http://kariera.mk

A është kjo arsyeja e vdekjes së yllit pornografik? Shikoni postimet e saj në Twitter

para 11 muajve - Gazeta Express

Sot papritmas ka ndërruar jetë ylli i filmave për të rritur, August Ames. Deri tani, dyshohet se 23-vjeçarja ka vrarë veten . Kjo teori duket se forcohet edhe më shumë kur shihen postimet e saj të fundit...

FOTO/ Vdes në mënyrë misterioze pornostarja 23-vjeçare

para 11 muajve - Syri

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Ylli i filmave pornografikë vdes në moshën 23-vjeçare

para 11 muajve - Gazeta Express

August Ames, ylli i njohur i filmave për të rritur ka vdekur papritur në moshën 23 vjeçare. Ajo është gjendur e vdekur në California. Nuk dihen akoma shkaqet e vdekjes së saj, por dyshohet se ajo ka vrarë...

A është kjo arsyeja e vdekjes së yllit pornografik? Shikoni postimet e saj në Twitter

para 11 muajve - Infokusi

Sot papritmas ka ndërruar jetë ylli i filmave për të rritur, August Ames. Deri tani, dyshohet se 23-vjeçarja ka vrarë veten. Kjo teori duket se forcohet edhe më shumë kur shihen postimet e saj të fundit...

Vdekja e mistershme e pornostares 23 vjeçare

para 11 muajve - Syri

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Ylli i filmave pornografikë vdes në moshën 23-vjeçare

para 11 muajve - Infokusi

August Ames, ylli i njohur i filmave për të rritur ka vdekur papritur në moshën 23 vjeçare. Ajo është gjendur e vdekur në California. Nuk dihen akoma shkaqet e vdekjes së saj, por dyshohet se ajo ka vrarë veten.

Gjendet e vdekur porno ylli amerikan

para 11 muajve - Klan Kosova

Aktorja e filmave pornografikë, August Ames, është gjetur e vdekur në Kaliforninë Jugore. Mjekët nga Qarku i Ventura-s e kanë konfirmuar vdekjen e 23 vjeçares, por edhe nuk kanë njoftuar për shkakun e...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Gjendet e vdekur porno ylli amerikan

para 11 muajve - Periskopi

Aktorja e filmave pornografikë, August Ames, është gjetur e vdekur në Kaliforninë Jugore. Mjekët nga Qarku i Ventura-s e kanë konfirmuar vdekjen e 23 vjeçares, por edhe nuk kanë njoftuar për shkakun e...

Vdes në mënyrë misterioze pornostarja 23-vjeçare

para 11 muajve - Lajme.al

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

para 11 muajve - Antpress

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

para 11 muajve - Lajm

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK