http://kariera.mk

Gjermania dhe Franca dhurojnë spektakël me katër gola, por ndeshja mbyllet pa fitues

më 11.2017 - Telegrafi

Ndeshja miqësore mes Gjermanisë dhe Francës e zhvilluar të martën në mbrëmje solli katër gola, në barazimin 2-2. Ndeshjen e hapi Lacazette që shënoi në minutën e 33-të, rezultat me të cilin u mbyll edhe...

Gjermani dhe Franca ndahen në paqe në Koln

më 11.2017 - Albeu

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2-2 në miqësoren e zhvilluar në "RheinEnergieStadio" të Kolnit Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein...

Gjermania e Franca barazojnë në miqësore

më 11.2017 - Koha.net

Gjermania dhe Franca kanë barazuar në miqësoren e zhvilluar sonte. Dy kombëtaret e mëdha kanë barazuar 2 me 2. Alexander Lacazette shënoi dy golat për francezët, ndërsa për gjermanët shënuan Timo Werner dhe Lars Stindl.

Një gol në minutën e fundit vendos ndeshjen Gjermani - Francë

më 11.2017 - Indeks online

IndeksOnline E martë, 14 Nentor 2017 22:40 Franca ka dhe Gjermania kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në RheinEnergie STADION. Alexandre Lacazete shënoi dy gola për “gjelat” që po udhëhiqnin...

Baras në miqësoren e luksit ndërmjet Gjermanisë dhe Francës

më 11.2017 - Gazeta Express

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion. Golat për...

Mbyllet Gjermani – Francë, goli në fund vendos ndeshjen

më 11.2017 - Lajmi.net

. Franca dhe Gjermania kanë barazuar sonte. Ndeshja në Koln u mbyll 2:2, përcjellë “Lajmi.net”. Dy golat u shënuan për mysafirët u shënuan nga sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette. Ndërkohë, për gjermanët...

Gjermani – Francë, golat nuk ndalen

më 11.2017 - Lajmi.net

. Franca ka kthyer avantazhin ndaj Gjermanisë. Goli u shënua nga sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette, përcjellë “Lajmi.net”. Francezët po fitojnë 2:1 në Koln. Goolazooo de Lacazette! 2 goals ✅ pic.twitter.com/WQQY0rOewo...

Gjermania barazon shifrat ndaj Francës

më 11.2017 - Albeu

Gjermania ka shënuar gol kundër Francës në "RheinEnergieStadion" të Kolnit Goli është shënuar nga sulmuesi i talentuar , Timo Werner në minutën e 56'-të. Ndeshja po luhet dhe htë minuta e 58'-të. /albeu.com/

Gjermani – Francë, goli i dytë

më 11.2017 - Lajmi.net

Golin për gjermanët e realizoi Werner. Gjermania ka barazuar rezultatin ndaj Francës. Tani rezultati në Koln është 1:1, përcjellë “Lajmi.net”. Golin për gjermanët e realizoi Werner. Ozil gets an assist vs France. Werner scores

Ka gol në ndeshjen Gjermani – Francë

më 11.2017 - Gazeta Express

Gjermania ka barazuar rezultatin në 1:1 në miqësoren ndaj Francës, me golin e shënuar nga sulmuesi Timo Werner Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Gjermania dhe Franca ndahen baraz

më 11.2017 - Tetova1

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion. Golat për...

Baras në miqësoren e luksit ndërmjet Gjermanisë dhe Francës

më 11.2017 - Tetova Sot

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion. Golat për...

​Formacionet zyrtare: Gjermani – Francë

më 11.2017 - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Gjermani – Francë Gjermania dhe Franca kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet nga ora 20:45. Gjermania : Franca...

Gjermania dhe Franca dhurojnë spektakël me katër gola, por ndeshja mbyllet pa fitues

më 11.2017 - Arbresh

Ndeshja miqësore mes Gjermanisë dhe Francës e zhvilluar të martën në mbrëmje solli katër gola, në barazimin 2-2. Ndeshjen e hapi Lacazette që shënoi në minutën e 33-të, rezultat me të cilin u mbyll edhe...

Miqësorja e luksit mes Francës e Gjermanisë mbyllet në barazim

më 11.2017 - Insajderi

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln. Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion. Golat për...

Werner barazon rezultatin ndaj Francës

më 11.2017 - Arbresh

Gjermania ka barazuar rezultatin në ndeshjen miqësore ndaj Francës. Skuadra e Joachim Low ka barazuar shifrat në takimin miqësor kundër Francës, shkruan portali arbresh.info . Sulmuesi Timo Werner realizoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK