http://kariera.mk

Duka: Me një short të mirë, Shqipëria mund të kualifikohet në ‘Euro 2020’

para 11 muajve - Telegrafi

Fitore e merituar, por shumë gjëra për të korrigjuar – ky është thelbi i deklaratës së presidentit të FSHF, Armand Duka menjëherë pas rikthimit në tokën shqiptare, pak orë pas suksesit 3-2 në Antalya ndaj...

Duka: Të mësojmë nga gabimet, synojmë Euro 2020-ën

para 11 muajve - Gazeta Tema

Fitore e merituar por shumë gjëra për të korrigjuar. Ky është thelbi i deklaratës së presidentit të FSHF, Armando Duka menjëherë pas rikthimit në tokën shqiptare pak orë pas suksesit 3-2 në Antalia ndaj...

Duka: Të mësojmë nga gabimet, synojmë Euro 2020-ën

para 11 muajve - Klan Kosova

Fitore e merituar por shumë gjëra për të korrigjuar. Ky është thelbi i deklaratës së presidentit të FSHF, Armando Duka menjëherë pas rikthimit në tokën shqiptare pak orë pas suksesit 3-2 në Antalia ndaj...

Duka: Me një short të mirë, mund të kualifikohemi për në Euro 2020

para 11 muajve - Shqiptarja

Presidenti i FSHF, Duka kërkon nga kombëtarja kualifikimin për kampionatin Europian të 2020. “ Kam shumë besim te skuadra. Ka të gjitha mundësitë për të fituar çdo ndeshje, por s’mund të themi që jemi...

Duka kritik, por edhe entuziast pas fitores së kuqezinjve: Kualifikohemi në Europian nëse...

para 11 muajve - Syri

Fitore e merituar, por shumë gjëra për të korrigjuar. Ky është thelbi i deklaratës së presidentit të FSHF, Armando Duka, menjëherë pas rikthimit në tokën shqiptare pak orë pas suksesit 3-2 në Antalia ndaj...

Shqipëria mundi Turqinë, por Duka kritikon ashpër ekipin për një arsye

para 11 muajve - Lajmi.net

. Pavarësisht fitores 2-3 në miqësoren ndaj Turqisë, kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, nuk ka qënë plotësisht i lumtur nga loja e ekipit Kombëtar. Në një prononcim për “Supersport”...

Duka: Me një short të mirë, Shqipëria mund të kualifikohet në ‘Euro 2020’

para 11 muajve - Tetova1

Fitore e merituar, por shumë gjëra për të korrigjuar – ky është thelbi i deklaratës së presidentit të FSHF, Armand Duka menjëherë pas rikthimit në tokën shqiptare, pak orë pas suksesit 3-2 në Antalya ndaj...

Duka: Me një short të mirë, Shqipëria mund të kualifikohet në ‘Euro 2020’

para 11 muajve - Almakos

Fitore e merituar, por shumë gjëra për të korrigjuar – ky është thelbi i deklaratës së presidentit të FSHF, Armand Duka menjëherë pas rikthimit në tokën shqiptare, pak orë pas suksesit 3-2 në Antalya ndaj...

Duka vlerëson Kombëtaren: Duam kualifikimin në ‘Euro 2020’

para 11 muajve - Java News

Fitorja 3-2 e Shqipërisë në miqësoren ndaj Turqisë në Antalia ka lënë shumëkënd të kënaqur me atë që u dha në fushën e lojës, edhe pse nuk ishte një impenjim zyrtar. Menjëherë pasi u rikthye në Shqipëri,...

“Me një short të mirë, Shqipëria mund të kualifikohet në ‘Euro 2020’”

para 11 muajve - Insajderi

Fitore e merituar, por shumë gjëra për të korrigjuar – ky është thelbi i deklaratës së presidentit të FSHF, Armand Duka menjëherë pas rikthimit në tokën shqiptare, pak orë pas suksesit 3-2 në Antalya ndaj...

Duka: Me një short të mirë, Shqipëria mund të kualifikohet në ‘Euro 2020’

para 11 muajve - Arbresh

Fitore e merituar, por shumë gjëra për të korrigjuar – ky është thelbi i deklaratës së presidentit të FSHF, Armand Duka menjëherë pas rikthimit në tokën shqiptare, pak orë pas suksesit 3-2 në Antalya ndaj...

Armando Duka flet pas fitores me Turqinë: Bëm një gabim të pafalshëm

para 11 muajve - Newsport

Ekipi Kombëtar Shqiptar ka mbërritur në Tiranë, pas fitores së djeshme kundër Turqisë.  Presidenti i FSHF-së, i cili ishte bashkë me ekipin në Antalya, foli për mediat në lidhje me takimin e djeshëm. Duka...

Foto-lajm/ Presidenti Duka dhe amabasadori shqiptar në mbështetje të Kombëtares

para 11 muajve - Newsport

Ekipi kombëtar udhëtoi drejt Turqisë për të zhvilluar ndeshjen miqësore me “sulltanët”. Si gjithmonë në mbështetje të ekipit nuk ka munguar as presidenti i federatës, Armand Duka. Pavarësisht se ishte...

Duka: Objektivi është Euro 2020

para 11 muajve - Alsat-M

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në një intervistë nga Antalya pak orë përpara sfidës miqësore ndaj Turqisë ka theksuar se kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për kuqezinjtë...

FOTO/ Shqipëria fiton në Turqi, emocionohet Armand Duka

para 11 muajve - Newsport

Shqipëria fitoi sot me shifrat 2-3 në transfertë miqësore kundër Turqisë. Pas kësaj fitoreje të gjithë kanë qenë të lumtur duke parë edhe paraqitjen dinjitoze që lojtarët patën në fushën e lojës. Me golat...

Duka shpreh besimin e plotë tek Panucci: Do i arrijmë objektivat

para 11 muajve - Albeu

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në një intervistë nga Antalya pak orë përpara sfidës miqësore ndaj Turqisë ka theksuar se kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për kuqezinjtë...

Vjen reagimi i FSHF-se pas fitores së Shqipërisë: Sukses i merituar në fushën turke

para 11 muajve - Newsport

Shqipëria ia doli sot të marrë një fitore në miqësoren ndaj Turqisë. Dy golat e Sadikut dhe një i Grezdës, fundosën turqit të cilët nuk mundën të bëjnë më shumë, duke i lënë kuqezinjtë të festonin suksesin...

Duka: Ne i kemi të gjitha mundësitë dhe kualitetet që të jemi në "Euro 2020"

para 11 muajve - Albeu

Kryetari i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka , beson se Kombëtarja shqiptare do të marrë pjesë në “Euro 2020” nën drejtimin e Christian Panuccit. “Mendoj se kemi bërë zgjedhjen e duhur...

Duka përfshihet nga optimizmi për Kombëtaren: Me Panuccin kualifikohemi në Euro 2020

para 11 muajve - Syri

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka folur para ndeshjes miqësore të Kombëtares sonë kundër Turqisë. Kreu i FSHF-së ka deklaruar: “Skuadra ka elementë shumë të mirë në një kohë...

Duka: Objektivi është Euro 2020, me Panuccin ja dalim

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në një intervistë nga Antalya pak orë përpara sfidës miqësore ndaj Turqisë ka theksuar se kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për kuqezinjtë...

Duka: Panucci do ta dërgojë Shqipërinë në “Euro 2020”

para 11 muajve - Gazeta Express

. Duke beson se Shqipëria do të kualifikohet në “Euro 2020”. Kryetari i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka, beson se Kombëtarja shqiptare do të marrë pjesë në “Euro 2020” nën udhëheqjen...

Duka: Panucci do ta dërgojë Shqipërinë në “Euro 2020”

para 11 muajve - Tetova Sot

Duke beson se Shqipëria do të kualifikohet në “Euro 2020”. Kryetari i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka, beson se Kombëtarja shqiptare do të marrë pjesë në “Euro 2020” nën udhëheqjen e...

Duka: Si e vlerësoj Panuçin, shanset tona për në Europian…

para 11 muajve - Koha Jone

Armand Duka është shumë optimist kur flet për të ardhmen e kombëtares kuqezi. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit ka besim te puna e trajnerit të ri, Christian Panuçi, si edhe te djemtë kuqezi,...

Duka përfshihet nga optimizmi për Kombëtaren: Me Panuccin kualifikohemi në Euro 2020

para 11 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka folur para ndeshjes miqësore të Kombëtares sonë kundër Turqisë. Kreu i FSHF-së ka deklaruar: “Skuadra ka elementë shumë të mirë në një kohë...

“Panucci do ta dërgojë Shqipërinë në ‘Euro 2020′”

para 11 muajve - Lajm

Kryetari i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka, beson se Kombëtarja shqiptare do të marrë pjesë në “Euro 2020” nën udhëheqjen e Christian Panuccit. “Mendoj se kemi bërë zgjedhjen e duhur...

Duka: Panucci do ta dërgojë Shqipërinë në “Euro 2020”

para 11 muajve - Infokusi

Duke beson se Shqipëria do të kualifikohet në “Euro 2020”. Kryetari i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka, beson se Kombëtarja shqiptare do të marrë pjesë në “Euro 2020” nën udhëheqjen e...

Duka: Nga Turqia nis “një erë e re”…

para 11 muajve - KosovaPress

Duka është shprehur se Kombëtarja do të realizojë edhe disa miqësore të tjera për të përgatitur skuadrën. “Turqia është fillimi i përgatitjeve për edicionin e ardhshëm. Është ndeshja e parë miqësore, e...

Presidenti Duka i bindur, OPTIMIST për Panuçin: Do ta çojë KOMBËTAREN në Europian!

para 11 muajve - Newsport

Armando Duka ka folur para ndeshjes të Kombëtares kundër Turqisë. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit ka deklaruar: “Skuadra ka elementë shumë të mirë në një kohë që do të vazhdojë të përforcohet....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK