http://kariera.mk

VIDEO/ Lacazette ‘bën qef’ me mbrojtjen e Gjermanisë, shihni golin e avantazhit të Francës

më 11.2017 - Syri

Në kuadër të përgatitjeve për Kampionatin Botëror “Rusi 2018”, Gjermania dhe Franca kanë zgjedhur të zhvillojnë një ndeshje miqësore mes tyre, njofton SYRI.net . Në minutën e 33-të Franca ka kaluar në...

Lacazette i jep përsëri avantazhin Francës

më 11.2017 - Albeu

Franca ka kaluar sërish në avntazh kundër Gjermanisë Dhe ai që ka shënuar golin është po sulmuesi i Arsenalit , Alexander Lacazette , që merr një top nga Kylian Mbappe. Sfida po zhvillohet dhe është minuta e 75'-të. /albeu.com/

Super Mbappe asiston, Lacazette shënon

më 11.2017 - GazetaBlic

Franca ka kaluar në epërsi përballë Gjermanisë 1-2. Është përsëri sulmuesi i Arsenalit Alexander Lacazette ai i cili ka realizuar për 1-2 shkruan Gazeta Blic Golin e dytë personal ish sulmuesi i Lyon e...

Lacazette shënon sërish kundër Gjermanisë

më 11.2017 - Gazeta Express

Franca ka kthyer epërsinë 1:2 në miqësoren ndaj Gjermanisë, ku sërish ka shënuar sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

VIDEO/ Gjermania reagon ndaj Francës

më 11.2017 - Syri

Në kuadër të përgatitjeve për Kampionatin Botëror “Rusi 2018”, Gjermania dhe Franca kanë zgjedhur të zhvillojnë një ndeshje miqësore mes tyre, njofton SYRI.net . Në minutën e 33-të Franca ka kaluar në...

Franca "tiki-taka" Gjermanisë, shënojnë supergol

më 11.2017 - Albeu

Franca ka kaluar në avntazh kundër Gjermanisë në "RheinEnergieStadion" Golin e shënoi Alexander Lacazette, i cili merr një super asistimi të Anthony Martial që u tall me mbrojtjen gjermane. Ndeshja po...

Martial tallet me mbrojtësit e Gjermanisë, Lacazzete shënon golin me të lehtë në karrierë

më 11.2017 - GazetaBlic

Franca ka kaluar në epërsi përballë kombëtares së Gjermanisë. Është sulmuesi i Arsenalit Alexander Lacazette ai i cili ka realizuar për 0-1 në minutën e 34, pasi gjithë punën e kishte kryer asi i Manchester...

VIDEO/ Franca duket sikur tallet me Gjermaninë me këtë gol

më 11.2017 - Syri

Në kuadër të përgatitjeve për Kampionatin Botëror “Rusi 2018”, Gjermania dhe Franca kanë zgjedhur të zhvillojnë një ndeshje miqësore mes tyre, njofton SYRI.net . Në minutën e 33-të Franca ka kaluar në...

Marital tallet me mbrojtësit e Gjermanisë, Lacazzete shënon golin me të lehtë në karrierë

më 11.2017 - GazetaBlic

Franca ka kaluar në epërsi përballë kombëtares së Gjermanisë. Është sulmuesi i Arsenalit Alexander Lacazette ai i cili ka realizuar për 0-1 në minutën e 34, pasi gjithë punën e kishte kryer asi i Manchester...

Franca i shënon supergol Gjermanisë

më 11.2017 - Gazeta Express

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë, me golin e shënuar nga Alexander Lacazette, i cili shënoi pas një super asistimi të Anthony Martial Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Lacazette shënon sërish kundër Gjermanisë

më 11.2017 - Tetova Sot

Franca ka kthyer epërsinë 1:2 në miqësoren ndaj Gjermanisë, ku sërish ka shënuar sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette

Franca i shënon supergol Gjermanisë

më 11.2017 - Tetova Sot

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë, me golin e shënuar nga Alexander Lacazette, i cili shënoi pas një super asistimi të Anthony Martial

Lacazette i shënon sërish Gjermanisë

më 11.2017 - Arbresh

Franca ka rikthyer epërsinë në ndeshjen si mysafirë ndaj Gjermanisë. ‘Les Blues’ kanë shënuar për 1 me 2 në ndeshjen miqësore kundër Gjermanisë në stadiumin RheinEnergie, shkruan portali arbresh.info ....

VIDEO/ Franca shënon një supergol ndaj Gjermanisë

më 11.2017 - Newsport

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë, me golin e shënuar nga Alexander Lacazette, i cili shënoi pas një super aksioni të skuadrës. Aktualisht po luhet minuta e 42 e ndeshjes, Gjermani 0-1 Francë.

Franca në epërsi ndaj Gjermanisë, shënon Lacazette

më 11.2017 - Arbresh

Franca ka kaluar në epërsi në ndeshjen miqësore ndaj Gjermanisë. Nikoqirët në stadiumin RheinEnergie kanë shënuar për 0 me 1 në minutën e 34′ të ndeshjes, shkruan portali arbresh.info . Alexandre Lacazette...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK