http://kariera.mk

Horoskopi, 7 Dhjetor 2017

para 11 muajve - Opinion

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi – 7 dhjetor 2017

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Ngarkesa e energjisë që ju jep Marsi do të jetë sot një ilaç i vërtetë për ata që janë në çift. Ju do të jeni më pak të qëndrueshëm dhe më të prirur për të bashkëpunuar me të dashurit tuaj. Kush...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 7 Dhjetor 2017

para 11 muajve - GazetaBlic

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi për ditën e sotme

para 11 muajve - Sovrani

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi ditor, e enjte 7 dhjetor 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 7 dhjetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të dashuruarit...

Horoskopi ditor – 07.12.2017

para 12 muajve - TV Koha

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 7 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 7 Dhjetor 2017

para 11 muajve - Lajm

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi, e enjte 7 dhjetor 2017. Parashikimi i yjeve për ju sot

para 12 muajve - Bota.al

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

U sugjeroj funksionarëve dhe votuesve të BDI-së ta shikojnë në Tv Shenja emisionin për rastin Monstra

para 12 muajve - Lajm

Po e shikoj ne Tv Shenja tani emisionin per rastin Monstra dhe bashke me djalin tim po na dalin lot kur degjoj perjetimet e dhimbshne te te burgosurve. I ftoj ta ndjekin kete emision edhe udheheqesit,...

Horoskopi, e enjte 7 dhjetor 2017

para 12 muajve - Java News

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi ditor, e enjte 7 dhjetor 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi ditor, e enjte 7 dhjetor 2017

para 12 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 7 dhjetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të dashuruarit...

Horoskopi ditor, e enjte 7 dhjetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Mos e kalo ditën pa e lexuar shenjën e horoskopit, do mahnitesh çka thotë shenja jote

para 12 muajve - Gazeta Express

Lexoje... Dashi – Ciftet qe kane kohe qe jane krijuar do kene nje rizgjim te pasionit gjate kesaj dite dhe do ndihen me se miri prane atij qe dashurojne. Emocionet do jene te medha. Beqaret do tentojne...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 6 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi për ditën e sotme

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi sot

para 12 muajve - Sovrani

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi ditor – 06.12.2017

para 12 muajve - TV Koha

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi ditor, e mërkurë 6 dhjetor 2017

para 12 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 6 dhjetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë mjaft...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 5 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Lajm

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 5 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Fati tek yjet / Horoskopi juaj për sot, 6 dhjetor 2017

para 12 muajve - Bota.al

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi, e mërkurë 6 dhjetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell e mërkura për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit do...

Horoskopi, e mërkurë 6 dhjetor 2017

para 12 muajve - Java News

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell e mërkura për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit do...

Horoskopi ditor, e mërkurë 6 dhjetor 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi ditor, e mërkurë 6 dhjetor 2017

para 12 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 6 dhjetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë mjaft...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 5 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju: Shenjat që duhet kenë kujdes..

para 12 muajve - Gazeta Liria

DASHI Ndikimi i planetëve do beje qe jeta juaj ne çift te ketë përmirësime te mëdha këtë jave. Do keni plot momente paqeje dhe harmonie. Beqaret le te abuzojnë me sharmin qe kane nëse gjithçka behet për...

Horoskopi javor 4 dhjetor- 11 dhjetor 2017

para 12 muajve - Opinion

DASHI 21. mars – 20. prill Gjate kësaj jave duhet te gjeni mënyrën me te mire për te rregulluar problemet qe ju kane dale ne çift ju te dashuruarve sepse ne te kundërt situata mund te ndërlikohet akoma...

Nis java e re/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju: Shenjat që duhet kenë kujdes..

para 12 muajve - Syri

DASHI Ndikimi i planetëve do beje qe jeta juaj ne çift te ketë përmirësime te mëdha këtë jave. Do keni plot momente paqeje dhe harmonie. Beqaret le te abuzojnë me sharmin qe kane nëse gjithçka behet për...

Horoskopi ditor, e martë 5 dhjetor 2017

para 12 muajve - Java News

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Horoskopi ditor, e martë 5 dhjetor 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Horoskopi ditor, e martë 5 dhjetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Horoskopi, e hënë 4 Dhjetor

para 12 muajve - Opinion

Dashi Mos kërkoni të dominoni mbi partnerin/en dhe të jeni ju që e udhëhiqni atë sepse do keni probleme serioze. Në një lidhje të dy kanë të drejta të barabarta dhe duhet gjithmonë të bashkëpunojnë. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 4 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 4 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Lajm

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi javor/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju, 4-10 dhjetor

para 12 muajve - Syri

DASHI 21. mars – 20. prill Ndikimi i planetëve do beje qe jeta juaj ne çift te ketë përmirësime te mëdha këtë jave. Do keni plot momente paqeje dhe harmonie. Beqaret le te abuzojnë me sharmin qe kane nëse...

Horoskopi ditor, e Hënë 4 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Java News

Dashi Mos kërkoni të dominoni mbi partnerin/en dhe të jeni ju që e udhëhiqni atë sepse do keni probleme serioze. Në një lidhje të dy kanë të drejta të barabarta dhe duhet gjithmonë të bashkëpunojnë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e Hënë 4 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Mos kërkoni të dominoni mbi partnerin/en dhe të jeni ju që e udhëhiqni atë sepse do keni probleme serioze. Në një lidhje të dy kanë të drejta të barabarta dhe duhet gjithmonë të bashkëpunojnë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e hënë 4 dhjetor 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi javor nga 4 Dhjetori deri 11 Dhjetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

DASHI 21. mars – 20. prill Nen ndikimin e madh te Venusit dhe jo vetëm, këtë jave do jeni me te predispozuar te bëni lëshime ne jetën tuaj ne çift dhe do i zgjidhni edhe disa probleme te vogla te se shkuarës....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK