http://kariera.mk

Një "çelës" për të hapur dyert e zemrat,Miloti ia dhuron Italisë

më 12.2017 - Shqiptarja

Gazeta italiane “La Republica” i ka kushtuar një artikull artistit shqiptar Alfred Mirashi, i cili mbërriti në Itali në 6 mars 1991 si refugjat. Këto ditë Miloti i ka dhuruar këtij vendi një vepër arti....

VIDEO/ 'Çelësi i Cervinarës', ish-refugjati shqiptar i dhuron një skulpturë mirënjohjeje Italisë

më 12.2017 - Syri

Gazeta italiane “La Republica” i ka kushtuar sot një artikull artistit shqiptar Alfred Mirashi, i cili mbërriti në Itali në 6 mars 1991 si refugjat dhe tanimë i dhuron këtij vendi një vepër arti. Bëhet...

Një "çelës" për të hapur dyert e zemrat,Miloti ia dhuron Italisë

më 12.2017 - Shqiptarja

Gazeta italiane “La Republica” i ka kushtuar një artikull artistit shqiptar Alfred Mirashi, i cili mbërriti në Itali në 6 mars 1991 si refugjat. Këto ditë Miloti i ka dhuruar këtij vendi një vepër arti....

Dikur mbërrinte si refugjat, sot artisti shqiptar i dhuron Italisë veprën e artit “Çelësi i Cervinares”

më 12.2017 - Zhurnal

Gazeta italiane “La Republica” i ka kushtuar sot një artikull artistit shqiptar Alfred Mirashi, i cili mbërriti në Itali në 6 mars 1991 si refugjat dhe tanimë i dhuron këtij vendi një vepër arti. Bëhet...

Dikur mbërrinte si refugjat, sot artisti shqiptar i dhuron Italisë veprën e artit “Çelësi i Cervinares”

më 12.2017 - Ina

Gazeta italiane “La Republica” i ka kushtuar sot një artikull artistit shqiptar Alfred Mirashi, i cili mbërriti në Itali në 6 mars 1991 si refugjat dhe tanimë i dhuron këtij vendi një vepër arti. Bëhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK