http://kariera.mk

VIDEO/ Në “Wembley” mungojnë golat, Gjermania barazon në shtesë

më 11.2017 - BalkanWeb

Mbrëmja e sotme rezervoi dy supersfida si ajo mes Anglisë dhe Brazilit dhe Gjermani-Francë. Edhe pse nuk pati fitues dhe ishin takime miqësore emocionet nuk munguan. Në fushë zbritën yje të shumtë, por...

Franca dhe Gjermania , luajnë baras 2-2 në Këlln

më 11.2017 - Alsat-M

Franca ishte shumë pranë fitores në Këln, përball Gjermanisë, por skuadra e Loev reagoi mirë dhe bëri që sfida të mbyllet në barazim 2-2. Mysafirët hapën rezultatin me Lakazetin, i cili shfrytëzoi më së...

Anglia e Brazili s'dinë të shënojnë Spanja e Rusia lumë golash

më 11.2017 - Shqiptarja

Mbrëmjen e së martës janë zhvilluar një numër i madh miqësoresh, në sy bien miqësoret e luksit që mbyllin ndeshjet e kombëtareve për vitin 2017. Ndër ndeshjet me pritshëmrinë më të lartë ishtë miqësorja...

Gjermania dhe Franca dhurojnë spektakël me katër gola, por ndeshja mbyllet pa fitues

më 11.2017 - Telegrafi

Ndeshja miqësore mes Gjermanisë dhe Francës e zhvilluar të martën në mbrëmje solli katër gola, në barazimin 2-2. Ndeshjen e hapi Lacazette që shënoi në minutën e 33-të, rezultat me të cilin u mbyll edhe...

Anglia dhe Brazili barazojnë pa gola në "Wembley"

më 11.2017 - Albeu

Anglia dhe Brazili kanë barazuar 0-0 në miqësoren e zhvilluar në Wembley Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Brazilit kanë barazuar pa gola 0-0, në miqësoren e cila u zhvillua në Wembley të Londrës. Ndeshjen...

Gjermani dhe Franca ndahen në paqe në Koln

më 11.2017 - Albeu

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2-2 në miqësoren e zhvilluar në "RheinEnergieStadio" të Kolnit Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein...

Angli – Brazil mbyllet me rezultat të padëshiruar

më 11.2017 - Lajmi.net

. Anglia dhe Brazili kanë barazuar pa gola. Vetëm barazim në “klasiken” e futbollit në “Wembley”. Anglia dhe Brazili kanë barazuar, duke luajtur pa gola. Pavarësisht rasteve të dy skuadrave, sfida u mbyll pa fitues. /Lajmi.net/

​Barazojnë Anglia dhe Brazili

më 11.2017 - Gazeta Express

Anglia dhe Brazili kanë barazuar 0:0 në miqësoren e zhvilluar në Wembley Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Brazilit kanë barazuar pa gola 0:0, në miqësoren e cila u zhvillua në Wembley të Londrës. Ndeshjen...

Ndeshja Angli- Brazil përfundon në paqe

më 11.2017 - GazetaBlic

Anglia dhe Brazili kanë luajtur pa gola në stadiumin “Wembley” Kjo ndeshje e cila i ka takuar karakterit miqësor nuk ka zgjuar interesim të madh në Londër, shkruan Gazeta Blic Kujtojmë që Anglia në këtë...

Gjermania e Franca barazojnë në miqësore

më 11.2017 - Koha.net

Gjermania dhe Franca kanë barazuar në miqësoren e zhvilluar sonte. Dy kombëtaret e mëdha kanë barazuar 2 me 2. Alexander Lacazette shënoi dy golat për francezët, ndërsa për gjermanët shënuan Timo Werner dhe Lars Stindl.

Një gol në minutën e fundit vendos ndeshjen Gjermani - Francë

më 11.2017 - Indeks online

IndeksOnline E martë, 14 Nentor 2017 22:40 Franca ka dhe Gjermania kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në RheinEnergie STADION. Alexandre Lacazete shënoi dy gola për “gjelat” që po udhëhiqnin...

Baras në miqësoren e luksit ndërmjet Gjermanisë dhe Francës

më 11.2017 - Gazeta Express

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion. Golat për...

Gjermania në fund e merr një barazim përballë Francës

më 11.2017 - GazetaBlic

Ka përfundua miqësorja e luksit në mes të Gjermanisë dhe Francës me rezultat 2-2. Kombëtarja gjermane ka arritur ta marrë një barazim në minutat e fundit me anë të Stindl, shkruan Gazeta Blic Golat për...

VIDEO/ Lacazette ‘bën qef’ me mbrojtjen e Gjermanisë, shihni golin e avantazhit të Francës

më 11.2017 - Syri

Në kuadër të përgatitjeve për Kampionatin Botëror “Rusi 2018”, Gjermania dhe Franca kanë zgjedhur të zhvillojnë një ndeshje miqësore mes tyre, njofton SYRI.net . Në minutën e 33-të Franca ka kaluar në...

Lacazette i jep përsëri avantazhin Francës

më 11.2017 - Albeu

Franca ka kaluar sërish në avntazh kundër Gjermanisë Dhe ai që ka shënuar golin është po sulmuesi i Arsenalit , Alexander Lacazette , që merr një top nga Kylian Mbappe. Sfida po zhvillohet dhe është minuta e 75'-të. /albeu.com/

Super Mbappe asiston, Lacazette shënon

më 11.2017 - GazetaBlic

Franca ka kaluar në epërsi përballë Gjermanisë 1-2. Është përsëri sulmuesi i Arsenalit Alexander Lacazette ai i cili ka realizuar për 1-2 shkruan Gazeta Blic Golin e dytë personal ish sulmuesi i Lyon e...

Gjermania barazon shifrat ndaj Francës

më 11.2017 - Albeu

Gjermania ka shënuar gol kundër Francës në "RheinEnergieStadion" të Kolnit Goli është shënuar nga sulmuesi i talentuar , Timo Werner në minutën e 56'-të. Ndeshja po luhet dhe htë minuta e 58'-të. /albeu.com/

Lacazette shënon sërish kundër Gjermanisë

më 11.2017 - Gazeta Express

Franca ka kthyer epërsinë 1:2 në miqësoren ndaj Gjermanisë, ku sërish ka shënuar sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

VIDEO/ Gjermania reagon ndaj Francës

më 11.2017 - Syri

Në kuadër të përgatitjeve për Kampionatin Botëror “Rusi 2018”, Gjermania dhe Franca kanë zgjedhur të zhvillojnë një ndeshje miqësore mes tyre, njofton SYRI.net . Në minutën e 33-të Franca ka kaluar në...

Gjermani – Francë, goli i dytë

më 11.2017 - Lajmi.net

Golin për gjermanët e realizoi Werner. Gjermania ka barazuar rezultatin ndaj Francës. Tani rezultati në Koln është 1:1, përcjellë “Lajmi.net”. Golin për gjermanët e realizoi Werner. Ozil gets an assist vs France. Werner scores

Ka gol në ndeshjen Gjermani – Francë

më 11.2017 - Gazeta Express

Gjermania ka barazuar rezultatin në 1:1 në miqësoren ndaj Francës, me golin e shënuar nga sulmuesi Timo Werner Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Franca "tiki-taka" Gjermanisë, shënojnë supergol

më 11.2017 - Albeu

Franca ka kaluar në avntazh kundër Gjermanisë në "RheinEnergieStadion" Golin e shënoi Alexander Lacazette, i cili merr një super asistimi të Anthony Martial që u tall me mbrojtjen gjermane. Ndeshja po...

Martial tallet me mbrojtësit e Gjermanisë, Lacazzete shënon golin me të lehtë në karrierë

më 11.2017 - GazetaBlic

Franca ka kaluar në epërsi përballë kombëtares së Gjermanisë. Është sulmuesi i Arsenalit Alexander Lacazette ai i cili ka realizuar për 0-1 në minutën e 34, pasi gjithë punën e kishte kryer asi i Manchester...

VIDEO/ Franca duket sikur tallet me Gjermaninë me këtë gol

më 11.2017 - Syri

Në kuadër të përgatitjeve për Kampionatin Botëror “Rusi 2018”, Gjermania dhe Franca kanë zgjedhur të zhvillojnë një ndeshje miqësore mes tyre, njofton SYRI.net . Në minutën e 33-të Franca ka kaluar në...

Marital tallet me mbrojtësit e Gjermanisë, Lacazzete shënon golin me të lehtë në karrierë

më 11.2017 - GazetaBlic

Franca ka kaluar në epërsi përballë kombëtares së Gjermanisë. Është sulmuesi i Arsenalit Alexander Lacazette ai i cili ka realizuar për 0-1 në minutën e 34, pasi gjithë punën e kishte kryer asi i Manchester...

Franca i shënon supergol Gjermanisë

më 11.2017 - Gazeta Express

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë, me golin e shënuar nga Alexander Lacazette, i cili shënoi pas një super asistimi të Anthony Martial Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

​Barazojnë Anglia dhe Brazili

më 11.2017 - Tetova Sot

Anglia dhe Brazili kanë barazuar 0:0 në miqësoren e zhvilluar në Wembley Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Brazilit kanë barazuar pa gola 0:0, në miqësoren e cila u zhvillua në Wembley të Londrës. Ndeshjen...

Gjermania dhe Franca ndahen baraz

më 11.2017 - Tetova1

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion. Golat për...

Baras në miqësoren e luksit ndërmjet Gjermanisë dhe Francës

më 11.2017 - Tetova Sot

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion. Golat për...

Lacazette shënon sërish kundër Gjermanisë

më 11.2017 - Tetova Sot

Franca ka kthyer epërsinë 1:2 në miqësoren ndaj Gjermanisë, ku sërish ka shënuar sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette

​Formacionet zyrtare: Gjermani – Francë

më 11.2017 - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Gjermani – Francë Gjermania dhe Franca kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet nga ora 20:45. Gjermania : Franca...

Franca i shënon supergol Gjermanisë

më 11.2017 - Tetova Sot

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë, me golin e shënuar nga Alexander Lacazette, i cili shënoi pas një super asistimi të Anthony Martial

Angli – Brazil mbyllet me rezultat të padëshiruar

më 11.2017 - Insajderi

Anglia dhe Brazili kanë barazuar pa gola. Vetëm barazim në “klasiken” e futbollit në “Wembley”. Anglia dhe Brazili kanë barazuar, duke luajtur pa gola. Pavarësisht rasteve të dy skuadrave, sfida u mbyll pa fitues.

Gjermania dhe Franca dhurojnë spektakël me katër gola, por ndeshja mbyllet pa fitues

më 11.2017 - Arbresh

Ndeshja miqësore mes Gjermanisë dhe Francës e zhvilluar të martën në mbrëmje solli katër gola, në barazimin 2-2. Ndeshjen e hapi Lacazette që shënoi në minutën e 33-të, rezultat me të cilin u mbyll edhe...

Angli – Brazil, rezultat befasues në fund të ndeshjes

më 11.2017 - Sovrani

Anglia dhe Brazili kanë barazuar 0:0 në miqësoren e zhvilluar në Wembley Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Brazilit kanë barazuar pa gola 0:0, në miqësoren e cila u zhvillua në Wembley të Londrës. Ndeshjen...

Miqësorja e luksit mes Francës e Gjermanisë mbyllet në barazim

më 11.2017 - Insajderi

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln. Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion. Golat për...

Lacazette i shënon sërish Gjermanisë

më 11.2017 - Arbresh

Franca ka rikthyer epërsinë në ndeshjen si mysafirë ndaj Gjermanisë. ‘Les Blues’ kanë shënuar për 1 me 2 në ndeshjen miqësore kundër Gjermanisë në stadiumin RheinEnergie, shkruan portali arbresh.info ....

Werner barazon rezultatin ndaj Francës

më 11.2017 - Arbresh

Gjermania ka barazuar rezultatin në ndeshjen miqësore ndaj Francës. Skuadra e Joachim Low ka barazuar shifrat në takimin miqësor kundër Francës, shkruan portali arbresh.info . Sulmuesi Timo Werner realizoi...

VIDEO/ Franca shënon një supergol ndaj Gjermanisë

më 11.2017 - Newsport

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë, me golin e shënuar nga Alexander Lacazette, i cili shënoi pas një super aksioni të skuadrës. Aktualisht po luhet minuta e 42 e ndeshjes, Gjermani 0-1 Francë.

Franca në epërsi ndaj Gjermanisë, shënon Lacazette

më 11.2017 - Arbresh

Franca ka kaluar në epërsi në ndeshjen miqësore ndaj Gjermanisë. Nikoqirët në stadiumin RheinEnergie kanë shënuar për 0 me 1 në minutën e 34′ të ndeshjes, shkruan portali arbresh.info . Alexandre Lacazette...

Sot në mbrëmje miqësorja e luksit në "Wembley", Anglia pret Brazilin

më 11.2017 - Shqiptarja

Sot në mbrëmje dritat e “Wembley” ndizen sërish, pasi në orën 21:00 do të gjuhet topi i parë i miqësores së luksit Angli- Brazil. Në këtë takim, i cili do të shërbej si një test për trajnerët të cilët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK