http://kariera.mk

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - MRT

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit... Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme...

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - Almakos

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar. Që nga fillimi i shtatorit, njoftimet...

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - Shenja

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar. Që nga fillimi i shtatorit, njoftimet...

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - Indeks online

IndeksOnline E martë, 14 Nentor 2017 16:15 Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar....

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - Lajmi.net

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar. Që nga fillimi i shtatorit, njoftimet...

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar. Që nga fillimi i shtatorit, njoftimet...

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - AlbPortali

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar. Loading... Që nga fillimi i shtatorit,...

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - Infokusi

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar. Që nga fillimi i shtatorit, njoftimet...

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - Sovrani

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar. Që nga fillimi i shtatorit, njoftimet...

Moskë: Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba

para 8 muajve - Gazeta e re

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar. Që nga fillimi i shtatorit, njoftimet...

Rreth 500 kërcënime për sulme me bomba në Moskë

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Zyrtarët në Moskë, kanë thënë se kryeqyteti rus, ka pranuar 500 thirrje të rrejshme për bomba në dy muajt e fundit, dhe si rezultat miliona dollarë janë shpenzuar. Që nga fillimi i shtatorit, njoftimet...

Arrestohet një person në Prishtinë për armëmbajtje pa leje

para 8 muajve - Almakos

Njësitet policore të stacionit Jugu në Prishtinë, sot rreth orës 02:00, në një lokal në lagjen Veterrnik në Prishtinë, kanë ndaluar një person, tek i cili (në brez), kanë gjet dhe konfiskuar një revole...

Pronarët kokëfortë dhe këmbëngulës, dhjetë raste kur shtëpitë nuk u lejuan të rrënohen

para 8 muajve - Almakos

Shtëpia është konsideruar e shenjtë për disa pronarë, të cilët kanë refuzuar shuma enorme parave, vetëm që të jetojnë aty ku janë. Prej Kinës në Shtetet e Bashkuara, këta janë dhjetë zotëruesit kokëfortë...

Gjuriq: Prishtina e pengon Asociacionin me mbështetjen e bashkësisë ndërkombëtare

para 8 muajve - Almakos

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, tha sot se nuk beson se Prishtina e pengon në mënyrë të pavarur themelimin e Asociacionit të komunave serbe, sepse për çdo lëvizje ose...

Gjuriq: Prishtina e pengon Asociacionin me mbështetjen e bashkësisë ndërkombëtare

para 8 muajve - Gazeta Liria

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, tha sot se nuk beson se Prishtina e pengon në mënyrë të pavarur themelimin e Asociacionit të komunave serbe, sepse për çdo lëvizje ose...

Modelja pohon se ka kryer marrëdhënie me Ronaldon gjatë kohës sa e dashura e tij ishte shtatzënë

para 8 muajve - Almakos

Një yll televiziv thotë se Cristiano Ronaldo ka pasur marrëdhënie seksuale me të duke e tradhtuar të dashurin e tij shtatzënë. Modelja Natacha Rodrigues ka thënë se ka fjetur me yllin e Real Madridit në...

Shitet Ford Escorti i prodhuar para 20 viteve, që ka të kaluara vetëm 1,300 kilometra

para 8 muajve - Telegrafi

Është shitur përmes një ankandi në Birmingham të Anglisë, një Ford i prodhuar para 20 vitesh. Ofertuesi ka dhënë 104 mijë euro, për ta pasur modelin Escort RS Crosworth që ka vetëm 1,300 kilometra të kaluara,...

Shitet Ford Escorti i prodhuar para 20 viteve, që ka të kaluara vetëm 1,300 kilometra

para 8 muajve - Almakos

Është shitur përmes një ankandi në Birmingham të Anglisë, një Ford i prodhuar para 20 vitesh. Ofertuesi ka dhënë 104 mijë euro, për ta pasur modelin Escort RS Crosworth që ka vetëm 1,300 kilometra të kaluara,...

Gratë tradhtojnë para burrave

para 8 muajve - Gazeta Liria

Shkenca ende nuk ka gjetur mënyrën për të ndalur zemërthyerjen. Por që së paku mund të ju tregojë se kur ajo mund të ju ndodhë – kur ajo vjen nga tradhtia. Një studim në Journal Sex, ka hetuar tradhtinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK