http://kariera.mk

Ja kush është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për mbretëreshën e Anglisë?

para 11 muajve - Zhurnal

Në një speciale për kuzhinën tradicionale shqiptare dhe për trendet e kulinarisë në Opinion në Tv Klan, ishte i ftuar edhe një kuzhinier i njohur. Ismet Shehu nuk është një emër i panjohur për të gjithë...

Kuzhinieri shqiptar rrëfen momentin kur ka gatuar për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - Ina

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Video Opinion/ Të vërtetat e kuzhinës shqiptare

para 11 muajve - Opinion

Ditën e martë (5 dhjetor 2017) në emisionin “Opinion” u trajtua një temë tepër speciale, gatimet shqiptare. Me një panel të kuzhinierëve më të mirë tradicional në vend në këtë emision u diskutua për: “Të...

Shqiptari që gatoi për Mbretëreshën Elizabet tregon historinë që do t'ju bëjë krenarë

para 11 muajve - Albeu

Ismet Shehu është një kuzhinier shqiptar që i ftuar në Opinion ka rrëfyer se ka pasur fatin të gatuajë për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Shehu ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Shqiptari që gatoi për Mbretëreshën Elizabet tregon historinë që do t’ju bëjë krenarë

para 11 muajve - TV Koha

Ismet Shehu është një kuzhinier shqiptar që i ftuar në Opinion ka rrëfyer se ka pasur fatin të gatuajë për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Shehu ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Njihuni me kuzhinierin shqiptar që gatoi për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Shqiptari që gatoi për Mbretëreshën Elizabet tregon historinë që do t’ju bëjë krenarë

para 11 muajve - Lajmi.net

Ismet Shehu është një kuzhinier shqiptar që i ftuar në Opinion ka rrëfyer se ka pasur fatin të gatuajë për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Shehu ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

NJIHUNI ME SHQIPTARIN QË GATOI PËR MBRETËRESHËN ELIZABET, RRËFIMI I TIJ

para 11 muajve - NOA

Ismet Shehu është një kuzhinier shqiptar që i ftuar në Opinion ka rrëfyer se ka pasur fatin të gatuajë për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Shehu ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Kuzhinieri shqiptar rrëfen momentin kur ka gatuar për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - Syri

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Kuzhinieri shqiptar rrëfen momentin kur ka gatuar për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - Tetova Sot

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Njihuni me kuzhinierin shqiptar që gatoi për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - Lajm

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Njihuni me kuzhinierin shqiptar që gatoi për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - Tetova1

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Njihuni me kuzhinierin shqiptar që gatoi për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - AlbPress

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Kuzhinieri shqiptar zbulon: Kam gatuar për mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Kush është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për mbretëreshën e Anglisë?

para 11 muajve - Portalb

Në një speciale për kuzhinën tradicionale shqiptare dhe për trendet e kulinarisë sonë në Opinion, mbrëmë në Tv Klan, ishte i ftuar edhe një kuzhinier i njohur, Ismet Shehu, transmeton Revista Class. Ismet...

Ja kush është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për mbretëreshën e Anglisë? E kemi shumë afër

para 11 muajve - Syri

Në një speciale për kuzhinën tradicionale shqiptare dhe për trendet e kulinarisë sonë në Opinion, mbrëmjen e sotme në Tv Klan, ishte i ftuar edhe një kuzhinier i njohur. Ismet Shehu nuk është një emër...

Njihuni me kuzhinierin shqiptar që gatoi për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - Syri

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Video Opinion/ Shqiptari që gatoi për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - Opinion

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

Njihuni me kuzhinierin shqiptar që gatoi për Mbretëreshën e Anglisë

para 11 muajve - Tetova Sot

Ismet Shehu është kuzhinieri shqiptar që ka gatuar për Mbretëreshën Elizabet të Anglisë. Këtë Shehu e ka rrëfyer në emisionin “Opinion” teksa ka treguar se bëhej fjalë për vitet 2009-2010 kur ai ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK