Të qeshim së bashku me golin e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

më 11.2017 - Lajmi.net

. Goli më qesharak i mbrëmjes u shënua në ndeshjen Monaco-Leipzig. Jemerson realizoi aksidentalisht në portën e tij. Tani goli ka marrë jehonë në internet. /Lajmi.net/

VIDEO/ Autogol qesharak në sfidën Monaco-Leipzig

më 11.2017 - Syri

Skuadra gjermane e Leipzig është duke fituar me rezultatin e pastër 0-2 ndaj Monacos në transfertë, me autogolin qesharak të Jemerson në minutën e 6-të dhe Timo Werner në minutën e 9-të. © SYRI.net Bëje...

​Autogol qesharak në ndeshjen Monaco – Leipzig

më 11.2017 - Gazeta Express

Skuadra gjermane është duke fituar 0:2 ndaj Monacos, me autogolin qesharak të Jemerson në minutën e 6’ dhe Werner në minutëne 9’ Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Monaco – Leipzig, autogol shumë qesharak

. Auto-gol qesharak në ndeshjen Monaco-Leipzig. Jemerson ka shënuar aksidentalisht në portën e tij. Gjermanët po fitojnë 2:0 në Francë. /Lajmi.net/

Autogol qesharak në sfidën Monaco-Leipzig

më 11.2017 - Tetova Sot

Të qeshim së bashku me autogolin e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

më 11.2017 - Sovrani

Goli më qesharak i mbrëmjes u shënua në ndeshjen Monaco-Leipzig. Jemerson realizoi aksidentalisht në portën e tij. Tani goli ka marrë jehonë në internet. Facebook Twitter Google Plus

më 11.2017 - Tetova1

Skuadra gjermane është duke fituar 0:2 ndaj Monacos, me autogolin qesharak të Jemerson në minutën e 6’ dhe Werner në minutëne 9’ Facebook Twitter Google Plus

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.