http://kariera.mk

iPhone 8 dhe 8 Plus, më të mirë se iPhone X

para 10 muajve - Infokusi

Deri tash testet dhe përshtypjet e para kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim...

Sipas testimeve të bëra, del se iPhone 8 është më i mirë se iPhone X

para 10 muajve - Sovrani

Deri tash testet dhe përshtypjet e para kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim...

iPhone X rangohet nën modelin iPhone 8, ja arsyeja

para 10 muajve - Ina

Deri tash testet dhe impresionet kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim tjetër...

iPhone 8 dhe 8 Plus, më të mirë se iPhone X

para 10 muajve - Sovrani

Deri tash testet dhe përshtypjet e para kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim...

iPhone 8 dhe 8 Plus, më të mirë se iPhone X

para 11 muajve - Infokusi

Deri tash testet dhe përshtypjet e para kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim...

iPhone 8 dhe 8 Plus, më të mirë se iPhone X

para 11 muajve - Lajmi.net

Deri tash testet dhe përshtypjet e para kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim...

iPhone X rangohet nën modelin iPhone 8, ja arsyeja

para 11 muajve - Gazeta e re

Deri tash testet dhe impresionet kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim tjetër...

iPhone 8 dhe 8 Plus, më të mirë se iPhone X

para 11 muajve - Gazeta Express

Deri tash testet dhe përshtypjet e para kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim...

iPhone X rangohet nën modelin iPhone 8

para 11 muajve - RTV 21

Consumer Reports ka qëndrim tjetër për iPhone X Deri tash testet dhe impresionet kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone...

iPhone X renditet nën modelet iPhone 8

para 11 muajve - Koha.net

Deri tash testet dhe përshtypjet e para kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim...

iPhone X rangohet nën modelin iPhone 8

para 11 muajve - Antpress

Deri tash testet dhe impresionet kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim tjetër...

​iPhone X rangohet nën modelin iPhone 8

para 11 muajve - Tetova Sot

Deri tash testet dhe impresionet kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim tjetër...

iPhone X renditet nën modelet iPhone 8

para 11 muajve - Gazeta Liria

Deri tash testet dhe përshtypjet e para kryesisht shkuan në favor të telefonit të ri iPhone X dhe duket se pajisja është pranuar më mirë nga përdoruesit se sa iPhone 8. Por, Consumer Reports ka qëndrim...

iPhone X rangohet nën modelin iPhone 8

para 11 muajve - KosovaPress

Por, Consumer Reports ka qëndrim tjetër dhe në raportin e vet ka ranguar iPhone X nën modelet  iPhone 8. Sipas testimit të tyre, iPhone X ka marrë rekomandimin e organizatës Consumer Reports, por është...

iPhone X po merr kërkesë të madhe në treg

para 11 muajve - Zhurnal

Në tetë vende, iPhone X tashmë përbëjnë mbi 2% të bazës aktive të iPhone të instaluar vetëm tre javë pas lansimit të telefonit në treg që nga 3 nëntori. Vendet kryesore për adoptimin e iPhone X janë tregjet...

iPhone X merr kërkesa të madhe në treg

para 11 muajve - Infokusi

Në tetë vende, iPhone X tashmë përbëjnë mbi 2% të bazës aktive të iPhone të instaluar vetëm tre javë pas lansimit të telefonit në treg që nga 3 nëntori. Vendet kryesore për adoptimin e iPhone X janë tregjet...

iPhone X po merr kërkesë të madhe në treg

para 11 muajve - Telegrafi

Në tetë vende, iPhone X tashmë përbëjnë mbi 2% të bazës aktive të iPhone të instaluar vetëm tre javë pas lansimit të telefonit në treg që nga 3 nëntori. Vendet kryesore për adoptimin e iPhone X janë tregjet...

iPhone X po merr kërkesë të madhe në treg

para 11 muajve - Almakos

Në tetë vende, iPhone X tashmë përbëjnë mbi 2% të bazës aktive të iPhone të instaluar vetëm tre javë pas lansimit të telefonit në treg që nga 3 nëntori. Vendet kryesore për adoptimin e iPhone X janë tregjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK