http://kariera.mk

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10.000 euro

më 12.2017 - Koha.net

Kompania General Motors ka shënuar humbje në shitjen e veturave elektrike Ampera. Çdo veturë e shitur e modelit Opel Ampera ka pasur dhjetë mijë euro humbje, shkruan Reuters. Në gamën e brendit të automjeteve...

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10 mijë euro

më 12.2017 - Zhurnal

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10.000 euro Kompania General Motors ka shënuar humbje në shitjen e veturave elektrike Ampera. Çdo veturë e shitur e modelit Opel Ampera-e ka pasur dhjetë mijë euro humbje,...

General Motors për çdo Opel Ampera ka humbur 10.000 euro

më 12.2017 - Tetova1

Kompania General Motors ka shënuar humbje në shitjen e veturave elektrike Ampera. Çdo veturë e shitur e modelit Opel Ampera-e ka pasur dhjetë mijë euro humbje, shkruan Reuters. Në gamën e brendit të automjeteve...

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10.000 euro, ja pse

më 12.2017 - Gazeta e re

Kompania General Motors ka shënuar humbje në shitjen e veturave elektrike Ampera. Çdo veturë e shitur e modelit Opel Ampera-e ka pasur dhjetë mijë euro humbje, shkruan Reuters. Në gamën e brendit të automjeteve...

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10 mijë euro

më 12.2017 - Telegrafi

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10.000 euro Kompania General Motors ka shënuar humbje në shitjen e veturave elektrike Ampera. Çdo veturë e shitur e modelit Opel Ampera-e ka pasur dhjetë mijë euro humbje,...

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10.000 euro

më 12.2017 - RTV 21

Kompania General Motors ka shënuar humbje në shitjen e veturave elektrike Ampera Çdo veturë e shitur e modelit Opel Ampera-e ka pasur dhjetë mijë euro humbje, shkruan Reuters. Në gamën  e brendit të automjeteve...

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10 mijë euro

më 12.2017 - Almakos

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10.000 euro Kompania General Motors ka shënuar humbje në shitjen e veturave elektrike Ampera. Çdo veturë e shitur e modelit Opel Ampera-e ka pasur dhjetë mijë euro humbje,...

GM për çdo Opel Ampera ka humbur 10.000 euro

më 12.2017 - KosovaPress

Çdo veturë e shitur e modelit Opel Ampera-e ka pasur dhjetë mijë euro humbje, shkruan Reuters. Në gamën  e brendit të automjeteve Opel është vendosur derisa GM ishte pronar i kësaj kompanie gjermane, për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK