http://kariera.mk

Rusi – Spanjë, 6 gola të shënuar asnjë fitues

para 10 muajve - Medial

Kombëtarja e Rusisë dhe ajo e Spanjës kanë luajtur barazim në ndeshjen miqësore të luajtur në Rusi. Këto dy kombëtare kanë shënuar plotë 6 gola por asnjëra nuk ka fituar në fund, shkruan Gazeta Blic. Sergio...

Në ndeshjen Rusi-Spanjë, mesfushori Glushakov hyri në portë në minutat e fundit

para 10 muajve - Telegrafi

Ndeshja Miqësore ndërmjet Rusisë dhe Spanjës, pati një mbyllje të veçantë. Kur po përfundonte takimi, portieri Andrey Lunyov pësoi një lëndim dhe u detyrua ta lëshonte fushën. (Foto: Getty Images) Mirëpo,...

Spektakël në Rusi, Spanjës nuk i mjaftojnë golat e mbrojtësave

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Rusia dhe Spanja kanë arritur një barazim spektakolar në miqësoren e sotme, teksa janë shënuar plot 6 gola. Skuadra e Lopeteguit gjeti avantazhin e dyfishtë, pas golave të Jordi Albës dhe Sergio Ramosit,...

Rusia dhe Spanja festival golash në "Krestovsky Stadium"

para 10 muajve - Albeu

Rusia dhe Spanja kanë barazuar 3-3 në një miqësore të zhvilluar në " Krestovsky Stadium " të Shën Petersburgut Spanja pavarësisht se ka qenë duke fituar 0:2 ndaj Rusisë, në fund është dashur të kënaqej...

Rusi – Spanjë, ndeshja përfundon me këtë rezultat befasues

para 10 muajve - GazetaBlic

Kombëtarja e Rusisë dhe ajo e Spanjës kanë luajtur barazim në ndeshjen miqësore të luajtur në Rusi. Këto dy kombëtare kanë shënuar plotë 6 gola por asnjëra nuk ka fituar në fund, shkruan Gazeta Blic Sergio...

Ramos shënon dy penallti për Spanjën

para 10 muajve - Politiko

Spanja është duke fituar 2:3 në miqësoren që po zhvillohet ndaj Rusisë. Kombëtarja spanjolle po fiton 2:3 ndaj Rusisë, falë edhe dy golave nga penalltia të kapitenit Sergio Ramos. Golin tjetër për Spanjën...

Spanja ndalet në Rusi

para 10 muajve - Gazeta Express

Rusia dhe Spanja kanë barazuar 3:3 në një miqësore të zhvilluar në Krestovsky Stadium të Shën Peterzburgut Spanja pavarësisht se ka qenë duke fituar 0:2 ndaj Rusisë, në fund është dashur të kënaqej me...

Në ndeshjen Rusi-Spanjë, mesfushori Glushakov hyri në portë në minutat e fundit

para 10 muajve - Almakos

Ndeshja Miqësore ndërmjet Rusisë dhe Spanjës, pati një mbyllje të veçantë. Kur po përfundonte takimi, portieri Andrey Lunyov pësoi një lëndim dhe u detyrua ta lëshonte fushën. (Foto: Getty Images) Mirëpo,...

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Rusi - Spanjë

para 10 muajve - Albeu

Spanja është duke fituar me rezultatin 2-3 në "Krystovsky Stadium" Ishin rusët që barazonin shifrat në minutën e 51'-të me mesfushorin e tyre, Yuri Zhirkov . Por festa nuk zgjat shumë, kur Ramos shënon...

Penallti për Spanjën, përsëri gjuan Ramos, ja ku përfundoi topi kësaj radhe

para 10 muajve - GazetaBlic

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen miqësore e cila është duke u luajtur në mes të Spanjës dhe Rusisë. Zhirkov ka barazuar në minutën e 53 për Rusinë por vetëm dy minuta më vonë mbrojtësi Ramos...

Ranaldo dhe tjerët le të mësohen nga Ramos si goditen penalltitë

para 10 muajve - GazetaBlic

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen miqësore e cila është duke u luajtur në mes të Spanjës dhe Rusisë. Zhirkov ka barazuar në minutën e 53 për Rusinë por vetëm dy minuta më vonë mbrojtësi Ramos...

​Ramos shënon dy penallti për Spanjën

para 10 muajve - Gazeta Express

Spanja është duke fituar 2:3 në miqësoren që po zhvillohet ndaj Rusisë Kombëtarja spanjolle po fiton 2:3 ndaj Rusisë, falë edhe dy golave nga penalltia të kapitenit Sergio Ramos. Golin tjetër për Spanjën...

Ranaldo dhe të tjerët le të mësohen nga Ramos si goditen penalltitë

para 10 muajve - GazetaBlic

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen miqësore e cila është duke u luajtur në mes të Spanjës dhe Rusisë. Zhirkov ka barazuar në minutën e 53 për Rusinë por vetëm dy minuta më vonë mbrojtësi Ramos...

Rusët ngushtojnë diferencën ndaj spanjollëve

para 10 muajve - Albeu

Rusia ka shënuar gol kundër Spanjës në "Kristovsky Stadium" Goli ka ardhur nga sulmuesi Smolov në minutën e 41'-të, duke ndushtuar duferencën . Është mbyllur pjesa e parë në Shën Petersburg. /albeu.com/

Lojtari rus e “bombardon” portën e David De Geas, komentatori i Rusisë gëzohet sikur ta fitonin botërorin

para 10 muajve - GazetaBlic

Kombëtarja  e Rusisë e ka zbutur epërsinë në 1-2 përballë kombëtares spanjolle Është sulmuesi Smolov, ai i cili ka realizuar gol për të ngushtuar epërsinë e spanjollëve në minutën e 41, të ndeshjes shkruan...

Spanja dyfishon rezultatin kundër Rusisë

para 10 muajve - Albeu

Spanja ka shënuar edhe golin e dytë kundër Rusisë në "Krestovsky Stadium" Goli është shënuar nga mbrojtësi madrilen, Sergio Ramos në minutën e 35'-të nga pika e bardhë e penalltisë. Spanjollët po e dominojnë...

Penallti për Spanjën, i çmenduri Ramos gjuan, ja ku përfundoi topi

para 10 muajve - GazetaBlic

Kombëtarja spanjolle ka shënuar dy gola përballë kombëtares së Rusisë Golashënuesi i parë në këtë takim ishte Jordi Alba i cili realizoi gol në minutën e 9 të takimit, ndërkohë në minutën e 35 kapiteni...

Spanja ndalet në Rusi

para 10 muajve - Tetova Sot

Rusia dhe Spanja kanë barazuar 3:3 në një miqësore të zhvilluar në Krestovsky Stadium të Shën Peterzburgut Spanja pavarësisht se ka qenë duke fituar 0:2 ndaj Rusisë, në fund është dashur të kënaqej me...

​Ramos shënon dy penallti për Spanjën

para 10 muajve - Tetova Sot

Spanja është duke fituar 2:3 në miqësoren që po zhvillohet ndaj Rusisë Kombëtarja spanjolle po fiton 2:3 ndaj Rusisë, falë edhe dy golave nga penalltia të kapitenit Sergio Ramos. Golin tjetër për Spanjën...

Penallti për Spanjën, i çmenduri Ramos gjuan, ja ku përfundoi topi

para 10 muajve - Bota Press

Kombëtarja spanjolle ka shënuar dy gola përballë kombëtares së Rusisë Golashënuesi i parë në këtë takim ishte Jordi Alba i cili realizoi gol në minutën e 9 të takimit, ndërkohë në minutën e 35 kapiteni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK