do të ndikojë në rrezikimin e marrëdhënieve me fqinjët....

Bosnja nuk do ta njohë Kosovën?

para 10 muajve - Albeu

Kryetari i Republikës Serbe, Millorad Dodik , deklaroi sot se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të pranojnë Kosovën si shtet, pasi për këtë, sipas tij, nuk ka konsensus. “Kjo varet nga Republika Serbe dhe...

Dodik: Bosnja nuk do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Politiko

Kryetari i Republikës Serbe, Millorad Dodik, deklaroi sot se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të pranojnë Kosovën si shtet, pasi për këtë, sipas tij, nuk ka konsensus. “Kjo varet nga Republika Serbe dhe nuk...

Dodik tha se Bosnja nuk do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - RTV 21

Sipas tij, njohja e Kosovës nënkupton edhe njohjen e Republikës Serbe Kryetari i Republikës Serbe, Millorad Dodik sot deklaroi  se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të pranojnë Kosovën si shtet, pasi për këtë,...

Dodik: Bosnja nuk do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Indeks online

Kryetari i Republikës Serbe, Millorad Dodik, deklaroi sot se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të pranojnë Kosovën si shtet, pasi për këtë, sipas tij, nuk ka konsensus. “Kjo varet nga Republika Serbe dhe nuk...

Politikani nga Bosnja: Kemi pozicion të qartë në marrëdhëniet me Kosovën

para 10 muajve - GazetaBlic

Anëtari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Dragan Çoviq ka thënë se ky shtet do ta orientojë politikën ndërkombëtare në atë rrugë e cila nuk do të ndikojë në rrezikimin e marrëdhënieve me fqinjët....

Presidenti Vuçiç: Deklarata e Izetbegoviçit për Kosovën ka pasoja

para 10 muajve - BalkanWeb

BEOGRAD – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, thotë se deklarata për Kosovën e anëtarit boshnjak të Presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviç, është komplekse dhe me pasoja të gjera, që duhet të merren...

Izetbegoviq i nënshtrohet kërcënimit të Vuçiqit, e tërheqë “njohjen” për Kosovën

para 10 muajve - Medial

Pas reagimeve të shumta ndaj intervistës së anëtarit boshnjak të Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Baki Izetbegoviq për Dojçe Vele, ka ardhur edhe njoftimi nga kabineti i Izetbegoviqit, ku thuhet...

Hoxhaj: Reagimet e Serbisë ndërhyrje e drejtpërdrejtë në çështjet e brendshme të Bosnjës

para 10 muajve - Koha.net

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegovic bëri disa deklarata...

Vuçiq: Deklarata e Izetbegoviqit për Kosovën ka pasoja

para 10 muajve - Koha.net

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se deklarata për Kosovën e anëtarit boshnjak të Presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq, është komplekse dhe me pasoja të gjera, që duhet të merren parasysh...

Vuçiq: Deklarata e Izetbegoviqit për Kosovën ka pasoja

para 10 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se deklarata për Kosovën e anëtarit boshnjak të Presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq, është komplekse dhe me pasoja të gjera, që duhet të merren parasysh...

Kosova Mirëpret Deklaratën e Izetbegoviqit rreth Njohjes nga Bosnja

para 10 muajve - Kallxo

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, e ka përshëndetur deklaratën e anëtarit e presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq, rreth njohjes së Kosovës nga vendi i tij. Pacolli e ka quajtur konstruktive,...

Dodik: Bosnja nuk do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Almakos

Kryetari i Republikës Serbe, Millorad Dodik, deklaroi sot se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të pranojnë Kosovën si shtet, pasi për këtë, sipas tij, nuk ka konsensus. “Kjo varet nga Republika Serbe dhe nuk...

Çoviq: Kemi qëndrim të qartë ndaj Kosovës

para 10 muajve - Albeu

Udhëheqësi kroat në presidencën e Bosnjës dhe Hercegovinës, Dragan Çoviq, ka thënë sot se BiH do ndërmarr politika në atë mënyrë që të mos rrezikojë marrëdhëniet me vendet fqinje dhe në të njëjtën mënyrë...

Dodik: Bosnja nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës

para 10 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Republikës Serbe, Milorad Dodik përsëriti se Bosnjanuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës, sepse Republika Serbe kurrë nuk do të pajtohet me këtë . Siaps tij,  anëtari boshnjak i Presidencës...

Dodik: Bosnja nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës

para 10 muajve - Ina

Presidenti i Republikës Serbe, Milorad Dodik përsëriti se Bosnjanuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës, sepse Republika Serbe kurrë nuk do të pajtohet me këtë . Siaps tij,  anëtari boshnjak i Presidencës...

Politikani nga Bosnja: Kemi pozicion të qartë në marrëdhëniet me Kosovën

para 10 muajve - Almakos

Anëtari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Dragan Çoviq, ka thënë se ky shtet do ta orientojë politikën ndërkombëtare në atë rrugë e cila nuk do të ndikojë në rrezikimin e marrëdhënieve me fqinjët....

Politikani nga Bosnja: Kemi pozicion të qartë në marrëdhëniet me Kosovën

para 10 muajve - Infokusi

Anëtari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Dragan Çoviq ka thënë se ky shtet do ta orientojë politikën ndërkombëtare në atë rrugë e cila nuk do të ndikojë në rrezikimin e marrëdhënieve me fqinjët....

Pacolli mirëpret deklaratën e Izetbegoviç për njohjen e Kosovës nga Bosnja dhe Hercegovina

para 10 muajve - Telegrafi

Zëvendëskryeministri dhe njëherit ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka përshëndetur deklaratën e Bakir Izetbegoviç, i cili ka kërkuar njohjen e Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran nga Bosnja....

Pacolli përshëndet deklaratën e Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Klan Kosova

Zëvendëskryeministri njëherit ministër i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka përshëndetur deklaratën e anëtarit të presidencës së Bosnje dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq, i cili kërkon...

Çoviq: Kemi qëndrim të qartë ndaj Kosovës

para 10 muajve - Indeks online

Udhëheqësi kroat në presidencën e Bosnjës dhe Hercegovinës, Dragan Çoviq, ka thënë sot se BiH do ndërmarr politika në atë mënyrë që të mos rrezikojë marrëdhëniet me vendet fqinje dhe në të njëjtën mënyrë...

Hoxhaj: Reagimet e Serbisë ndërhyrje e drejtpërdrejtë në çështjet e brendshme të Bosnjës

para 10 muajve - Telegrafi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i presidencës së Bosnje Hercegovinës, Bakir Izetbegovic bëri disa deklarata...

Dodik: Bosnja nuk do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Republikës Serbe, Millorad Dodik, deklaroi sot se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të pranojnë Kosovën si shtet, pasi për këtë, sipas tij, nuk ka konsensus. “Kjo varet nga Republika Serbe dhe nuk...

Pacolli: Njoha e Bosnjës dhe Hercegovinës do të ishte një hap natyral

para 10 muajve - Lajmi.net

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka mirëpritur deklaratën Bosnjës dhe Hercegovinës për njohjen e pavarësisë së Kosovës. Ai ka thënë se njohja nga Bosnja e Hercegovina ...

Vuçiq kërcënon hapur Bosnjën pas paralajmërimit të Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Zhurnal

Beograd, 14 nëntor - Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë...

Pacolli: Përshëndet deklaratën e Izetbegoviç, për njohjen e Kosovës nga Bosna

para 10 muajve - Indeks online

Zëvendëskryeministri dhe njëherit ministër i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka përshëndetur deklaratën e Bakir Izetbegoviç, se cili ka kërkuar njohjen e Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran nga Bosnja....

Pacolli: Njohja e Kosovës nga Bosnja do të kontribuonte në stabilitetin rajonal

para 10 muajve - Koha.net

Anëtari boshnjak i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq ka thënë se BeH do të njohë njëanshëm pavarësinë e shpallur të Kosovës, një punë që kaherë është dashur ta bëjë, raportojnë mediat...

Gjuriç: Deklarata e Izetbegoviç për njohjen e Kosovës është skandaloze

para 10 muajve - Shqiptarja

Marko Gjuriç thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze dhe shokuese”. “Sigurisht që kjo nuk do të mbetet...

Pacolli: Përshëndet deklaratën e Izetbegoviç, për njohjen e Kosovës nga Bosna

para 10 muajve - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri dhe njëherit ministër i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka përshëndetur deklaratën e Bakir Izetbegoviç, se cili ka kërkuar njohjen e Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran nga Bosnja....

Vuçiç e kërcënon keq Izetbegoviçin për Kosovën

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Vuçiç e kërcënon keq Izetbegoviçin për Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviçit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë shtetin...

Dodik: Bosnja nuk do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Arbresh

Kryetari i Republikës Serbe, Millorad Dodik, deklaroi sot se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të pranojnë Kosovën si shtet, pasi për këtë, sipas tij, nuk ka konsensus. “Kjo varet nga Republika Serbe dhe nuk...

Vuçiç e kërcënon keq Izetbegoviçin për Kosovën

para 10 muajve - Fakti Ditor

Vuçiç e kërcënon keq Izetbegoviçin për Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviçit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë shtetin e pavarur...

Izetbegoviq i nënshtrohet kërcënimit të Vuçiqit, e tërheqë “njohjen” për Kosovën

para 10 muajve - Lajmi.net

Pas reagimeve të shumta ndaj intervistës së anëtarit boshnjak të Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Baki Izetbegoviq për Deutsche Welle, ka ardhur edhe njoftimi nga kabineti i Izetbegoviqit, ku thuhet...

Vuçiç reagon pas intervistës së Izetbegoviçit

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv BEOGRAD/SARAJEVË (AA) - Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç sot në Beograd deklaroi se intervista e anëtarit të Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës (BeH) Bakir Izetbegoviç për Deutsche...

Tanjug në mënyrë të pasaktë dhe tendencioze transmetoi intervistën

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv SARAJEVË (AA) - Disa pjesë të caktuara të intervistës, të cilën anëtari i Presidencës së BeH-së Bakir Izetbegoviç e dha për Deutche Welle, agjencia serbe e lajmeve Tanjug e ka transmetuar...

Vuçiq kërcënon hapur Bosnjën pas paralajmërimit të Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Portalb

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Dodik: Bosnja nuk do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - KosovaPress

“Kjo varet nga Republika Serbe dhe nuk ka politikan në Republikën Serbe dhe nga Republika Serbe që do të bënte këtë”, tha Dodik për mediat serbe. Sipas tij, anëtari i Presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq...

Deklatata e Izetbegoviqit shokon Gjuriqin

para 10 muajve - Klan Kosova

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën Marko Gjuriq, tha se deklarata e Bakir Izetbegoviqit,  anëtar i Presidencës së Bosnje dhe Herzegovinës për njohjen e pavarësisë së Kosovës ishte “skandaloze...

Pas presioneve reagon Izetbegoviq: Nuk kam thënë se do ta njohim Kosovën

para 10 muajve - Gazeta Express

Deklarata e anëtarit boshnjak i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq se vendi i tij duhet ta njohë Republikën e Kosovës s’po del të jetë krejtësisht i vërtetë. Kështu të paktën thuhet...

Pas presioneve reagon Izetbegoviq: Nuk kam thënë se do ta njohim Kosovën

para 10 muajve - GazetaBlic

Deklarata e anëtarit boshnjak i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq se vendi i tij duhet ta njohë Republikën e Kosovës s’po del të jetë krejtësisht i vërtetë. Kështu të paktën thuhet...

“Izetbegoviq e shfaqi atë që ndjen për Kosovën”

para 10 muajve - Lajmi.net

Sekretari i Përgjithshëm i Presidentit të Serbisë, Nikola Selakoviq ka reaguar ndaj deklaratës së Bakir Izetbegoviqit i cili tha se Bosnja dhe Hercegovina duhet të njoh Kosovën dhe se ai shpreson që kjo...

Hoxhaj: Reagimet e Serbisë, ndërhyrje e drejtpërdrejtë në çështjet e brendshme të Bosnjës

para 10 muajve - Tetova Sot

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i Presidencës së Bosnje Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, bëri disa deklarata...

Hoxhaj: Reagimet e Serbisë ndërhyrje e drejtpërdrejtë në çështjet e brendshme të Bosnjës

para 10 muajve - Indeks online

Zëvendës kryeministri i Kosovës Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i presidencës së Bosnje Hercegovinës, Bakir Izetbegovic bëri disa deklarata...

Hoxhaj: Reagimet e Serbisë ndërhyrje e drejtpërdrejtë në çështjet e brendshme të Bosnjës

para 10 muajve - Lajmi.net

Zëvendës kryeministri i Kosovës Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i presidencës së Bosnje Hercegovinës, Bakir Izetbegovic bëri disa deklarata...

Pas presioneve reagon Izetbegoviq: Nuk kam thënë se do ta njohim Kosovën

para 10 muajve - Tetova Sot

Deklarata e anëtarit boshnjak të Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq, se vendi i tij duhet ta njohë Republikën e Kosovës s’po del të jetë krejtësisht i vërtetë. Kështu të paktën thuhet...

Serbia i shpall “luftë” Bosnjes, për shkak të deklaratës së Izetbegoviqit për Kosovën

para 10 muajve - Lajm

Një luftë e vërtetë diplomatike ka filluar mes Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës pas deklaratës së anëtarit të kryesisë boshnjake, Bakir Izebegoviq, se Bosnja do të pranonte pavarësinë e Kosovës, por se...

Mihajloviq: Bosnja nuk mund ta njohë pavarësinë e Kosovës pa pëlqimin e serbëve

para 10 muajve - Telegrafi

Deklarata e Bakir Izetbegoviq se shpreson se Bosnja do ta njohë pavarësinë e Kosovës duket se ka të bëjë me marrëdhëniet e reja midis Beogradit dhe Ankarasë dhe ndjenjën e tij të rrezikut për mënyrën se...

​ Hoxhaj: Reagimet e Serbisë ndërhyrje e drejtpërdrejtë në çështjet e brendshme të Bosnjës

para 10 muajve - Gazeta Express

Zëvendës kryeministri i Kosovës Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i presidencës së Bosnje Hercegovinës, Bakir Izetbegovic bëri disa deklarata...

​Pacolli: Populli dhe institucionet e Kosovës përshëndesin deklaratën e Izetbegoviçit

para 10 muajve - Gazeta e re

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli ka vlerësuar se populli dhe institucionet demokratike të Republikës së Kosovës mirëpresin dhe përshëndesin deklaratën konstruktive,...

Hoxhaj reagon për kërcënimet e liderëve serb ndaj Bosnjës

para 10 muajve - Insajderi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegovic bëri disa deklarata...

Kosova mirëpret deklaratën e Izetbegoviqit rreth njohjes nga Bosnja

para 10 muajve - Sovrani

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, e ka përshëndetur deklaratën e anëtarit e presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq, rreth njohjes së Kosovës nga vendi i tij. Pacolli e ka quajtur konstruktive,...

“Bosnja nuk mund ta njohë pavarësinë e Kosovës pa pëlqimin e serbëve”

para 10 muajve - Klan Kosova

Deklarata e Bakir Izetbegoviq se shpreson se Bosnja do ta njohë pavarësinë e Kosovës duket se ka të bëjë me marrëdhëniet e reja midis Beogradit dhe Ankarasë dhe ndjenjën e tij të rrezikut për mënyrën se...

​Pacolli: Populli dhe institucionet e Kosovës përshëndesin deklaratën e Izetbegoviçit

para 10 muajve - KosovaPress

Postimi i Pacollit në Facebook: Populli dhe institucionet demokratike të Republikës së Kosovës mirëpresin dhe përshëndesin deklaratën konstruktive, vizionare dhe pozitive të anëtarit të presidencës së...

Pas presioneve reagon Izetbegoviq: Nuk kam thënë se do ta njohim Kosovën

para 10 muajve - Albeu

Deklarata e anëtarit boshnjak i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq se vendi i tij duhet ta njohë Republikën e Kosovës s’po del të jetë krejtësisht i vërtetë. Kështu të paktën thuhet...

Zyrtari i Bosnjës: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - BalkanWeb

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se personalisht mendon Kosova duhet të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic ka thënë se ai po...

Mihajloviq: Bosnja nuk mund ta njohë pavarësinë e Kosovës pa pëlqimin e serbëve

para 10 muajve - Indeks online

Deklarata e Bakir Izetbegoviq se shpreson se Bosnja do ta njohë pavarësinë e Kosovës duket se ka të bëjë me marrëdhëniet e reja midis Beogradit dhe Ankarasë dhe ndjenjën e tij të rrezikut për mënyrën se...

Serbët nuk dorëzohen, bëhet thirrje për bojkot në Bosnjë

para 10 muajve - Albeu

Anëtari serb në Qeverinë e Bosnjës dhe Hercegovinës , Milorad Dodik ka ftuar gjithë përfaqësuesit serbë në institucionet e BiH që të ndalin punën dhe t’i lënë këto institucione të cilat po kërcënojnë Republikën...

Për deklaratën e Izetbegoviqit rreth njohjes së Kosovës reagon edhe Vuçiq

para 10 muajve - Klan Kosova

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq duke komentuar deklaratën e  anëtarit boshnjak të Presidencës trepalëshe të Bosnje dhe Herzegovinë, Bakir Izetbegoviq për njohjen e Kosovës ka vlerësuar  se kjo deklaratë...

Presidenca e Bosnjës i reagon mediave Serbe: Kjo është e vërteta për njohjen e Kosovës?

para 10 muajve - Indeks online

Deklarata e anëtarit boshnjak i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq se vendi i tij duhet ta njohë Republikën e Kosovës s’po del të jetë krejtësisht i vërtetë. Kështu të paktën thuhet...

Dodik fton përfaqësuesit serbë të largohen nga institucionet e Bosnjës dhe Hercegovinës

para 10 muajve - Indeks online

Anëtari serb në Qeverinë e Bosnjës dhe Hercegovinës, Milorad Dodik ka ftuar gjithë përfaqësuesit serbë në institucionet e BiH që të ndalin punën dhe t’i lënë këto institucione të cilat po kërcënojnë Republikën...

“Bosnja nuk mund ta njohë pavarësinë e Kosovës pa pëlqimin e serbëve”

para 10 muajve - GazetaBlic

Deklarata e Bakir Izetbegoviq se shpreson se Bosnja do ta njohë pavarësinë e Kosovës duket se ka të bëjë me marrëdhëniet e reja midis Beogradit dhe Ankarasë dhe ndjenjën e tij të rrezikut për mënyrën se...

Marko Gjuriq: Deklarata e Izetbegoviqit për pavarësinë e Kosovës është skandaloze dhe shokuese

para 10 muajve - Telegrafi

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

Vuçiq kërcënon Izetbegoviqin pasi tha se Bosnja do ta njoh Kosovën: Përgjigja serbe vjen pas disa ditësh

para 10 muajve - Ina

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Kosova mirëpret deklaratën e Izetbegoviqit rreth njohjes nga Bosnja

para 10 muajve - Periskopi

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, e ka përshëndetur deklaratën e anëtarit e presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq, rreth njohjes së Kosovës nga vendi i tij. Pacolli e ka quajtur konstruktive,...

Gjuriq: Jam i shokuar me idenë e Izetbegoviqit

para 10 muajve - Gazeta Express

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

Pacolli mirëpret deklaratën e Izetbegoviç për njohjen e Kosovës nga Bosnja dhe Hercegovina

para 10 muajve - Almakos

Zëvendëskryeministri dhe njëherit ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka përshëndetur deklaratën e Bakir Izetbegoviç, i cili ka kërkuar njohjen e Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran nga Bosnja....

Vuçiq e kërcënon keq Izetbegoviqin për Kosovën

para 10 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Gjuriq: Deklarata e Izetbegoviqit për pavarësinë e Kosovës është skandaloze dhe shokuese

para 10 muajve - Indeks online

IndeksOnline E martë, 14 Nentor 2017 13:00 Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze dhe...

S’kanë të ndalur reagimet në Serbi, Gjuriq e quan shokuese deklaratën e Izetbegoviqit për Kosovën

para 10 muajve - Lajmi.net

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

Reagon edhe Gjuriq. Ka disa fjalë në lidhje me deklaratat e Izetbegoviqit

para 10 muajve - GazetaBlic

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

S’kanë të ndalur reagimet nw Serbi, Gjuriq e quan shokuese deklaratën e Izetbegoviqit për Kosovën

para 10 muajve - Lajmi.net

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

Vuçiq e kërcënon keq Izetbegoviqin për Kosovën

para 10 muajve - Politiko

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Hoxhaj: Reagimet e Serbisë ndërhyrje e drejtpërdrejtë në çështjet e brendshme të Bosnjës

para 10 muajve - Almakos

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i presidencës së Bosnje Hercegovinës, Bakir Izetbegovic bëri disa deklarata...

Vjen reagimi i parë nga Bosnja, ja çfarë thonë për njohjen e Kosovës si shtet

para 10 muajve - Periskopi

Udhëheqësi kroat në presidencën e Bosnjës dhe Hercegovinës, Dragan Çoviq, ka thënë sot se BiH do ndërmarr politika në atë mënyrë që të mos rrezikojë marrëdhëniet me vendet fqinje dhe në të njëjtën mënyrë...

Vucic: Bosnja na ka poshtëruar për Kosovën

para 10 muajve - Albeu

Disa mendojnë se Serbia nuk është keqtrajtuar dhe poshtëruar mjaftueshëm dhe kjo ishte vetëm për të drejtuar dhe poshtëruar edhe më tej Serbinë, ka thënë presidenti serb, Aleksandar Vuçiq duke komentuar...

Vuçiq e kërcënon keq Izetbegoviqin për Kosovën

para 10 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Boshnjakët e Kosovës mbështesin deklaratën e Izetbegoviqit

para 10 muajve - Albeu

Ministri për Zhvillim Rajonal në Qeverinë e Republikës së Kosovës njëherit edhe kryetar i Partisë Demokratike Boshnjake, Rasim Demiri e ka përshëndetur gatishmërinë e anëtarit boshnjak të kryesisë së Bosnjë...

Vuçiq reagon ashpër ndaj deklaratës së zyrtarit të Bosnjës se mund ta njohin Kosovën

para 10 muajve - Medial

Disa mendojnë se Serbia nuk është keqtrajtuar dhe poshtëruar mjaftueshëm dhe kjo ishte vetëm për të drejtuar dhe poshtëruar edhe më tej Serbinë, ka thënë presidenti serb, Aleksandar Vuçiq. Ai ka komentuar...

Vuçiq kërcënon hapur Bosnjën pas paralajmërimit të Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - InfoShqip

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Hoxhaj: Reagimet e Serbisë ndërhyrje e drejtpërdrejtë në çështjet e brendshme të Bosnjës

para 10 muajve - Infokusi

Zëvendës kryeministri i Kosovës Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i presidencës së Bosnje Hercegovinës, Bakir Izetbegovic bëri disa deklarata...

Vuçiq kërcënon hapur Bosnjën pas paralajmërimit të Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Vuçiq reagon ashpër ndaj deklaratës së zyrtarit të Bosnjës se mund ta njohin Kosovën

para 10 muajve - Indeks online

Disa mendojnë se Serbia nuk është keqtrajtuar dhe poshtëruar mjaftueshëm dhe kjo ishte vetëm për të drejtuar dhe poshtëruar edhe më tej Serbinë, ka thënë presidenti serb, Aleksandar Vuçiq duke komentuar...

Mihajloviq: Bosnja nuk mund ta njohë pavarësinë e Kosovës pa pëlqimin e serbëve

para 10 muajve - Infokusi

Deklarata e Bakir Izetbegoviq se shpreson se Bosnja do ta njohë pavarësinë e Kosovës duket se ka të bëjë me marrëdhëniet e reja midis Beogradit dhe Ankarasë dhe ndjenjën e tij të rrezikut për mënyrën se...

Vuçiç reagon pas intervistës së Izetbegoviçit

para 10 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç sot në Beograd deklaroi se intervista e anëtarit të Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës (BeH) Bakir Izetbegoviç për Deutsche Welle, është shumë më serioze se sa...

Samanta u shfaq joshëse në performancën e saj në Tiranë

para 10 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Samanta Karavella u shfaq mjaft joshëse në performancën e saj para publikut shqiptar. Ajo performoi vetëm ditë më parë në Tiranë para publikut të stërmbushur në Folie Terrace. Tirana Full Of...

Dodik fton përfaqësuesit serbë të largohen nga institucionet e Bosnjës dhe Hercegovinës

para 10 muajve - Infokusi

Anëtari serb në Qeverinë e Bosnjës dhe Hercegovinës, Milorad Dodik ka ftuar gjithë përfaqësuesit serbë në institucionet e BiH që të ndalin punën dhe t’i lënë këto institucione të cilat po kërcënojnë Republikën...

Mihajloviq: Bosnja nuk mund ta njohë pavarësinë e Kosovës pa pëlqimin e serbëve

para 10 muajve - Almakos

Deklarata e Bakir Izetbegoviq se shpreson se Bosnja do ta njohë pavarësinë e Kosovës duket se ka të bëjë me marrëdhëniet e reja midis Beogradit dhe Ankarasë dhe ndjenjën e tij të rrezikut për mënyrën se...

Boshnjakët e Kosovës përshëndesin deklaratën e Izetbegoviqit për njohjen e shtetit tonë

para 10 muajve - Lajmi.net

Ministri për Zhvillim Rajonal në Qeverinë e Republikës së Kosovës njëherit edhe kryetar i Partisë Demokratike Boshnjake, Rasim Demiri e ka përshëndetur gatishmërinë e anëtarit boshnjak të kryesisë së Bosnjë...

Boshnjakët e Kosovës përshëndesin deklaratën e Izetbegoviqit për njohjen e shtetin tonë

para 10 muajve - Lajmi.net

Ministri për Zhvillim Rajonal në Qeverinë e Republikës së Kosovës njëherit edhe kryetar i Partisë Demokratike Boshnjake, Rasim Demiri e ka përshëndetur gatishmërinë e anëtarit boshnjak të kryesisë së Bosnjë...

Pacolli: Deklarata e Izetbegoviç vizionare dhe pozitive

para 10 muajve - Arbresh

Zëvendëskryeministri dhe njëherësh ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli përmes një statusi në profilin e tij në facebook ka përshëndetur deklaratën e anëtarit të presidencës së Bosnjë dhe Hercegovinës...

Pacolli: Njohja nga Bosnje dhe Hercegovina do të kontribuonte në paqen dhe stabilitetin rajonal

para 10 muajve - Sovrani

Zëvendëskryeministri dhe njëherit ministër i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka përshëndetur deklaratën e Bakir Izetbegoviç, se cili ka kërkuar njohjen e Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran nga Bosnja....

Drecun reagon pas deklaratës së Izetbegoviq për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë se deklarata e  anëtarit të presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq  se ai shpreson se ky vend së shpejti  do ta njoh Kosovën, ka...

Gjuriq: Jam i shokuar me idenë e Izetbegoviqit

para 10 muajve - Infokusi

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

“S`mund të ndodhë që Serbia ta njohë Kosovën”

para 10 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë sot se nuk mund të ndodhë që Serbia pas dialogut të brendshëm të propozojë një zgjidhje që do të çojë në njohjen e Kosovës. “Ne duhet...

Izetbegoviq i frikësohet kërcnimit të Vuçiqit, e tërheqë “njohjen” për Kosovën

para 10 muajve - Insajderi

Pas reagimeve të shumta ndaj intervistës së anëtarit boshnjak të Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Baki Izetbegoviq për Deutsche Welle, ka ardhur edhe njoftimi nga kabineti i Izetbegoviqit, ku thuhet...

Drecun poshtëron politikanin boshnjak

para 10 muajve - Albeu

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë se deklarata e anëtarit të presidencës së Bosnjës , Bakir Izetbegoviq se ai shpreson se ky vend së shpejti do ta njoh Kosovën, ka...

“Izetbegoviq e shfaqi atë që ndjen për Kosovën”

para 10 muajve - Insajderi

Sekretari i Përgjithshëm i Presidentit të Serbisë, Nikola Selakoviq ka reaguar ndaj deklaratës së Bakir Izetbegoviqit i cili tha se Bosnja dhe Hercegovina duhet të njoh Kosovën dhe se ai shpreson që kjo...

“S`mund të ndodhë që Serbia ta njohë Kosovën”

para 10 muajve - Medial

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë sot se nuk mund të ndodhë që Serbia pas dialogut të brendshëm të propozojë një zgjidhje që do të çojë në njohjen e Kosovës. “Ne duhet...

Selakoviq: Deklarata e Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës, e rrezikshme

para 10 muajve - Klan Kosova

Nikola Selakoviq, sekretar i Përgjithshëm i presidentit serb, ka vlerësuar  sot se deklarata e Bakir Izetbegoviqit që Bosnja deri më tani do të duhej ta njihte Kosovën dhe shpreson se kjo do të ndodhë,...

Pas presioneve reagon Izetbegoviq: Nuk kam thënë se do ta njohim Kosovën

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Deklarata e anëtarit boshnjak të Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq, se vendi i tij duhet ta njohë Republikën e Kosovës s’po del të jetë krejtësisht i vërtetë. Kështu të paktën thuhet...

Drecun reagon pas deklaratës së Izetbegoviq për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Indeks online

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë se deklarata e  anëtarit të presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq  se ai shpreson se ky vend së shpejti  do ta njoh Kosovën, ka...

Marko Gjuriq: Deklarata e Izetbegoviqit për pavarësinë e Kosovës është skandaloze dhe shokuese

para 10 muajve - Gazeta Liria

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

“S`mund të ndodhë që Serbia ta njohë Kosovën”

para 10 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë sot se nuk mund të ndodhë që Serbia pas dialogut të brendshëm të propozojë një zgjidhje që do të çojë në njohjen e Kosovës. “Ne duhet...

Marko Gjuriq: Deklarata e Izetbegoviqit për pavarësinë e Kosovës është skandaloze dhe shokuese

para 10 muajve - Almakos

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

Vuçiç: Bosnja na ka poshtëruar për Kosovën

para 10 muajve - Tetova Sot

Disa mendojnë se Serbia nuk është keqtrajtuar dhe poshtëruarmjaftueshëm dhe kjo ishte vetëm për të drejtuar dhe poshtëruaredhe më tej Serbinë, ka thënë presidenti serb, Aleksandar Vuçiq duke komentuar deklaratën...

Vuçiq e kërcënon keq Izetbegoviqin për Kosovën

para 10 muajve - Infokusi

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Pas presioneve reagon Izetbegoviq: Nuk kam thënë se do ta njohim Kosovën

para 10 muajve - Bota Press

Deklarata e anëtarit boshnjak i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq se vendi i tij duhet ta njohë Republikën e Kosovës s’po del të jetë krejtësisht i vërtetë. Kështu të paktën thuhet...

Izetbegoviq: Nuk kam thënë se do ta njohim Kosovën

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Deklarata e anëtarit boshnjak i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq se vendi i tij duhet ta njohë Republikën e Kosovës s’po del të jetë krejtësisht i vërtetë. Kështu të paktën thuhet...

Hoxhaj: Reagimi i Serbisë ndaj Bosnjës ndërhyrje e drejtpërdrejtë në çështjet e brendshme

para 10 muajve - Arbresh

Zëvendëskryeministri i Kosovës Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj kërcënimeve që liderët serbë i kanë bërë Bosnjës, pasi që anëtari i presidencës së Bosnje Hercegovinës, Bakir Izetbegovic bëri disa deklarata...

Alarmohet Serbia pasi Bosnja tha se do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Gazeta Express

Menjëherë e kanë thirrur takimin e Këshillit për siguri kombëtare. “Kjo është goditja më e rëndë të cilën mund t’ia bëj Serbisë një vend fqinj”. Ministri i brendshëm i Serbisë dhe sekretar i Këshillit...

Mihajloviq: Bosnja nuk mund ta njohë pavarësinë e Kosovës pa pëlqimin e serbëve

para 10 muajve - Arbresh

Deklarata e Bakir Izetbegoviq se shpreson se Bosnja do ta njohë pavarësinë e Kosovës duket se ka të bëjë me marrëdhëniet e reja midis Beogradit dhe Ankarasë dhe ndjenjën e tij të rrezikut për mënyrën se...

Deklatata e Izetbegoviqit shokon Gjuriqin

para 10 muajve - Gazeta e re

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën Marko Gjuriq, tha se deklarata e Bakir Izetbegoviqit, anëtar i Presidencës së Bosnje dhe Herzegovinës për njohjen e pavarësisë së Kosovës ishte “skandaloze...

Serbët ‘tronditen’ nga paralajmërimi për njohjen e Kosovës nga Bosnja

para 10 muajve - Indeks online

Njohja e Republikës së Kosovës nga ana e Bosnjës dhe Hercegovinës po shihet si hap i rrezikshëm dhe shantazh ndaj Serbisë. Kështu të paktën shkruajn sot mediat serbe, duke komentuar deklaratën e politikanit...

Vuçiq kërcënon hapur Bosnjën pas paralajmërimit të Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Gazeta Liria

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Serbët i tronditë deklarata e Izetbegoviqit se Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - GazetaBlic

Deklarata e anëtarit të kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq se njohja për Kosovën mund të ndodhë së shpejti, ka shkaktuar tronditje në opinionin serb. Së pari ishte ministri i brendshëm...

Reagon Bosnja: Kurrë nuk e njohim shtetin e Kosovës

para 10 muajve - Albeu

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës . Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Serbët i tronditë deklarata e Izetbegoviqit se Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Lajmi.net

Deklarata e anëtarit të kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq se njohja për Kosovën mund të ndodhë së shpejti, ka shkaktuar tronditje në opinionin serb. Së pari ishte ministri i brendshëm...

Zyrtari i Bosnjës: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se personalisht mendon Kosova duhet të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic ka thënë se ai po...

Bosnja paralajmëron njohjen e Kosovës, Serbia në panik

para 10 muajve - BalkanWeb

BOSNJE- “Pres që Presidenti i Serbisë, për shkak të njoftimit nga Bakir Izetbegoviç se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë pavarësinë e Kosovës, të thërrasë Këshillin e Sigurisë Kombëtare në 48 orët e ardhshme....

Vuçiq kërcënon Izetbegoviqin pasi tha se Bosnja do ta njoh Kosovën: Përgjigja serbe vjen pas disa ditësh

para 10 muajve - Periskopi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Marko Gjuriq: Deklarata e Izetbegoviqit për pavarësinë e Kosovës është skandaloze dhe shokuese

para 10 muajve - Bota Press

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

Samanta u shfaq joshëse në performancën e saj në Tiranë

para 10 muajve - Almakos

Këngëtarja Samanta Karavella u shfaq mjaft joshëse në performancën e saj para publikut shqiptar. Ajo performoi vetëm ditë më parë në Tiranë para publikut të stërmbushur në Folie Terrace. Kënngëtarja u...

Samanta u shfaq joshëse në performancën e saj në Tiranë

para 10 muajve - Almakos

Këngëtarja Samanta Karavella u shfaq mjaft joshëse në performancën e saj para publikut shqiptar. Ajo performoi vetëm ditë më parë në Tiranë para publikut të stërmbushur në Folie Terrace. Kënngëtarja u...

Beogradi në shok nga deklarata e Izetbegoviqit për pavarësinë e Kosovës

para 10 muajve - Insajderi

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

Marko Gjuriq: Deklarata e Izetbegoviqit për pavarësinë e Kosovës është skandaloze dhe shokuese

para 10 muajve - Arbresh

Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq thotë se deklarata e anëtarit të Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq mbi njohjen e pavarësisë së Kosovës është “skandaloze...

Drecun reagon pas deklaratës së Izetbegoviq për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Infokusi

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë se deklarata e  anëtarit të presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq  se ai shpreson se ky vend së shpejti  do ta njoh Kosovën, ka...

Vuçiq e kërcënon Izetbegoviqin për Kosovën

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Vuçiqi e kërcënon Izetbegoviqin rreth deklaratave për Kosovën

para 10 muajve - Insajderi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Vuçiq e kërcënon keq Izetbegoviqin për Kosovën

para 10 muajve - Bota Press

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Vuçiq e kërcënon keq Izetbegoviqin për Kosovën

para 10 muajve - Arbresh

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka reaguar ashpër pas paralajmërimit të Bakir Izetbegoviqit se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh shtetin e pavarur të Kosovës. “Disa mendojnë se Serbia nuk është...

Deklarta e Izetbegoviçit për njohjën e Kosovës, e tronditë Serbinë

para 10 muajve - Lajm

Anëtari i Presidencës së BiH, Bakir Izetbegoviç tha se Bosnja dhe Hercegovina do të njohë pavarësinë e Kosovës, e cila, siç thotë ai, duhet të ishte bërë deri më tani, ka shkaktuar reagime të mëdha në...

Drecun reagon pas deklaratës së Izetbegoviq për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë se deklarata e  anëtarit të presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq  se ai shpreson se ky vend së shpejti  do ta njoh Kosovën, ka...

Vuçiq reagon ashpër ndaj deklaratës së zyrtarit të Bosnjës se mund ta njohin Kosovën

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Disa mendojnë se Serbia nuk është keqtrajtuar dhe poshtëruar mjaftueshëm dhe kjo ishte vetëm për të drejtuar dhe poshtëruar edhe më tej Serbinë, ka thënë presidenti serb, Aleksandar Vuçiq duke komentuar...

Mediat serbe: Izetbegoviç pa miratimin e serbëve nuk mund ta njohë pavarësinë e Kosovës

para 10 muajve - Periskopi

Deklarata e presidentit të Bosnjë Hercegovinës se do të njohë pavarësinë e Kosovës ka provokuar reagime. Sot, Agjencia e “Tanjugut” publikoi një video të një interviste në të cilën është dëgjuar qartë...

Reagon Bosnja: Kurrë nuk e njohim shtetin e Kosovës

para 10 muajve - InfoShqip

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Dodik: Serbët vendosin nëse Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Dodik: Serbët vendosin nëse Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Serbët ‘tronditen’ nga paralajmërimi për njohjen e Kosovës nga Bosnja

para 10 muajve - Infokusi

Njohja e Republikës së Kosovës nga ana e Bosnjës dhe Hercegovinës po shihet si hap i rrezikshëm dhe shantazh ndaj Serbisë. Kështu të paktën shkruajn sot mediat serbe, duke komentuar deklaratën e politikanit...

Drecun reagon pas deklaratës së Izetbegoviq për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë se deklarata e  anëtarit të presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq  se ai shpreson se ky vend së shpejti  do ta njoh Kosovën, ka...

Drecun reagon pas deklaratës së Izetbegoviq për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Arbresh

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë se deklarata e anëtarit të presidencës së Bosnjës, Bakir Izetbegoviq se ai shpreson se ky vend së shpejti do ta njoh Kosovën, ka treguar...

Selakoviq: Deklarata e Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës, e rrezikshme

para 10 muajve - Arbresh

Nikola Selakoviq, sekretar i Përgjithshëm i presidentit serb, ka vlerësuar sot se deklarata e Bakir Izetbegoviqit që Bosnja deri më tani do të duhej ta njihte Kosovën dhe shpreson se kjo do të ndodhë,...

Zyra e Vuçiqit reagon ndaj deklaratës së Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Periskopi

Nikola Selakoviq, sekretar i Përgjithshëm i presidentit serb, ka vlerësuar  sot se deklarata e Bakir Izetbegoviqit që Bosnja deri më tani do të duhej ta njihte Kosovën dhe shpreson se kjo do të ndodhë,...

Selakoviq: Deklarata e Izetbegoviqit për njohjen e Kosovës, e rrezikshme

para 10 muajve - Gazeta e re

Nikola Selakoviq, sekretar i Përgjithshëm i presidentit serb, ka vlerësuar sot se deklarata e Bakir Izetbegoviqit që Bosnja deri më tani do të duhej ta njihte Kosovën dhe shpreson se kjo do të ndodhë,...

Serbët i tronditë deklarata e Izetbegoviqit se Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Arbresh

Deklarata e anëtarit të kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq se njohja për Kosovën mund të ndodhë së shpejti, ka shkaktuar tronditje në opinionin serb. Së pari ishte ministri i brendshëm...

Reagon Bosnja: Kurrë nuk e njohim shtetin e Kosovës

para 10 muajve - Fol

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Serbët ‘tronditen’ nga paralajmërimi për njohjen e Kosovës nga Bosnja

para 10 muajve - Insajderi

Njohja e Republikës së Kosovës nga ana e Bosnjës dhe Hercegovinës po shihet si hap i rrezikshëm dhe shantazh ndaj Serbisë. Kështu të paktën shkruajn sot mediat serbe, duke komentuar deklaratën e politikanit...

Serbët ‘tronditen’ nga paralajmërimi për njohjen e Kosovës nga Bosnja

para 10 muajve - Sovrani

Njohja e Republikës së Kosovës nga ana e Bosnjës dhe Hercegovinës po shihet si hap i rrezikshëm dhe shantazh ndaj Serbisë. Kështu të paktën shkruajn sot mediat serbe, duke komentuar deklaratën e politikanit...

Dodik: Republika Srpska vendos a do ta njohë Bosnja pavarësinë e Kosovën

para 10 muajve - Periskopi

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Zyrtari boshnjak: Serbët vendosin nëse Bosnja do të njohë Kosovën

para 10 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Republikës ‘Srpska’ në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Dodik: Serbët vendosin nëse Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Albeu

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës . Ky reagim i tij vjen pas deklaratës së anëtarit të kryesisë...

Dodik: Serbët vendosin nëse Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Politiko

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Dodik: Serbët vendosin nëse Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Aktuale

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic...

Dodik: Serbët vendosin nëse Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Dodik: Serbët vendosin nëse Bosnja do ta njohë Kosovën

para 10 muajve - Infokusi

Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik ka bërë të ditur se kjo e fundit nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Ky reagim erdhi pas deklaratës së anëtarit të kryesisë së...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët pengesë

para 10 muajve - Zhurnal

Sarajevë, 13 nëntor - Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq deklaroi sot se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Telegrafi

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic...

Deklarata e Izetbegoviqit se Bosnja mund ta njoh Kosovën, Serbia mbledh urgjentisht Këshillin e Sigurisë

para 10 muajve - Lajmi.net

Deklarata e anëtarit të kryesisë së Bsonjës, Bakir Izetbegoviq se Bosnja dhe Hercegovina mund ta njohë Kosovën, ka nxitur reagime të ashpra në Serbi. Ministri i brendshëm serb, Nebojsha Stefanoviq po thotë...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Tetova Sot

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Lajmi.net

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic...

Izetbegoviq paralajmëron njohjen e Kosovës nga Bosnja, serbët kategorikë kundër

para 10 muajve - Koha.net

Anëtari boshnjak i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq ka thënë se BeH do të njohë njëanshëm pavarësinë e shpallur të Kosovës, një punë që kaherë është dashur ta bëjë, raportojnë mediat...

Izetbegoviq paralajmëron: Do njohim Kosovën, serbët kategorikisht kundër

para 10 muajve - Java News

Anëtari boshnjak i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq ka thënë se BeH do të njohë njëanshëm pavarësinë e shpallur të Kosovës, një punë që kaherë është dashur ta bëjë, raportojnë mediat...

VIDEO/ Izetbegoviç: Bosnje-Hercegovina duhet ta njohë pavarësinë e Kosovës, por ...

para 10 muajve - Syri

Intervistë ekskluzive me anëtarin boshnjak në Presidencën e Bosnje-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviç (i biri i presidentit të ndjerë Alija Izetbegoviç). Bakir Izetbegoviç pohon se boshnjakët janë të gatshëm...

Izetbegovic: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - GazetaBlic

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës Bakir Izetbegovic ka thënë se I përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic ka thënë...

Politikani boshnjak kërkon njohjen e Kosovës

para 10 muajve - Albeu

Zyrtari në presidencën e Bosnjës, Bakir Izetbegoviq i cili është i pakënaqur me pozitën e Sanxhakut, ka thënë se Bosnja dhe Herecegovina do të njohë pavarësinë e shpallur të Kosovës , transmeton Indeksonline....

Izetbegovic: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Gazeta Express

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës Bakir Izetbegovic ka thënë se I përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic ka thënë...

Izetbegoviq: Bosnja dhe Hercegovina do e njohë Kosovën

para 10 muajve - GazetaBlic

Zyrtari në presidencën e Bosnjës, Bakir Izetbegoviq i cili është i pakënaqur me pozitën e Sanxhakut, ka thënë se Bosnja dhe Herecegovina do të njohë pavarësinë e shpallur të Kosovës, transmeton Indeksonline....

Izetbegoviq: Bosnja dhe Hercegovina do e njohë Kosovën

para 10 muajve - Indeks online

Zyrtari në presidencën e Bosnjës, Bakir Izetbegoviq i cili është i pakënaqur me pozitën e Sanxhakut, ka thënë se Bosnja dhe Herecegovina do të njohë pavarësinë e shpallur të Kosovës, transmeton Indeksonline....

Izetbegoviç sfidon Republika Srbska: Bosnja do të njohë shtetin e Kosovës, s’na trembin kërcënimet!

para 10 muajve - Te Sheshi

Përfaqësuesi i boshnjakëve- muslimanë në presidencën e Bosnjë – Hercegovinës, Bakir Izetbegoviç, deklaroi se vendi i tij mund të njohë zyrtarisht pavarësinë e Kosovës. Në edicionin e Deutsche Welle-s në...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët pengesë

para 10 muajve - Tetova Sot

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq deklaroi sot se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Në një intervistë...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Arbresh

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Almakos

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic...

Izetbegoviq paralajmëron njohjen e Kosovës nga Bosnja dhe Hercegovina

para 10 muajve - Periskopi

Anëtari i presidencës boshnjake, Bakir Izetbegoviç, është shprehur i pakënaqur me pozitën e Sanxhakut, dhe pretendon se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh pavarësinë e Kosovës, e cila, siç thotë ai, do...

Izetbegovic: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Infokusi

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës Bakir Izetbegovic ka thënë se I përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic ka thënë...

Serbia merr një qëndrim pasi Izetbegoviq paralajmëroi njohjen e Kosovës nga Bosnja

para 10 muajve - Insajderi

Ministri i brendshëm serb, Nebojsha Stefanoviq ka reaguar ndaj deklarimeve të liderit boshnjak të Bosnje dhe Hercetgovinës, Bakir Izetbegociq, i cili ka thënë se shteti i tij do ta njohë pavarësinë e Kosovës....

Izetbegoviq paralajmëron njohjen e Kosovës nga Bosnja dhe Hercegovina

para 10 muajve - Insajderi

Anëtari i presidencës boshnjake, Bakir Izetbegoviç, është shprehur i pakënaqur me pozitën e Sanxhakut, dhe pretendon se Bosnja dhe Hercegovina do ta njoh pavarësinë e Kosovës, e cila, siç thotë ai, do...

Bosnja paralajmëron njohjen e Kosovës, Serbia në panik

para 10 muajve - Bota Press

“Pres që Presidenti i Serbisë, për shkak të njoftimit nga Bakir Izetbegoviç se Bosnja dhe Hercegovina do ta njohë pavarësinë e Kosovës, të thërrasë Këshillin e Sigurisë Kombëtare në 48 orët e ardhshme....

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Sovrani

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Periskopi

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic...

Izetbegoviq: Jam për njohjen e pavarësisë së Kosovës, serbët po pengojnë

para 10 muajve - Bota Press

Anëtari i Kryesisë së Bosnjës dhe Hercegovinës, Bakir Izetbegovic, ka thënë se sa i përket atij personalisht Kosova është dashur të njihet, por kjo po bllokohet nga kolegët e tij në Kryesi. Izetbegovic...

Izetbegoviq: Bosnja dhe Hercegovina do e njohë Kosovën

para 10 muajve - Gazeta e re

Zyrtari në presidencën e Bosnjës, Bakir Izetbegoviq i cili është i pakënaqur me pozitën e Sanxhakut, ka thënë se Bosnja dhe Herecegovina do të njohë pavarësinë e shpallur të Kosovës. “Sa për mu, deri më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK