http://kariera.mk

Pas aksidentit me makinë, tani humb ndenjat në dhomën e zhveshjes

më 11.2017 - Albeu

Pas aksidentit të frikshëm me makinë para pak kohësh, sulmuesi i Argjentinës, Serxhio Aguero ka kaluar një tjetër moment paniku, gjatë pushimit të pjesës së parë të ndeshjes miqësore ndaj Nigerisë. 29-vjeçari...

Nigeria përmbys Argjentinën, Aguerro përfundon me urgjencë në spital

më 11.2017 - BalkanWeb

Nigeria ka triumfuar në miqësoren kundër Argjentinës me rezultatin 2-4 duke treguar se jo më kot do të jetë një nga pjesëmarrësit në Botërorin e Rusisë. Për më shumë se fitorja ka ardhur me përmbysje pasi...

Panik tek Argjentina, Aguero bie pa ndjenja, transportohet me urgjencë në spital

më 11.2017 - Syri

Pas aksidentit të frikshëm me makinë para pak kohësh, sulmuesi i Argjentinës, Sergio Aguero, ka kaluar një tjetër moment paniku, gjatë pushimit të pjesës së parë të ndeshjes së sotme miqësore ndaj Nigerisë....

Agueros i bie të fikët në miqësoren ndaj Nigerisë, dërgohet në spital

më 11.2017 - Koha.net

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, është hospitalizuar pasi i kishte rënë të fikët gjatë miqësores së kombëtares së tij Argjentinës me Nigerinë. Ai kishte humbur vetëdijen në mes të pjesëve në...

Argjentina humbet miqësoren Kun Aguero dërgohet në spital

më 11.2017 - Shqiptarja

Argjentina ka pësuar një humbje 2-4 në miqësoren e sotme ndaj Nigerisë. Por gjendja shëndetësore e sulmuesit Kun Aguero ka marrë vëmendjen maksimale për atë që ndodhi pas miqësores. Sulmuesi është dërguar...

Agueros i bie të fikët në miqësoren ndaj Nigerisë, dërgohet në spital

më 11.2017 - Tetova1

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, është hospitalizuar pasi i kishte rënë të fikët gjatë miqësores së kombëtares së tij Argjentinës me Nigerinë. Ai kishte humbur vetëdijen në mes të pjesëve në...

Argjentina në panik, Aguero humb ndjenjat në dhomat e zhveshjes – Dërgohet me urgjencë në spital

më 11.2017 - Periskopi

Një moment paniku ka ndodhur në dhomat e zhveshjes së Argjentinës ditën e sotme. Në pushimin e pjesës së parë, në ndeshjen kundër Nigerisë, Agueros i ka rënë të fikët në dhomat e zhveshjes. I menjëhershëm...

Agueros i ra të fikët për shkak të tensionit të gjakut

më 11.2017 - Arbresh

Sulmuesi i Argjentinës është dërguar me nxitim në spital pasi i kishte rënë të fikët gjatë miqësores ndaj Nigerisë. Sergio Agueros i kishte rënë të fikët për shkak të rënies së tensionit të gjakut, transmeton...

Argjentina në panik, Aguero humb ndjenjat në dhomat e zhveshjes dhe dërgohet me urgjencë në spital

më 11.2017 - Insajderi

Një moment paniku ka ndodhur në dhomat e zhveshjes së Argjentinës ditën e sotme. Në pushimin e pjesës së parë, në ndeshjen kundër Nigerisë, Agueros i ka rënë të fikët në dhomat e zhveshjes. I menjëhershëm...

Lajmi i fundit/ Argjentina në panik, Aguro i Cityt humb ndjenjat në dhomat e zhveshjes dhe dërgohet me urgjencë në spital

më 11.2017 - Newsport

Një moment paniku ka ndodhur në dhomat e zhveshjes së Argjentinës ditën e sotme. Në pushimin e pjesës së parë, në ndeshjen kundër Nigerisë, Agueros i ka rënë të fikët në dhomat e zhveshjes. I menjëhershëm...

Aguero humb ndjenjat në dhomat e zhveshjes, ç’po ndodh me lojtarin argjentinas

më 11.2017 - Newsport

Një moment paniku ka ndodhur në dhomat e zhveshjes së Argjentinës ditën e sotme. Në pushimin e pjesës së parë, në ndeshjen kundër Nigerisë, Agueros i ka rënë të fikët në dhomat e zhveshjes. I menjëhershëm...

Aguero dyfishon epërsinë e Argjentinës

më 11.2017 - Sovrani

Argjentina ka dyfishuar rezultatin në 2-0 në minutën e 36 të takimit, pas golit të Agueros, raporton Sovrani.info Ja goli Facebook Twitter Google Plus

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK