http://kariera.mk

Sonte në Monet, vjen ekspozita e 22 autorëve shqiptarë

para 11 muajve - Zhurnal

Sonte më 7 dhjetor në Monet Art & Books, vjen ekspozita shitëse me 22 autor, shkruan KultPlus. Kjo është ekspozita e parë shitëse kushtuar festave të fundvitit ku do të mund të blini punime origjinale...

Sonte prezantohet ekspozita e piktorit Abdi Bajrami me “Motive nga Mali Sharr”

para 11 muajve - Fol

Sonte të gjithë artdashësit ftohen të marrun pjesë në hapjen solemne të ekspozitës personale me pejsazhe të piktorit Abdi Bajrami “Motive nga Mali Sharr”, njofton Fol. Ekspozita do të jetë e hapur për...

Sonte në “Monet” ekspozitë për dhurata

para 11 muajve - Koha.net

Prishtinë, 7 tetor - Midis ekspozitës shitëse e panairit të pikturës, galeria “Monet” ka përgatitur një ofertë të re për artdashësit. Tashmë e njohur si një hapësirë alternative arti në qendër të kryeqytetit,...

Rakip Shabani: Kumbaro le të jetë ministre e turizmit, se për artin nuk di të bëjë gjë...

para 11 muajve - Sot News

"Tirana urbane grafike" ishte ekspozita e fundit që çeli piktori Rakip Shabani me veprat e tij në Muzeun Historik Kombëtar. Një ekspozitë me grafika për Tiranën para viteve ’40. Tirana ashtu siç ka qenë,...

Ardian Isufi çel nesër ekspozitën personale me piktura, skulptura dhe instilacione në galerinë “FAB”

para 12 muajve - Sot News

Ekspozita “Flower Power” me punime të artistit Ardian Isufi çelet nesër në galerinë e artit FAB. Një ekspozitë me punime të dy viteve të fundit me piktura, skulptura dhe instalacione për publikun. Ardian...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK