http://kariera.mk

Fotografitë zyrtare të Volkswagen Polo GTI R5

më 12.2017 - Koha.net

Vitin e kaluar, Volkswagen pati njoftuar se do të tërhiqet nga WRC. Shoferi Sebastien Ogier atëherë me Polon fitoi titullin e tij të katërt kur mësoi se ka mbetur pa punëdhënës. Ndërkohë, nga Wolfsburg...

Volkswagen prezanton zyrtarisht modelin e ri Polo GTI

më 12.2017 - Telegrafi

Para një muaji, Volkswagen kishte shpërndarë një fotografi, ku tregonte një pjesë të modelit Polo GTI që do ta prezantojë brenda pak kohe. Ashtu siç pritej, prodhuesi gjerman ka sjellë imazhet zyrtare,...

Fotografitë zyrtare të Volkswagen Polo GTI R5

më 12.2017 - Zhurnal

Vitin e kaluar, Volkswagen pati njoftuar se do të tërhiqet nga WRC. Shoferi Sebastien Ogier atëherë me Polon fitoi titullin e tij të katërt kur mësoi se ka mbetur pa punëdhënës. Ndërkohë, nga Wolfsburg...

Rikthehet VOLKSWAGEN POLO GTI R5

më 12.2017 - Fol

Vitin e kaluar, Volkswagen pati njoftuar se do të tërhiqet nga WRC. Shoferi Sebastien Ogier atëherë me Polon fitoi titullin e tij të katërt kur mësoi se ka mbetur pa punëdhënës. Ndërkohë, nga Wolfsburg...

Fotografitë zyrtare të Volkswagen Polo GTI R5

më 12.2017 - Ina

Vitin e kaluar, Volkswagen pati njoftuar se do të tërhiqet nga WRC. Shoferi Sebastien Ogier atëherë me Polon fitoi titullin e tij të katërt kur mësoi se ka mbetur pa punëdhënës. Ndërkohë, nga Wolfsburg...

Fotografitë zyrtare të Volkswagen Polo GTI R5

më 12.2017 - Infokusi

Vitin e kaluar, Volkswagen pati njoftuar se do të tërhiqet nga WRC. Shoferi Sebastien Ogier atëherë me Polon fitoi titullin e tij të katërt kur mësoi se ka mbetur pa punëdhënës. Ndërkohë, nga Wolfsburg...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK