http://kariera.mk

Zyrtare: Ledri dhe Noizy po vijnë në bashkëpunim

para 8 muajve - RTV 21

Pamjet e para nga projekti, aktori i njohur pjesë e videoklipit Dikur mbase as nuk do të ishte paramenduar se Ledri Vula dhe Noizy do t’i bashkojnë forcat për të sjellë një projekt të përbashkët, shkruan...

Ledri e Noizy së shpejti me bashkëpunim

para 8 muajve - Koha.net

Ledri Vula dhe Noizy pritet të vijnë shumë shpejt në një bashkëpunim. Dy hip-hop yjet prej më të mëdhenjve shqiptarë, do të publikojnë projektin e ri të tyre shumë shpejt. Është vet Noizy ai që në rrjetin...

Dalin pamje të reja! Këto janë fermat ‘hot’ që janë pjesë e klipit të Noizyt dhe Ledrit

para 8 muajve - Lajmi.net

Është pritur gjatë një bashkëpunim mes dy reperave të suksesshëm, Noizy dhe Ledri e ja ku po realizohet. Dy reperët ndodhen në Gjermani ku po xhirojnë klipin e ri e disa pamje na i ka zbuluar Noizy. Reperi...

Pamje të reja nga klipi i Noizyt me Ledrin

para 8 muajve - Sovrani

Dyshja e njohur, Noizy dhe Ledri ka pak ditë që kanë paralajmëruar projektin e radhës, shkruan Sovrani.info Detaje rreth projektit nuk janë dhënë, por që kohë pas kohe ata po publikojnë foto të ndryshme....

Ledri Vula dhe aktori i njohur pinë kafe në Berlin

para 8 muajve - Indeks online

Ledri Vula për momentin gjendet në Gjermani ku ka gjetur kohë që të takohet me kolegë nga fusha e artit. Aty Ledri është takuar me aktorin e njohur shqiptar por me famë botërore, Blerim Destani shkruan...

Noizy dhe Ledri në përfundim te klipit

para 8 muajve - Infokusi

Dueti i shumë pritur duket se po i vije fundi, është pikërisht reperi nga Shqipëria Noizy, ai i cili ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet me reperin nga Kosova, Ledri Vula dhe artistin me famë...

Ledri dhe Noizy tregojnë se bashkëpunimi i tyre po vjen

para 8 muajve - Albeu

Pak kohë më parë, fotoja e Ledrit dhe e Noizyt bëri xhiron e rrjetit, nisur nga historia “dikur armiq e sot miq” e dy reperëve, gjë që habiti shumë fansat e tyre. Duket se reperët përveçse tashmë shoqërohen...

Një gjë është e sigurt: Noizy e Ledri po vijnë, ja një skenë e klipit!

para 8 muajve - Prive

Dhanë shenja e shenja se ata të dy po sjellin një bashkëpunim. Reperët Ledri Vula e Noizy, përbëjnë një dyshe interesante vetëm për faktin se dikur ishin armiq të përbetuar në rep, ndërsa tani njihen si...

Noizy publikon pamje nga klipi i ri me Ledrin

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Ledri Vula dhe Noizy pritet të vijnë shumë shpejt në një bashkëpunim. Dy hip hop yjet prej më të mëdhenjve shqiptar, do të publikojnë projektin e ri të tyre shumë shpejt. Ka qenë vet Noizy ai...

Fansa! Ledri dhe Noizy po vijnë

para 8 muajve - AlbPortali

Ka disa kohë që diskutohet lajmi se dyshja e reperëve, Ledri dhe Noizy kanë bashkuar forcat për të sjellë një duet. Loading... Ata kanë lënë mbrapa gjithqka nga e kaluar dhe për fansat e tyre do të sjellin...

Fansa! Ledri dhe Noizy po vijnë

para 8 muajve - 10minuta

Ka disa kohë që diskutohet lajmi se dyshja e reperëve, Ledri dhe Noizy kanë bashkuar forcat për të sjellë një duet. Ata kanë lënë mbrapa gjithqka nga e kaluar dhe për fansat e tyre do të sjellin projektin...

Ledri dhe Noizy e paskan marrë seriozisht! Bashkëpunimi i tyre po vjen…

para 8 muajve - Blitz

Pak kohë më parë, fotoja e Ledrit dhe e Noizyt bëri xhiron e rrjetit, nisur nga historia “dikur armiq e sot miq” e dy reperëve, gjë qëhabiti shumë fansat e tyre. Gjithsesi, duket se reperët përveçse tashmë...

Pamjet e para nga klipi i Noizyt dhe Ledrit

para 8 muajve - GazetaBlic

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Noizy publikon pamje nga klipi i ri me Ledrin

para 8 muajve - Telegrafi

Ledri Vula dhe Noizy pritet të vijnë shumë shpejt në një bashkëpunim. Dy hip hop yjet prej më të mëdhenjve shqiptar, do të publikojnë projektin e ri të tyre shumë shpejt. Ju thash 1 dit kam me mrri.. Krejt...

Merr fund pritja, pamjet e para nga klipi i Noizyt dhe Ledrit

para 8 muajve - Lajmi.net

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Merr fund pritja, Noizy dhe Ledri sjellin foto nga xhirimi i klipit

para 8 muajve - Albeu

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Çfarë po ‘kurdisin’ Ledri dhe Noizy? Dalin pamjet e para

para 8 muajve - BalkanWeb

Noizy dhe Ledri janë dy nga reperat më të pëlqyer nga publiku, sidomos nga adoleshentët. Tashmë duket se i ka ardhur fundi pritjes dhe projekti i tyre është finalizuar, pavarësisht se nuk ka një datë zyrtare...

FOTO/ Pritjes i vjen fundi! Ledrin dhe Noizyn gati të trondisin tregun muzikor shqiptar!

para 8 muajve - Syri

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Merr fund pritja e fansave! Ledri dhe Noizy bashkë në projektin e ri, dalin pamjet e para

para 8 muajve - Opinion

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Noizy publikon pamje nga klipi i ri me Ledrin

para 8 muajve - Almakos

Ledri Vula dhe Noizy pritet të vijnë shumë shpejt në një bashkëpunim. Dy hip hop yjet prej më të mëdhenjve shqiptar, do të publikojnë projektin e ri të tyre shumë shpejt. Është vet Noizy ai që në rrjetin...

Pritjes i vjen fundi! Ledrin dhe Noizyn më në fund do i shohim bashkë!

para 8 muajve - Gazeta Express

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Merr fund pritja, pamjet e para nga klipi i Noizyt dhe Ledrit

para 8 muajve - Tetova1

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

FOTO/ Ledri dhe Noizy së shpejti me duet, zbulohet njeriu që i bashkoi

para 8 muajve - Syri

Më parë ata kishin qenë protagonist të një armiqësie të mbushur me plot ofendime, fyerje, deri edhe përplasje fizike. Por duket se këto probleme kanë kaluar dhe tashmë reperët Ledri Vula dhe Noizy janë...

Ledri nuk ndalet duke punuar, do të lansojë pesë bashkëpunime të mëdha

para 8 muajve - Telegrafi

Hip Hop superylli, Ledri Vula, është duke u përgatitur për një dimër të jashtëzakonshëm në skenën muzikore shqiptare. Pasi lansoi një varg hitesh gjatë verës, duke qenë një prej artistëve më të kërkuar,...

Ledri e Noizy së shpejti me duet, ja kush i bashkoi

para 8 muajve - Gazeta Express

Më parë ata kishin qenë protagonist të një rrahje dhe një armiqësie me fjalë të paparë Por, duket se këto probleme kanë kaluar dhe tashmë reperët Ledri Vula dhe Noizy janë shumë afër realizimit të një...

Ledri Vula do të lansojë pesë bashkëpunime të mëdha

para 8 muajve - Lajmi.net

Hip Hop superylli, Ledri Vula, është duke u përgatitur për një dimër të jashtëzakonshëm në skenën muzikore shqiptare. Pasi lansoi një varg hitesh gjatë verës, duke qenë një prej artistëve më të kërkuar,...

Pritjes i vjen fundi! Ledrin dhe Noizyn më në fund do i shohim bashkë!

para 8 muajve - Tetova Sot

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Ledri e Noizy së shpejti me duet, ja kush i bashkoi

para 8 muajve - Tetova Sot

Më parë ata kishin qenë protagonist të një rrahje dhe një armiqësie me fjalë të paparë Por, duket se këto probleme kanë kaluar dhe tashmë reperët Ledri Vula dhe Noizy janë shumë afër realizimit të një...

Pritjes i vjen fundi! Ledrin dhe Noizyn më në fund do i shohim bashkë!

para 8 muajve - Arbresh

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Ledri nuk ndalet duke punuar, do të lansojë pesë bashkëpunime të mëdha

para 8 muajve - Almakos

Hip Hop superylli, Ledri Vula, është duke u përgatitur për një dimër të jashtëzakonshëm në skenën muzikore shqiptare. Pasi lansoi një varg hitesh gjatë verës, duke qenë një prej artistëve më të kërkuar,...

Ledri nuk ndalet duke punuar, do të lansojë pesë bashkëpunime të mëdha

para 8 muajve - Almakos

Hip Hop superylli, Ledri Vula, është duke u përgatitur për një dimër të jashtëzakonshëm në skenën muzikore shqiptare. Pasi lansoi një varg hitesh gjatë verës, duke qenë një prej artistëve më të kërkuar,...

Pritjes i vjen fundi! Ledrin dhe Noizyn më në fund do i shohim bashkë!

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Zyrtarisht Noizy dhe Ledri vijnë me bashkëpunim

para 8 muajve - Sovrani

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një...

Dikur u rrahën, Ledri e Noizy paralajmërojnë duet së bashku

para 8 muajve - Periskopi

Më parë ata kishin qenë protagonist të një rrahje dhe një armiqësie me fjalë të paparë Por, duket se këto probleme kanë kaluar dhe tashmë reperët Ledri Vula dhe Noizy janë shumë afër realizimit të një...

Ledri, Noizy dhe Blerim Destani kalojnë kohë bashkë

para 8 muajve - Ina

Ledri Vula dhe Rigels Rajku po kalojnë shumë kohë bashkë së fundmi, ndërkohë që ka pasur spekulimet se dy reperët janë edhe në përgatitje të një bashkëpunimi. Kujtojmë që gjatë kohës sa Ledri ishte pjesë...

Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe Noizyt?

para 8 muajve - Opinion

Prej disa muajsh, kur dy reperat më të sukseshmëm të momëntit postuan një foto bashkë, është përfolur për një bashkëpunim mes tyre. Duket se dita kur do të dëgjojmë një këngë të Ledrit dhe Noizyt po afron....

Skenë nga klipi i ri? Ledri e Noizy bashkë në biçikleta!

para 8 muajve - Prive

Dikur ishin armiq të përbetuar të repit, u përleshën bashkë dhe shanin njëri tjetrin në këngë, por sot i ke miq për kokë. Ledri Vula e Noizy, kanë filluar një miqësi pasi dikur ishin rivalë të label-ave:...

Skenë nga klipi i ri? Ledri e Noizy bashkë në biçikleta!

para 8 muajve - Prive

Dikur ishin armiq të përbetuar të repit, u përleshën bashkë dhe shanin njëri tjetrin në këngë, por sot i ke miq për kokë. Ledri Vula e Noizy, kanë filluar një miqësi pasi dikur ishin rivalë të label-ave:...

Ledri, Noizy dhe Blerim Destani kalojnë kohë bashkë

para 8 muajve - Telegrafi

Ledri Vula dhe Rigels Rajku po kalojnë shumë kohë bashkë së fundmi, ndërkohë që ka pasur spekulimet se dy reperët janë edhe në përgatitje të një bashkëpunimi. Kujtojmë që gjatë kohës sa Ledri ishte pjesë...

Ledri, Noizy dhe Blerim Destani kalojnë kohë bashkë

para 8 muajve - Tetova1

Ledri Vula dhe Rigels Rajku po kalojnë shumë kohë bashkë së fundmi, ndërkohë që ka pasur spekulimet se dy reperët janë edhe në përgatitje të një bashkëpunimi. Kujtojmë që gjatë kohës sa Ledri ishte pjesë...

Ledri, Noizy e Blerim Destani shëtitje me biçikleta

para 8 muajve - Indeks online

Kur flitet për artistët gjithmonë mendja të shkon tek fama dhe jeta luksoze. Mirëpo ata din edhe të jenë të thjeshtë dhe të jetojnë si të gjithë të tjerët. Duke qenë se vikendi është shumë i rëndësishëm...

Ledri, Noizy dhe Blerim Destani kalojnë kohë bashkë

para 8 muajve - Almakos

Ledri Vula dhe Rigels Rajku po kalojnë shumë kohë bashkë së fundmi, ndërkohë që ka pasur spekulimet se dy reperët janë edhe në përgatitje të një bashkëpunimi. Kujtojmë që gjatë kohës sa Ledri ishte pjesë...

“Deri sot apo deri dje?” Ledri & Noizy bëjnë mirë të na shpjegojnë se ne u bëmë konfuzë!

para 8 muajve - Blitz

Nuk është më lajm fakti që Noizy dhe Ledri kanë marrëdhënie shumë të mira tani bashkë pasi gjithë këto kohë në rrjete sociale ata kanë mbështetur muzikën e njëri tjetrit. Por nga paqja, duket se dyshja...

Ledri dhe Noizy kanë gati bashkëpunimin? Ja FOTOT që po i nxisin dyshimet

para 8 muajve - Syri

Ledri dhe Noziy i kanë dhënë fund armiqësisë së tyre disa kohë më parë, duke e kthyer në një miqësi të re. Në intervistat e dhëna ata madje kanë shprehur se mund të vijnë edhe me një bashkëpunim. Edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK