http://kariera.mk

Ronaldo përsëri fitues kundër Messit (FOTO LAJM)

më 11.2017 - Albeu

Cristiano Ronaldo edhe një herë tjetër këtë vit e ka mposhtur Leo Messin, pasi është përzgjedhur si futbollisti më i mirë për vitin 2017 nga Goal .com Portali anglez, Goal .com ka përzgjedhur 50 futbollistët...

Karikatura e ditës, Ronaldo i pari, Messi i katërti

më 11.2017 - Aktuale

Portali i njohur anglez, Goal.com ka përzgjedhur 50 futbollistët më të mirë për vitin 2017, ku fitues ishte Cristiano Ronaldo. I dyti ishte Gianluigi Buffon, i treti Luca Modrid, ndërsa vetëm i katërti...

Karikatura e ditës, Ronaldo i pari, Messi i katërti

më 11.2017 - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo edhe një herë tjetër këtë vit e ka mposhtur Leo Messin, pasi është përzgjedhur si futbollisti më i mirë për vitin 2017 nga Goal.com Portali i njohur anglez, Goal.com ka përzgjedhur 50...

​Karikatura e ditës, Ronaldo i pari, Messi i katërti

më 11.2017 - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo edhe një herë tjetër këtë vit e ka mposhtur Leo Messin, pasi është përzgjedhur si futbollisti më i mirë për vitin 2017 nga Goal.com Portali i njohur anglez, Goal.com ka përzgjedhur 50...

Karikatura e ditës, Ronaldo i pari, Messi i katërti

më 11.2017 - InfoShqip

Cristiano Ronaldo edhe një herë tjetër këtë vit e ka mposhtur Leo Messin, pasi është përzgjedhur si futbollisti më i mirë për vitin 2017 nga Goal.com Portali i njohur anglez, Goal.com ka përzgjedhur 50...

STATISTIKË / Messi apo Ronaldo ? Për kë flasin statistikat (FOTO LAJM)

më 11.2017 - Albeu

Cristiano Ronaldo vs Lionel Mesi . Një histori që vazhdon vit pas viti dhe do të vazhdojë për një kohë të gjatë deri sa këta dy lojtarë të largohen nga bota e futbollit. Në nivel klubi, Ronaldo ka avantazh...

Goal publikon 50-të lojtarët më të mirë për vitin 2017

më 11.2017 - Ina

Faqa sportive Goal .com ka publikuar listën e 50 futbollistëve më të mirë në botë për vitin 2017. Gazetarët nga 37 edicionet e Goal nga vende të ndryshme të botë s kanë votuar për 50 më të mirë t në 10...

Goal publikon 50-të lojtarët më të mirë për vitin 2017

më 11.2017 - Albeu

Faqa sportive Goal .com ka publikuar listën e 50 futbollistëve më të mirë në botë për vitin 2017. Gazetarët nga 37 edicionet e Goal nga vende të ndryshme të botë s kanë votuar për 50 më të mirë t në 10...

Goal zgjedh futbollistin më të mirë në botë, kjo është lista e plotë

më 11.2017 - Indeks online

Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin e më të mirit nga Goal.com, transmeton IndeksOnline. Futbollisti 32-vjeçar fitoi dy herë radhazi Ligën e Kampionëve, madje në finale mposhti Gianluigi Buffonin. Për zgjedhjen...

ZYRTARE: 'Goal' e publikon listën me 50 futbollistët më të mirë të vitit

më 11.2017 - Syri

Agjencia e lajmeve “Goal.com” ka publikuar listën me 50 futbollistët më të mirë në botë për vitin 2017. Gazetarët nga vende të ndryshme të botës kanë votuar për 50 më të mirët në 10 vjetorin e çmimit për...

Ronaldo sërish më i miri, këtë herë nga Goal

më 11.2017 - Java News

Ylli i Real Madridit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo, e ka fituar çmimin “Goal 50” si lojtari më i mirë për vitin 2017, i ndarë nga ueb-sajti ndërkombëtar i lajmeve nga futbollit, Goal.com. Sulmuesi...

ZYRTARE ‘Goal’: Ja lojtari më i mirë në botë. Ndodh befasia e madhe!

më 11.2017 - Syri

Agjencia e lajmeve “Goal.com” ka shpallur lojtarin më të mirë të vitit. Nuk ka dyshime pasi sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka fituar çmimin “Goal 50” si lojtari më i mirë për vitin 2017....

Zyrtare: Ky është futbollisti më i mirë në botë për vitin 2017

më 11.2017 - GazetaBlic

Është publikuar lista me 50 futbollistët më të mirë të vitit 2017. Goal.com është autore e kësaj liste. Për këtë garë kanë votuar gazetarët sportiv nga vende të ndryshme të botës, kjo në kuadër të 10 vjetorit...

Ronaldo shpallet lojtari më i mirë për vitin 2017 nga Goal

më 11.2017 - Gazeta Express

Ylli i Real Madridit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo, e ka fituar çmimin “Goal 50” si lojtari më i mirë për vitin 2017, i ndarë nga ueb-sajti ndërkombëtar i lajmeve nga futbollit, Goal.com. Sulmuesi...

Goal e publikon listën me 50 futbollistët më të mirë të vitit

më 11.2017 - Gazeta Express

Goal 50 e ka publikuar listën me 50 futbollistët më të mirë në botë për vitin 2017. Gazetarët nga 37 edicionet e Goal nga vende të ndryshme të botës kanë votuar për 50 më të mirët në 10 vjetorin e çmimit...

Cristiano Ronaldo mendon se Neymar as që i afrohet atij

më 11.2017 - Politiko

Ronaldo mendon se Neymar ende është shumë larg tij sa i përket cilësisë dhe performancave… e po ashtu edhe larg Messit, transmeton Express. Portugezi e sheh Neymarin si futbollist të madh me cilësitë që...

Goal zgjedh futbollistin më të mirë në botë, kjo është lista e plotë

më 11.2017 - Tetova1

Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin e më të mirit nga Goal.com, transmeton IndeksOnline. Futbollisti 32-vjeçar fitoi dy herë radhazi Ligën e Kampionëve, madje në finale mposhti Gianluigi Buffonin. Për zgjedhjen...

Goal zgjedh futbollistin më të mirë në botë, kjo është lista e plotë

më 11.2017 - Infokusi

Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin e më të mirit nga Goal.com, transmeton IndeksOnline. Futbollisti 32-vjeçar fitoi dy herë radhazi Ligën e Kampionëve, madje në finale mposhti Gianluigi Buffonin. Për zgjedhjen...

Cristiano Ronaldo mendon se Neymar as që i afrohet atij

më 11.2017 - Gazeta Express

“Nëse Neymar vlen 222 milionë euro, atëherë sa vlej unë? Pati pyetur Cristiano Ronaldo kur Paris Saint-Germain vendosi ta paguajë klauzolën e lirimit të yllit brazilian. Ronaldo mendon se Neymar ende është...

Ronaldo vs Messi – cili ka statistika më të mira në vitin 2017?

më 11.2017 - Gazeta Express

Ky lojtarët më të mirë në botë janë favoritë të mëdhenj për të qenë në maje të Goal 50 përsëri, por kush ka performuar më mirë në 12 muajt e kaluar? Cristiano Ronaldo vs Messi. Është një storje që vazhdon...

Publikohet lista e 50 futbollistëve më të mirë në botë

më 11.2017 - Periskopi

Goal.com e ka publikuar listën me 50 futbollistët më të mirë në botë për vitin 2017. Gazetarët nga 37 edicionet e Goal nga vende të ndryshme të botës kanë votuar për 50 më të mirët në 10 vjetorin e çmimit...

Sergio Ramos shpallet mbrojtësi më i mirë për vitin 2017 nga Goal 50

më 11.2017 - Gazeta Express

Ylli i Real Madridit dhe Spanjës, Sergio Ramos, është shpallur mbrojtësi më i mirë i vitit 2017 nga Goal 50. Ramos, 31-vjeçar, vjen nga një sezon i jashtëzakonshëm, pasi u bë lojtari i parë që e udhëheq...

Ky është futbollisti më i mirë në botë për vitin 2017

më 11.2017 - Arbresh

Është publikuar lista me 50 futbollistët më të mirë të vitit 2017. Goal.com është autore e kësaj liste. Për këtë garë kanë votuar gazetarët sportiv nga vende të ndryshme të botës, kjo në kuadër të 10 vjetorit...

Goal e publikon listën me 50 futbollistët më të mirë të vitit

më 11.2017 - Gazeta Fjala

Goal.com e ka publikuar listën me 50 futbollistët më të mirë në botë për vitin 2017. Gazetarët nga 37 edicionet e Goal nga vende të ndryshme të botës kanë votuar për 50 më të mirët në 10 vjetorin e çmimit...

ZYRTARE: Ky është futbollisti më i mirë i vitit 2017

më 11.2017 - Sovrani

Goal.com e ka publikuar listën me 50 futbollistët më të mirë në botë për vitin 2017. Gazetarët nga 37 edicionet e Goal nga vende të ndryshme të botës kanë votuar për 50 më të mirët në 10 vjetorin e çmimit...

Ramos shpallet mbrojtësi më i mirë për vitin 2017

më 11.2017 - Lajm

“Goal 50” është çmimi që organizohet nga “goal.com”. Kjo media ndërkombëtare sportive ka vlerësuar 31-vjeçarin spanjoll. Sergio Ramos, si mbrojtësin më të mirë për vitin 2017. Ky konkluzion vjen pas një...

Cristiano Ronaldo mendon se Neymar as që i afrohet atij

më 11.2017 - Sovrani

“Nëse Neymar vlen 222 milionë euro, atëherë sa vlej unë? Pati pyetur Cristiano Ronaldo kur Paris Saint-Germain vendosi ta paguajë klauzolën e lirimit të yllit brazilian. Ronaldo mendon se Neymar ende është...

Ronaldo ka këtë mendim për Neymar

më 11.2017 - Insajderi

“Nëse Neymar vlen 222 milionë euro, atëherë sa vlej unë? Pati pyetur Cristiano Ronaldo kur Paris Saint-Germain vendosi ta paguajë klauzolën e lirimit të yllit brazilian. Ronaldo mendon se Neymar ende është...

Cristiano Ronaldo mendon se Neymar as që i afrohet atij

më 11.2017 - Bota Press

“Nëse Neymar vlen 222 milionë euro, atëherë sa vlej unë? Pati pyetur Cristiano Ronaldo kur Paris Saint-Germain vendosi ta paguajë klauzolën e lirimit të yllit brazilian. Ronaldo mendon se Neymar ende është...

Ronaldo apo Messi? Ja cili ka statistika më të mira në vitin 2017

më 11.2017 - Sovrani

Cristiano Ronaldo vs Messi. Është një storje që vazhdon vit pas viti dhe do të vazhdojë për një kohë të gjatë edhe pasi të dy lojtarët t’i varin këpucët. Është e qartë se në nivel klubi, Ronaldo ka avantazh...

Benzema: Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësor

më 11.2017 - Ina

Karim Benzema i ka quajtur Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon “jashtëtokësorë”. “Topi i Artë” nuk do të shkojë për askënd tjetër, derisa në skenë të jenë Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Kështu ka thënë...

Benzema: Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësor

më 11.2017 - Albeu

Karim Benzema i ka quajtur Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon “jashtëtokësorë”. “Topi i Artë” nuk do të shkojë për askënd tjetër, derisa në skenë të jenë Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Kështu ka thënë...

Vende të braktisura që ju bëjnë të ndiheni në një tjetër botë

më 11.2017 - Syri

Vendet e braktisura në këto foto dikur kanë qenë plot jetë, plot aktivitet, ndërkaq tani janë të mbushura me qetësinë shurdhuese. Ndonëse duket pak e frikshme, gjithashtu disa prej këtyre fotove sjellin...

“Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësorë”

më 11.2017 - Gazeta Express

. Benzema thotë se Messi dhe Ronaldo janë “jashtëtokësorë”. “Topi i Artë” nuk do të shkojë për askënd tjetër, derisa në skenë të jenë Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Kështu ka thënë sulmuesi i Real...

ZYRTARE: Buffon i dyti më i miri në botë, Messi ose Ronaldo një shkallë më poshtë

më 11.2017 - Koha Jone

Agjencia e lajmeve “Goal.com” ka përzgjedhur Buffonin si lojtarin e dytë më të mirë në botë për viti 2017. Siç bën të ditur Goal, nesër përveç më të mirit në botë për vitin 2017, çmim që do të ndahet mes...

Zyrtare: Buffon, lojtari i dytë më i mirë në botë

më 11.2017 - Tetova Sot

Buffon është emëruar nga Goal lojtari i dytë më i mirë në botë për vitin 2017. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017. Siç...

“Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësorë”

më 11.2017 - Tetova Sot

Benzema i ka quajtur Messin dhe Ronaldon “jashtëtokësorë”. “Topi i Artë” nuk do të shkojë për askënd tjetër, derisa në skenë të jenë Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Kështu ka thënë sulmuesi i Real...

Kaka habitë të gjitha skuadrat, ka një mesazh të madh për Milanin

më 11.2017 - Infokusi

Kaka nuk do të vazhdojë të jetojë në qytetin Orlando të MLS dhe ende nuk e di se çfarë ka të ardhme. Ndërkohë, ai kushton kohën e tij për të marrë pjesë në ngjarje promovuese, të tilla si ai që e çoi në...

“Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësorë”

më 11.2017 - Sovrani

Benzema ka folur për fituesin e Topit të Artë të këtij viti, ku tha se do të jetë një garë mjaft e fortë. Benzema ka lavdëruar Messin dhe Ronaldon, ku për dy sulmuesit tha se kanë aftësit të jashtëzakonshme,...

ZYRTARE: Buffon i dyti më i mirë në botë, Messi ose Ronaldo një shkallë më poshtë

më 11.2017 - Syri

Agjencia e lajmeve “Goal.com” ka përzgjedhur Buffonin si lojtarin e dytë më të mirë në botë për viti 2017. Siç bën të ditur Goal, nesër përveç më të mirit në botë për vitin 2017, çmim që do të ndahet mes...

Zyrtare: Buffon, lojtari i dytë më i mirë në botë

më 11.2017 - Gazeta Express

. Buffon është emëruar nga Goal lojtari i dytë më i mirë në botë për vitin 2017. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017. Siç...

“Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësor”

më 11.2017 - Insajderi

Karim Benzema i ka quajtur Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon “jashtëtokësorë”. “Topi i Artë” nuk do të shkojë për askënd tjetër, derisa në skenë të jenë Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Kështu ka thënë...

“Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësorë”

më 11.2017 - Infokusi

Benzema thotë se Messi dhe Ronaldo janë “jashtëtokësorë”. “Topi i Artë” nuk do të shkojë për askënd tjetër, derisa në skenë të jenë Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Kështu ka thënë sulmuesi i Real Madridit,...

Messi apo Ronaldo, kush do ta fitojë nesër çmimin e lojtarit më të mirë për 2017?

më 11.2017 - Aktuale

Ronaldo është favorit për ta fituar çmimin e më të mirit për vitin 2017 nga “Goal.com”. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017,...

Kush është favorit për “Topin e Artë” në Botëror?

më 11.2017 - Gazeta Express

Sipas Goal, Messi dhe Ronaldo do të jenë favoritët për “Topin e Artë” në Botërorin e Rusisë. Është e vështirë të mendosh për ndonjë lojtarë tjetër përveç Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit kur vjen puna...

Messi apo Ronaldo, kush do ta fitojë nesër çmimin e lojtarit më të mirë për 2017?

më 11.2017 - Gazeta Express

Ronaldo është favorit për ta fituar çmimin e më të mirit për vitin 2017 nga “Goal.com”. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017,...

FOTO/ Na ndan edhe 1 muaj nga ceremonia e “Topit të Artë”, por fituesi zbulohet që tani

më 11.2017 - Newsport

Kur na ndan rreth një muaj nga zbulimi i fituesit të Topit të Artë, për vitin 2017, në rrjetet sociale është zbuluar fituesi. Në një foto që po qarkullon në rrjet, në revistën e muajit dhjetor të FIFA-s,...

“Goal”: Buffon, lojtari i dytë më i mirë në botë

më 11.2017 - Shenja

Buffon është emëruar nga “Goal”, lojtari i dytë më i mirë në botë për vitin 2017. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017. Siç...

Zyrtare: Buffon, lojtari i dytë më i mirë në botë

më 11.2017 - Infokusi

Buffon është emëruar nga Goal lojtari i dytë më i mirë në botë për vitin 2017. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017. Siç...

ZYRTARE: Buffon i dyti më i mirë në botë, Messi ose Ronaldo një shkallë më poshtë

më 11.2017 - Tetova Sot

Agjencia e lajmeve “Goal.com” ka përzgjedhur Buffonin si lojtarin e dytë më të mirë në botë për viti 2017. Siç bën të ditur Goal, nesër përveç më të mirit në botë për vitin 2017, çmim që do të ndahet mes...

Messi apo Ronaldo, kush do ta fitojë nesër çmimin e lojtarit më të mirë për 2017?

më 11.2017 - Infokusi

Ronaldo është favorit për ta fituar çmimin e më të mirit për vitin 2017 nga “Goal.com”. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017,...

Messi apo Ronaldo, kush do ta fitojë nesër çmimin e lojtarit më të mirë për 2017?

më 11.2017 - Tetova Sot

Ronaldo është favorit për ta fituar çmimin e më të mirit për vitin 2017 nga “Goal.com”. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017,...

Treshja më e frikshme në Evropë, Reali e Barcelona mbetën jashtë listës

më 11.2017 - Indeks online

MSN (Mesi, Neymar dhe Suarez) dhe BBC (Bale, Benzema dhe Ronaldo) kanë qenë sulmuesit që kanë shkruar historinë në vitet e fundit. Mirëpo shitja e Neymar te Barcelona, lëndimi i Bale dhe forma jo e mirë...

“Goal”: Buffon, lojtari i dytë më i mirë në botë

më 11.2017 - AlbPortali

Buffon është emëruar nga “Goal”, lojtari i dytë më i mirë në botë për vitin 2017. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017. Loading......

ZYRTARE: Buffon i dyti më i mirë në botë, Messi ose Ronaldo një shkallë më poshtë

më 11.2017 - Sovrani

Agjencia e lajmeve “Goal.com” ka përzgjedhur Buffonin si lojtarin e dytë më të mirë në botë për viti 2017. Siç bën të ditur Goal, nesër përveç më të mirit në botë për vitin 2017, çmim që do të ndahet mes...

Zyrtare: Buffon, lojtari i dytë më i mirë në botë

më 11.2017 - Bota Press

Buffon është emëruar nga Goal lojtari i dytë më i mirë në botë për vitin 2017. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017. Siç...

'France Football’ aksidentalisht zbulon fituesin e ‘Topit të Artë’. Ja Surpriza e madhe!

më 11.2017 - Syri

Kur kanë mbetur ende disa javë deri në shpalljen e fituesit të çmimit më prestigjioz individual në futboll, “Topi i Artë”, një kopertinë e revistës ‘France Football’ po qarkullon në rrjete sociale ku shfaqet...

Treshja më e frikshme në Evropë, Reali e Barcelona mbetën jashtë listës

më 11.2017 - Infokusi

MSN (Mesi, Neymar dhe Suarez) dhe BBC (Bale, Benzema dhe Ronaldo) kanë qenë sulmuesit që kanë shkruar historinë në vitet e fundit. Mirëpo shitja e Neymar te Barcelona, lëndimi i Bale dhe forma jo e mirë...

Kush është favorit për “Topin e Artë” në Botëror?

më 11.2017 - Bota Press

Sipas Goal, Messi dhe Ronaldo do të jenë favoritët për “Topin e Artë” në Botërorin e Rusisë. Është e vështirë të mendosh për ndonjë lojtarë tjetër përveç Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit kur vjen puna...

Benzema: Cristiano Ronaldo është vetjak

më 11.2017 - Gazeta Express

Benzema ka thënë se Ronaldo është vetjak. Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ka thumbuar paksa katër herë fituesin e “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldon. Francezi ka thënë se portugezi është më vetjak...

Messi fitues i “Topi i Artë 2017”! E vërtetë apo mashtrim?

më 11.2017 - Koha Jone

Leo Messi, argjentinasi ylli i Barcelonës dhe Cristiano Ronaldo, ylli portugez i Real Madrid, janë dy favoritët kryesorë për të fituar trofeun “Topi i Artë 2017”, që akordohet nga revista franceze ‘France...

Messi apo Ronaldo, kush do ta fitojë nesër çmimin e lojtarit më të mirë për 2017?

më 11.2017 - Periskopi

Ronaldo është favorit për ta fituar çmimin e më të mirit për vitin 2017 nga “Goal.com”. “Goal 50”, kështu quhet çmimi që nesër do të dhurohet nga “Goal.com”, për lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017....

Zbulohet aksidentalisht fituesi i ‘Topit të Artë’, kjo është befasia

më 11.2017 - Infokusi

Kur kanë mbetur ende disa javë deri në shpalljen e fituesit të çmimit më prestigjioz individual në futboll, “Topi i Artë”, një kopertinë e revistës ‘France Football’ po qarkullon në rrjete sociale ku shfaqet...

Benzema: Cristiano Ronaldo është vetjak

më 11.2017 - Sovrani

Benzema ka thënë se Ronaldo është vetjak. Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ka thumbuar paksa katër herë fituesin e “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldon. Francezi ka thënë se portugezi është më vetjak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK