http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 nëntor 2017

para 11 muajve - Portalb

Dashi Edhe pse nuk do të jeni shumë në qejf gjatë kësaj dite, përsëri do mundoheni të ruani një klimë harmonike tek ata që ju rrethojnë. Beqarët nuk do mund t’i rezistojnë dot sharmit të personave që do...

A do ta gjeni dashurinë deri në fund të vitit? Jua thotë horoskopi

para 11 muajve - Ina

Dashi 2017-ta mund të ju dhurojë situate të shkëlqyera dhe është koha e duhur për “t’i thirrur” mendjes siç thuhet, por gjithmonë nëse e dëshironi këtë. E shkuara për fat të keq nuk do t’ju shërbejë si...

A do ta gjeni dashurinë deri në fund të vitit? Jua thotë horoskopi

para 11 muajve - Syri

Dashi 2017-ta mund të ju dhurojë situate të shkëlqyera dhe është koha e duhur për “t’i thirrur” mendjes siç thuhet, por gjithmonë nëse e dëshironi këtë. E shkuara për fat të keq nuk do t’ju shërbejë si...

HOROSKOPI DITOR, E MËRKURË 15 NËNTOR 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 15 nëntor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Edhe pse nuk...

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 nëntor 2017

para 11 muajve - Java News

Dashi Edhe pse nuk do të jeni shumë në qejf gjatë kësaj dite, përsëri do mundoheni të ruani një klimë harmonike tek ata që ju rrethojnë. Beqarët nuk do mund t’i rezistojnë dot sharmit të personave që do...

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 nëntor 2017

para 11 muajve - Lajme.al

Dashi Edhe pse nuk do të jeni shumë në qejf gjatë kësaj dite, përsëri do mundoheni të ruani një klimë harmonike tek ata që ju rrethojnë. Beqarët nuk do mund t’i rezistojnë dot sharmit të personave që do...

E keni lexuar Horoskopin tuaj për sot?

para 11 muajve - Bota.al

Dashi Për shkak të ndikimit të Marsit, do të përjetoni momente tensioni në familje. Bëni kujdes! Nëse duhet të bëni diçka që kërkon përkushtim dhe durim, me Saturnin armik në shenjë, mundohuni që ta shtyni...

Horoskopi, e martë 14 nëntor 2017

para 11 muajve - Opinion

Dashi Nëse nuk fiksoheni shumë pas defekteve dhe të metave të partnerit/es tuaj, kjo ditë do jetë shumë e këndshme për t’u jetuar. Mundohuni sa të mundni! Ambienti yjor do e shtojë dëshirën e beqarëve...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 nentor 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Të favorizuar nga Venusi, do të jetë e lehtë të shkoni mirë me partnerin tuaj, edhe pas një zënkë të vockël, sepse të ziheni nuk do të thotë se nuk duheni! Jeni gati të hapni rrugë për personin tuaj...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 14 nëntor 2017

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi Nëse nuk fiksoheni shumë pas defekteve dhe të metave të partnerit/es tuaj, kjo ditë do jetë shumë e këndshme për t’u jetuar. Mundohuni sa të mundni! Ambienti yjor do e shtojë dëshirën e beqarëve...

Si të ngriheni në pozitë pa e kërkuar këtë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Ne të gjithë duam të vazhdojmë përpara. Por ende, edhe kur duket se po bëni gjithçka mirë, nuk jeni asnjëherë vonë për punë, rrallë merrni ditë pushimi dhe gjithmonë përfundoni punët në afatin e caktuar,...

Horoskopi, 14 nëntor 2017

para 11 muajve - Arbresh

Dashi Nëse nuk fiksoheni shumë pas defekteve dhe të metave të partnerit/es tuaj, kjo ditë do jetë shumë e këndshme për t’u jetuar. Mundohuni sa të mundni! Ambienti yjor do e shtojë dëshirën e beqarëve...

Horoskopi, 14 nëntor 217

para 11 muajve - Arbresh

Dashi Nëse nuk fiksoheni shumë pas defekteve dhe të metave të partnerit/es tuaj, kjo ditë do jetë shumë e këndshme për t’u jetuar. Mundohuni sa të mundni! Ambienti yjor do e shtojë dëshirën e beqarëve...

Horoskopi ditor, e martë 14 nëntor 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 14 nëntor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse nuk fiksoheni...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 14 nëntor 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi Nëse nuk fiksoheni shumë pas defekteve dhe të metave të partnerit/es tuaj, kjo ditë do jetë shumë e këndshme për t’u jetuar. Mundohuni sa të mundni! Ambienti yjor do e shtojë dëshirën e beqarëve...

Horoskopi javor, 13 nëntor- 19 nëntor 2017

para 11 muajve - NOA

Sipas astrologut të njohur Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Kinezët thonë që njerëzit...

Kjo është java juaj/ Horoskopi sipas astrologut Oscar Cainer

para 11 muajve - Syri

Sipas astrologut të njohur Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Kinezët thonë që njerëzit...

Kush do të jetë i tradhtuar dhe thellë i lënduar, kë do ta ëmbëlsojë flirti dhe lidhja e fshehtë?

para 11 muajve - Telegrafi

Edhe një javë e nëntorit të ftohtë është para nesh. Çfarë thonë yjet, kujt kjo javë do t’i sjellë para, kujt takim të papritur dashurie? DASHI Puna: Gjatë kësaj periudhe do të jeni në situatë që t’i përgjigjeni...

Horoskopi javor, 13 nëntor- 19 nëntor 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi - Kinezët thonë që njerëzit e vetëm që nuk ndryshojnë kurrë, janë shumë të mençur, ose shumë budallenj. Ndryshimi është sfidues. Zakonisht, e dini  se kur duhet të bëni një ndryshim në jetën tuaj....

Horoskopi javor, 13 tetor – 19 tetor

para 11 muajve - Opinion

DASHI 21. mars – 20. prill Marsi nuk do ndikoje shume pozitivisht këtë jave ne jetën tuaj ne çift kështu qe disa dite mund te keni probleme vërtet serioze dhe atmosfera do behet shqetësuese. Beqaret do...

Horoskopi javor, 13 nëntor- 19 nëntor 2017

para 11 muajve - Tetova Sot

Dashi – Kinezët thonë që njerëzit e vetëm që nuk ndryshojnë kurrë, janë shumë të mençur, ose shumë budallenj. Ndryshimi është sfidues. Zakonisht, e dini  se kur duhet të bëni një ndryshim në jetën tuaj....

Kush do të jetë i tradhtuar dhe thellë i lënduar, kë do ta ëmbëlsojë flirti dhe lidhja e fshehtë?

para 11 muajve - Tetova Sot

Edhe një javë e nëntorit të ftohtë është para nesh. Çfarë thonë yjet, kujt kjo javë do t’i sjellë para, kujt takim të papritur dashurie? DASHI Puna: Gjatë kësaj periudhe do të jeni në situatë që t’i përgjigjeni...

Horoskopi javor, 13 nëntor- 19 nëntor 2017

para 11 muajve - NOA

Sipas astrologut të njohur Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Kinezët thonë që njerëzit...

Horoskopi ditor, e martë 14 nëntor 2017

para 11 muajve - Portalb

Dashi Nëse nuk fiksoheni shumë pas defekteve dhe të metave të partnerit/es tuaj, kjo ditë do jetë shumë e këndshme për t’u jetuar. Mundohuni sa të mundni! Ambienti yjor do e shtojë dëshirën e beqarëve...

Kush do të jetë i tradhtuar dhe thellë i lënduar, kë do ta ëmbëlsojë flirti dhe lidhja e fshehtë?

para 11 muajve - Almakos

Edhe një javë e nëntorit të ftohtë është para nesh. Çfarë thonë yjet, kujt kjo javë do t’i sjellë para, kujt takim të papritur dashurie? DASHI Puna: Gjatë kësaj periudhe do të jeni në situatë që t’i përgjigjeni...

Kush do të jetë i tradhtuar dhe thellë i lënduar, kë do ta ëmbëlsojë flirti dhe lidhja e fshehtë?

para 11 muajve - Almakos

Edhe një javë e nëntorit të ftohtë është para nesh. Çfarë thonë yjet, kujt kjo javë do t’i sjellë para, kujt takim të papritur dashurie? DASHI Puna: Gjatë kësaj periudhe do të jeni në situatë që t’i përgjigjeni...

Horoskopi 14 Nëntor 2017

para 11 muajve - Java News

Dashi Nëse nuk fiksoheni shumë pas defekteve dhe të metave të partnerit/es tuaj, kjo ditë do jetë shumë e këndshme për t’u jetuar. Mundohuni sa të mundni! Ambienti yjor do e shtojë dëshirën e beqarëve...

HOROSKOPI DITOR, E MARTË 14 NËNTOR 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 14 nëntor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse nuk fiksoheni...

Horoskopi ditor, e martë 14 nëntor 2017

para 11 muajve - Lajme.al

Dashi Nëse nuk fiksoheni shumë pas defekteve dhe të metave të partnerit/es tuaj, kjo ditë do jetë shumë e këndshme për t’u jetuar. Mundohuni sa të mundni! Ambienti yjor do e shtojë dëshirën e beqarëve...

Horoskopi javor, 13 nëntor- 19 nëntor 2017

para 11 muajve - Lajme.al

Dashi Kinezët thonë që njerëzit e vetëm që nuk ndryshojnë kurrë, janë shumë të mençur, ose shumë budallenj. Ndryshimi është sfidues. Zakonisht, e dini  se kur duhet të bëni një ndryshim në jetën tuaj....

Horoskopi javor 13-19 nëntor

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi Do të mësoni lajme të pakëndshme për të njohurit ose të afërmit tuaj rreth humbjes financiare ose mashtrimit. Do të keni një javë të mirë për të zhvilluar plane që lidhen me arsimin, karrierën ose...

HOROSKOPI JAVOR / Parashikimet e shenjave për të gjithë javën që nisi sot

para 11 muajve - Bota.al

DASHI Marsi nuk do ndikoje shume pozitivisht këtë jave ne jetën tuaj ne çift kështu qe disa dite mund te keni probleme vërtet serioze dhe atmosfera do behet shqetësuese. Beqaret do bëjnë mire te dalin...

Horoskopi, 13 Nëntor 2017

para 11 muajve - Opinion

Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te yjeve, sot do keni me shume besim se lidhja qe keni krijuar është e duhura. Do ia shprehni edhe me shume ndjenjat personit qe keni ne krah dhe do ndiheni mjaft mire....

Horoskopi, 13 nëntor 2017

para 11 muajve - Arbresh

Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te yjeve, sot do keni me shume besim se lidhja qe keni krijuar është e duhura. Do ia shprehni edhe me shume ndjenjat personit qe keni ne krah dhe do ndiheni mjaft mire....

Horoskopi. E hënë 13 nëntor 2017

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te yjeve, sot do keni me shume besim se lidhja qe keni krijuar është e duhura. Do ia shprehni edhe me shume ndjenjat personit qe keni ne krah dhe do ndiheni mjaft mire....

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 13 nëntor 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te yjeve, sot do keni me shume besim se lidhja qe keni krijuar është e duhura. Do ia shprehni edhe me shume ndjenjat personit qe keni ne krah dhe do ndiheni mjaft mire....

Horoskopi ditor, e hënë 13 nëntor 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 13 nëntor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Për shkak të...

Si ta përfitoni vjehrrën

para 11 muajve - Klan Kosova

Kur keni përfituar djalin, keni bërë hapin e duhur mirëpo tani e ka radhën njohja me familjen e tij të cilën duhet ta përfitoni të tërën. Nuk është e rëndësishme që familja e tij t`ju adhurojë por që marrëdhënia...

Zgjidh një sy dhe zbulo karakterin tënd

para 11 muajve - Tetova Sot

Tani… 1 Jeni një person i hapur, një shpirt i mirë. I dhuroni mirëseardhje çdokujt në jetën tuaj. Preferoni të rrezikoni dhe të lëndoheni se sa të mos provoni fare. Prioriteti juaj kryesor është t’i ndihmoni...

Horoskopi javor/ Parashikimi i yjeve për 13-19 nëntor

para 11 muajve - Syri

DASHI 21. mars – 20. prill Ndikimi i planetëve do beje qe jeta juaj ne çift te ketë përmirësime te mëdha këtë jave. Do keni plot momente paqeje dhe harmonie. Beqaret le te abuzojnë me sharmin qe kane nëse...

Përmirësoni raportet me vjehrrën nga këto këshilla

para 11 muajve - Arbresh

Kur keni përfituar djalin, keni bërë hapin e duhur mirëpo tani e ka rradhën njohja me familjen e tij të cilën duhet ta përfitoni të tërën. Nuk është e rëndësishme që familja e tij t`ju adhurojë por që...

Horoskopi ditor, e hënë 13 nëntor 2017

para 11 muajve - Java News

Dashi Për shkak të ndikimit të Marsit, do të përjetoni momente tensioni në familje. Bëni kujdes! Nëse duhet të bëni diçka që kërkon përkushtim dhe durim, me Saturnin armik në shenjë, mundohuni që ta shtyni...

Horoskopi ditor, e hënë 13 nëntor 2017

para 11 muajve - Portalb

Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te yjeve, sot do keni me shume besim se lidhja qe keni krijuar është e duhura. Do ia shprehni edhe me shume ndjenjat personit qe keni ne krah dhe do ndiheni mjaft mire....

Horoskopi ditor, e hënë 13 nëntor 2017

para 11 muajve - Lajme.al

Dashi Për shkak të ndikimit të Marsit, do të përjetoni momente tensioni në familje. Bëni kujdes! Nëse duhet të bëni diçka që kërkon përkushtim dhe durim, me Saturnin armik në shenjë, mundohuni që ta shtyni...

Horoskopi 12 Nëntor 2017

para 11 muajve - Klan

Dashi – Zjarri i pasionit do rindizet gjatë kësaj dite për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do e keni më të lehtë të flisni hapur me partnerin dhe t’i shprehni dëshirat tuaja. Financat nuk do jenë...

Zgjidh një sy nga këta zbulo diçka për karakterin tënd

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Tani… 1. Jeni një person i hapur, një shpirt i mirë. I dhuroni mirëseardhje çdokujt në jetën tuaj. Preferoni të rrezikoni dhe të lëndoheni se sa të mos provoni fare. Prioriteti juaj kryesor është t’i ndihmoni...

Horoskopi për ditën e sotme 12 nëntor 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Nëse doni të bini në sy për talentin tuaj dhe të merrni vendin e punës që ëndërroni, falë pozicionimit të Venusit me Plutonin, ky është momenti i përshtatshëm. Mundësia për të qenë të suksesshëm...

Mësojeni se çfarë thotë horoskopi sot për ju!

para 11 muajve - Indeks online

Dashi- Zjarri i pasionit do rindizet gjate kësaj dite për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni me te lehte te flisni hapur me partnerin dhe t’i shprehni dëshirat tuaja. Beqaret do ndihen ne forme...

Horoskopi ditor, e diel 12 Nëntor 2017

para 11 muajve - Lajme.al

Dashi Zjarri i pasionit do rindizet gjate kësaj dite për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni me te lehte te flisni hapur me partnerin dhe t’i shprehni dëshirat tuaja. Beqaret do ndihen ne forme...

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 12 nëntor

para 11 muajve - Syri

Dashi-Zjarri i pasionit do rindizet gjate kësaj dite për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni me te lehte te flisni hapur me partnerin dhe t’i shprehni dëshirat tuaja. Beqaret do ndihen ne forme...

Horoskopi ditor, e dielë 12 nëntor 2017

para 11 muajve - Portalb

Dashi Zjarri i pasionit do rindizet gjate kësaj dite për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni me te lehte te flisni hapur me partnerin dhe t’i shprehni dëshirat tuaja. Beqaret do ndihen ne forme...

Horoskopi 12 Nëntor 2017

para 11 muajve - Java News

Dashi Zjarri i pasionit do rindizet gjate kësaj dite për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni me te lehte te flisni hapur me partnerin dhe t’i shprehni dëshirat tuaja. Beqaret do ndihen ne forme...

Horoskopi, e shtunë 11 nëntor 2017

para 11 muajve - Opinion

Dashi Mos e teproni duke shpenzuar energji, pasi stresi mund t’iu mbysë, paaftësisë për të gjykuar. Nëse me një person të cilin sapo e keni njohur nuk keni qëllime serioze, tregohuni të qartë, respektojeni...

Horoskopi sot

para 11 muajve - Sovrani

Ky është horoskopi për ditën e diel, 11 nëntor 2017 sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos e teproni duke shpenzuar...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 11 nëntor 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi Mos e teproni duke shpenzuar energji, pasi stresi mund t’iu mbysë, paaftësisë për të gjykuar. Nëse me një person të cilin sapo e keni njohur nuk keni qëllime serioze, tregohuni të qartë, respektojeni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK