http://kariera.mk

Nënat mendjehapura e nxisin kreativitetin te fëmijët

më 12.2017 - Tetova Sot

Një studim ka zbuluar se nënat me personalitete të hapura janë më të prira të krijojnë ambiente kreative për fëmijët e tyre. Hulumtuesit nga universitetet e Polonisë, të udhëhequr nga Joanna Martin Kwasniewska,...

Studim: Fëmijët që kanë shumë lodra nuk e shijojnë kohën sa duhet

më 12.2017 - Insajderi

Është diçka në të cilët kanë dyshuar prindërit qe shumë vjet. Fëmijët që kanë shumë lodra shpërqendrohen më lehtë dhe nuk e shijojnë kohën sa duhet, ka gjetur një studim i ri. Hulumtuesit në Universitetin...

Nënat mendjehapura e nxisin kreativitetin te fëmijët

më 12.2017 - TV Koha

Një studim ka zbuluar se nënat me personalitete të hapura janë më të prira të krijojnë ambiente kreative për fëmijët e tyre Hulumtuesit nga universitetet e Polonisë, të udhëhequr nga Joanna Martin Kwasniewska,...

Sa më shumë lodra për fëmijët aq më keq

më 12.2017 - Albinfo

Autorët konkluduan se prindërit dhe shkollat duhet të mos mbajnë shumë lodra dhe të inkurajojnë fëmijët të jenë më kreativë me ato lodra të pakta që kanë Është diçka në të cilët kanë dyshuar prindërit...

Nënat mendjehapura e nxisin kreativitetin te fëmijët

më 12.2017 - Telegrafi

Një studim ka zbuluar se nënat me personalitete të hapura janë më të prira të krijojnë ambiente kreative për fëmijët e tyre. Hulumtuesit nga universitetet e Polonisë, të udhëhequr nga Joanna Martin Kwasniewska,...

Nënat mendjehapura e nxisin kreativitetin te fëmijët

më 12.2017 - Infokusi

Një studim ka zbuluar se nënat me personalitete të hapura janë më të prira të krijojnë ambiente kreative për fëmijët e tyre. Hulumtuesit nga universitetet e Polonisë, të udhëhequr nga Joanna Martin Kwasniewska,...

Nënat me personalitete të hapura e nxisin kreativitetin te fëmijët

më 12.2017 - Fol

Një studim ka zbuluar se nënat me personalitete të hapura janë më të prira të krijojnë ambiente kreative për fëmijët e tyre. Hulumtuesit nga universitetet e Polonisë, të udhëhequr nga Joanna Martin Kwasniewska,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK