http://kariera.mk

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

para 11 muajve - RTV 21

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit Më në fund, pas rreth një viti këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt....

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

para 11 muajve - Tetova Sot

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit Më në fund, pas rreth një viti këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt....

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

para 11 muajve - 10minuta

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit. Më në fund, pas rreth një viti Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt. 27-vjeçarja lidhjen me Watt e ka bërë...

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

para 11 muajve - AlbPortali

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit. Më në fund, pas rreth një viti Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt. 27-vjeçarja lidhjen me Watt e ka bërë...

Rita Ora në telashe (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur në të gjithë botën Rita Ora duket se pas publikimit të disa fotove nën shoqërinë e boksierit të njohur Conor McGregor i ka hapur telashe vetes pasi u përfol se po flirtonte me të, ndërkohë...

Rita Ora në telashe, kritikohet nga fansat për shkak të videos

para 11 muajve - Opinion

Këngëtarja me origjinë shqiptare e njohur në të gjithë botën Rita Ora duket se i ka hapur telashe vetes pas publikimit të disa fotove nën shoqërinë e boksierit të njohur Conor McGregor pasi u përfol se...

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

para 11 muajve - KosovaPress

Më në fund, pas rreth një viti Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt. 27-vjeçarja lidhjen me Watt e ka bërë publike përmes rrjetit social Instagram, ku edhe ka ndarë me 12 milionë ndjekësit...

FOTO/ Një dashuri e re për Rita Orën, nuk është McGregor!

para 11 muajve - Syri

Për t’iu përgjigjur kritikave të shumta të një dite më parë, pasi u shfaq në një foto së bashku me Conor McGregor, Rita Ora ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re. Këngëtarja me origjinë shqiptare i ka thënë...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

para 11 muajve - TV Koha

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me prejardhje nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi...

Gruaja e Cono McGregor Dee Devlin shpërndan një foto të lezetshme të djalit të saj të vogël përkundër fotove të Rita Orës dhe McGregorit

para 12 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Rita Ora kishte publikuar një fotografi me yllin e UFC, Conor McGregor, dhe kishte shkruar “Date night (shoqëruesi i natës) në mbishkrimin e fotografisë, por fansat e kanë cilësuar këtë postim...

Rita Ora më në fund me të dashur…zyrtarisht

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Rita Ora ka konfirmuar lidhjen me muzikantin Andrew Watt, me të cilin përflitej se ishte lidhur për më shumë se një vit. Këngëtarja e lindur në Kosovë e ndërmori këtë hap për tu dhënë fund thashethemeve...

Rita Ora shfaqet krah burrit të preferuar të mijëra vajzave

para 12 muajve - Prive

Kur u shfaq pranë boksierit britanik Conor McGregr, ajo u kryqëzua nga fansat, të cilët ia kujtuan Rita Orës se ai është një burrë i lidhur dhe se ka fëmijë. Mirëpo Rita Ora nuk e çau kokën për atë punë,...

Rita Ora zyrtarizon lidhjen e re?

para 12 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Rita Ora këto ditë ka qenë një ndër emrat më të përfolur në media. Ajo u kritikua për një fotografi me boksierin e njohur Conor McGregor, ku sipas komentuesve thuhej se dyshja janë fotografuar...

Rita Ora zyrtarizon lidhjen e re?

para 12 muajve - Opinion

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora shpesh herë ka tërhequr vëmendjen e mediave për jetën e saj personale. Kohë më parë u përfol për një lidhje mes saj dhe Hamilton. Por Rita Ora u kritikua...

E akuzuan për prishje martese, këngëtarja u mbyll gojën tregon të dashurin

para 12 muajve - BalkanWeb

Ditën e djeshme, Rita Ora u kritikua për mburrjen për të shkuar në një “takim njohjeje” me boksierin profesionist Conor McGregor. Këngëtarja me origjinë shqiptare është “kryqëzuar” nga fansat pas publikimit...

Një dashuri e re për Rita Orën, nuk është McGregor!

para 12 muajve - Albeu

Për t’iu përgjigjur kritikave të shumta të një dite më parë, pasi u shfaq në një foto së bashku me Conor McGregor, Rita Ora ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re. Këngëtarja me origjinë shqiptare i ka thënë...

Rita Ora konfirmon se është në romancë dashurie, ky është ‘dhëndrri’

para 12 muajve - Aktuale

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora përfundimisht konfirmon romancën e saj me Andre Watt. Kritikat e shumta që mori derisa pozojë me Conor McGregor, kanë shtyrë atë që haptas të pranojë...

Pas kritikave të shumta, Rita Ora më në fund konfirmon romancën e saj më të re

para 12 muajve - Zhurnal

Ajo u bë qendra e kritikave, ditën e martë, pas një fotoje të postuar në Instagram, ku shfaqej sëbashku me boksierin e famshëm Conor McGregeor. Por Rita Ora i ka dhënë fund thashethemeve, duke bërë zyrtare...

Një dashuri e re për Rita Orën, nuk është McGregor!

para 12 muajve - Tetova Sot

Për t’iu përgjigjur kritikave të shumta të një dite më parë, pasi u shfaq në një foto së bashku me Conor McGregor, Rita Ora ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re. Këngëtarja me origjinë shqiptare i ka thënë...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan?

para 12 muajve - Gazeta Express

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

para 12 muajve - Tetova Sot

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan?

para 12 muajve - Infokusi

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Rita Ora konfirmon se është në romancë dashurie, ja kush është ai

para 12 muajve - Periskopi

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora përfundimisht konfirmon romancën e saj me Andre Watt. Kritikat e shumta që mori derisa pozojë me Conor McGregor, kanë shtyrë atë që haptas të pranojë...

Pas kritikave të shumta, Rita Ora më në fund konfirmon romancën e saj më të re

para 12 muajve - Blitz

Ajo u bë qendra e kritikave, ditën e martë, pas një fotoje të postuar në Instagram, ku shfaqej sëbashku me boksierin e famshëm Conor McGregeor. Por Rita Ora i ka dhënë fund thashethemeve, duke bërë zyrtare...

Kolegu i McGregor “thumbon” Rita Orën

para 12 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, dhe ylli i arteve marciale, Conor McGregor, u takuan së fundi në Fashion Awards, dhe pozuan së bashku. Rita publikoi njërën nga këto fotografi në llogarinë e saj në Twitter...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan?

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Shoku i McGregor reagon pas fotografive që publikoi Rita: Hamburgerët janë të mirë, por jo kur ke mish në shtëpi

para 12 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Rita Ora një ditë më parë u komentua shumë për disa imazhe të publikuara së bashku me kampionin e arteve të përziera marciale, Conor McGregor. Rita e McGregor ishin pjesëmarrës në ceremoninë...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

para 12 muajve - Syri

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Godet Rita Ora: Conor McGregor është ‘I nxehtë’

para 12 muajve - Infokusi

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ka shkaktuar një skandal të madh kur ajo postoi një set foto së bashku me Conor McGregor duke dhënë një sy çel dhe duke e quajtur atë një “datë të natës”. Rita Ora,...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

para 12 muajve - Koha.net

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me prejardhje nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi...

Rita Ora cilësohet si ''hajdude burrash'' (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Këngëtarja e pëlqyer Rita Ora, këtë herë është kritikuar nga fansat , pas publikimit të disa fotove në Instagramin e saj. Në ceremoninë që u mbajt në Londër mbrëmjen e së hënës, “Fashion Awards 2017”....

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

para 12 muajve - Infokusi

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me prejardhje nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi...

Hamburgerët janë të mirë, por jo kur ke mish në shtëpi – miku i McGregor kritikon Rita Orën

para 12 muajve - Lajmi.net

Partneri i sparingut në stërvitje i boksierit të arteve të përziera marciale, Conor McGregor, ka kritikuar ashpër Rita Orën, për fotot me irlandezin në një mbrëmje në Londër. Rita dhe McGregor u panë bashkë...

Hamburgerët janë të mirë, por jo kur ke mish në shtëpi – shoku i McGregor kritikon Rita Orën për imazhet

para 12 muajve - Telegrafi

Partneri i sparingut në stërvitje i boksierit të arteve të përziera marciale, Conor McGregor, ka kritikuar ashpër Rita Orën, për fotot me irlandezin në një mbrëmje në Londër. Rita dhe McGregor u panë bashkë...

Fituesja e lotarisë britanike e fyen Rita Orën për imazhet “afër” McGregorit

para 12 muajve - Telegrafi

Fituesja më e re britanike e lotarisë e ka fyer rëndë Rita Orën duke e quajtur “lavire” për qasjen e saj shumë provokuese me boksierin, Conor McGregor. Jane Park – e cila u bë e famshme pasi fitoi një...

Hamburgerët janë të mirë, por jo kur ke mish në shtëpi – miku i McGregor kritikon Rita Orën

para 12 muajve - Infokusi

Partneri i sparingut në stërvitje i boksierit të arteve të përziera marciale, Conor McGregor, ka kritikuar ashpër Rita Orën, për fotot me irlandezin në një mbrëmje në Londër. Rita dhe McGregor u panë bashkë...

Kritohet ashpër Rita Ora: Hamburgeret janë të mirë por jo kur ke mish në shtëpi..

para 12 muajve - Tetova1

Maestro i arteve marciale, Aritem Lobov ka hyrë në vargun e kritikuesëve të Rita Orës pas fotografive me irlandezin gjatë mbrëmjes së ‘Fashion Awards’ në Londër. Ata të dy u panë bashkë teksa bënin edhe...

Rita Ora kritikohet për lidhjen me Conor McGregor

para 12 muajve - Sovrani

Lidhja e afërt e Rita Orës me Conor McGregor ka ngjallur shumë reagime në rrjetet sociale. Kjo  për shkak se Conor Conor McGregor kishte qenë në një lidhje paraprake mjaft të gjatë me Dee Devlin, për më...

Kritohet ashpër Rita Ora: Hamburgeret janë të mirë por jo kur ke mish në shtëpi..

para 12 muajve - Bota Press

Maestro i arteve marciale, Aritem Lobov ka hyrë në vargun e kritikuesëve të Rita Orës pas fotografive me irlandezin gjatë mbrëmjes së ‘Fashion Awards’ në Londër. Ata të dy u panë bashkë teksa bënin edhe...

Fituesja e lotarisë britanike e fyen Rita Orën për imazhet “afër” McGregorit

para 12 muajve - Periskopi

Fituesja më e re britanike e lotarisë e ka fyer rëndë Rita Orën duke e quajtur “lavire” për qasjen e saj shumë provokuese me boksierin, Conor McGregor. Jane Park – e cila u bë e famshme pasi fitoi një...

Rita Ora kaloi gjithë natën me Conor McGregor, kritikohet ashpër për këtë arsye

para 12 muajve - GazetaBlic

Gjatë mbrëmjes së “Fashion Awards 2017”, këngëtarja shumë e famshme Rita Ora tërhoqi gjithë vëmendjen. Dhe kjo jo vetëm për faktin që Rita dukej shumë e bukur mbrëmë, por edhe për faktin që ajo ishte gjatë...

Kaloi gjithë mbrëmjen me ish të dashurin, kritikohet Rita Ora

para 12 muajve - Lajmi.net

Gjatë mbrëmjes së “Fashion Awards 2017”, këngëtarja shumë e famshme Rita Ora tërhoqi gjithë vëmendjen. Dhe kjo jo vetëm për faktin që Rita dukej shumë e bukur mbrëmë, por edhe për faktin që ajo ishte gjatë...

Rita Ora kaloi gjithë natën me Conor McGregor, kritikohet ashpër për këtë arsye

para 12 muajve - Periskopi

Gjatë mbrëmjes së “Fashion Awards 2017”, këngëtarja shumë e famshme Rita Ora tërhoqi gjithë vëmendjen. Dhe kjo jo vetëm për faktin që Rita dukej shumë e bukur mbrëmë, por edhe për faktin që ajo ishte gjatë...

Rita Ora flirton me boksierin McGregor

para 12 muajve - Politiko

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë”, ndërsa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor McGregor Jane Park i është sulur...

FOTO/ Rita Ora flirton me boksierin McGregor

para 12 muajve - Syri

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë”, ndërsa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor McGregor Jane Park i është sulur...

Rita flirton me boksierin McGregor

para 12 muajve - Gazeta Express

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë” derisa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor McGregor Jane Park i është sulur...

FOTO/ Rita Ora flirton me boksierin McGregor

para 12 muajve - Lajm

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë”, ndërsa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor McGregor Jane Park i është sulur...

Këngëtarja shqiptare në krah të sportistit të famshëm, fansat e akuzojnë se po i prish martesën

para 12 muajve - BalkanWeb

Rita Ora është kritikuar për mburrjen për të shkuar në një “takim njohjeje” me boksierin profesionist Conor McGregor. Luftëtari irlandez McGregor ka qenë me dashurën e tij të fëmijërisë Dee Devlin për...

Conor McGregor fotografohet me bukuroshen shqiptare, por fansat e akuzojnë për prishje martese (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë të dy të pranishëm në një mbrëmje ku shpërndaheshin çmimet e modës në Britani natën e kaluar. Ata kanë kaluar disa momente në shoqërinë e njëri-tjetrit përgjatë mbrëmjes...

Fansat nuk e tolerojnë më këngëtaren shqiptare: Ti vdes të ndash çifte (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora mbrëmë ka marrë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të modës, “British Fashion Awards”. Pak më parë edhe Rita në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një...

Rita Ora bashkë me McGregor !?

para 12 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora mbrëmë ka marrë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të modës, “British Fashion Awards”. Në këtë event Rita u takua me shumë yje të njohura botërore, një prej...

Rita Ora në “British Fashion Awards 2017” me ish të dashurin

para 12 muajve - Lajmi.net

Rita ka shkëlqyer në mbrëmjen e çmimeve “British Fashion Awards 2017”, por këtë here ajo shfaqet krah emrave më të pëlqyer në fusha të caktuara. Ajo shihet të jetë në të njëjtën tavoline ish-in e saj,...

Kalon sterotipizimet për pamjen, kthehet shumë provokuese në ‘Fashion Awards’

para 12 muajve - Infokusi

Winnie Harlow e cila ka thyer tregun e modelingut duke u shfaqur ndryshe me shenjat e saj në trup dhe u bë model më të gjitha femrat me të njëjtin problem. Modelja e njohur natën që lamë pas mori pjesë...

Rita në krahët e McGregorit

para 12 muajve - Tetova1

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është shoqëruar me yllin e arteve marciale, Conor McGregor, në ceremoninë e mbajtur mbrëmë në Londër “Fashion Awards”. Dy yjet me famë botërore kanë...

FOTOT/ Rita Ora “dashurohet” me Conor McGregor?

para 12 muajve - Gazeta Tema

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka mahnitur me paraqitjen e saj në tapetin e kuq të ceremonisë “Fashion Awards” në Londër. Bukuroshja shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e organizuar të hënën me një...

RITA ORA SHKËLQEN NË “FASHION AWARDS 2017”, TËRHEQ VËMENDJEN E FOTOGRAFËVE

para 12 muajve - NOA

“Fashion Awards 2017”, eventi që i dedikohet i modës dhe yjeve mbi tapetin e kuq, ka pasur supriza. Mes yjeve si Ashley Graham, Irina Shayk, Pixie Lott, ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ka qenë...

British fashion Awards

para 12 muajve - Vizion Plus

Jeni kuriozë të shihni se si janë paraqitur këngëtarët,aktorët dhe VIPat e tjerë në tapetin e kuq në Londër?! Hidhini një sy:

Rita Ora shkëlqen në krah të Conor McGregor

para 12 muajve - BalkanWeb

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka marrë pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, British Fashion Awards, ku ajo është parë në shoqëri të pazakontë. Bukuroshja nga Kosova ka marrë...

Conor McGrogor në disponim krah Rita Orës

para 12 muajve - Klan Kosova

Kështu ai ka shfrytëzuar rastin që të kalojë pak kohë me yllin e muzikës, Rita Ora, me të cilën ka bërë edhe një fotografi ku shihet tejet i disponuar. Fotografia tregon se McGrogor nuk ka ngurruar që...

Rita në krahët e McGregorit

para 12 muajve - Albinfo

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është shoqëruar me yllin e arteve marciale, Conor McGregor, në ceremoninë e mbajtur mbrëmë në Londër “Fashion Awards”. Dy yjet me famë botërore kanë...

Rita takim romantik me boksierin e martuar Conor McGregor? Fansat vërshojnë me kritika

para 12 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora mbrëmë ka marrë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të modës, “British Fashion Awards”. Në këtë event Rita u takua me shumë yje të njohura botërore, një prej...

Rita Ora me def në dorë në rrugët e Londrës

para 12 muajve - Tetova Sot

Rita Ora ishte mbrëmë pjesëmarrës në ngjarjen “Fashion Awards 2017” që është mbajtur në Londër. Këngëtarja e lindur në Kosovë ka shkëlqyer atje me veshje glamuroze. 27 vjeçarja e cila para pak ditësh ka...

Rita Ora në një “date” me sportistin që nuk e prisnit dhe duken kaq bukur bashkë

para 12 muajve - Blitz

Këngëtarja me origjine shqiptare Rita Ora duket se e ka të vështirë të qëndrojë larg vëmendjes së mediave. Ajo mbrëmjen e kaluar ka qenë e ftuar në Fashion Award ku edhe ka përformuar disa nga këngët e...

Conor McGrogor në disponim krah Rita Orës

para 12 muajve - Infokusi

Kështu ai ka shfrytëzuar rastin që të kalojë pak kohë me yllin e muzikës, Rita Ora, me të cilën ka bërë edhe një fotografi ku shihet tejet i disponuar. Fotografia tregon se McGrogor nuk ka ngurruar që...

Rita Ora shkëlqen në shoqëri të Conor McGregor dhe Lewis Hamilton në British Fashion Awards 2017

para 12 muajve - Portalb

Superylli shqiptar, Rita Ora, mori pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, British Fashion Awards, ku ajo është parë në shoqëri të pazakontë. Jordan Dunn, Rita Ora, Conor McGregor,...

Rita shkëlqen në 'Fashion Awards', ja me kë takohet ajo

para 12 muajve - InfoShqip

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të ceremonisë “Fashion Awards” në Londër. Bukuroshja shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e organizuar të hënën me një fustan ngjyrë...

McGregor dhe Hamilton, dy kampionët lënë sportin për modën

para 12 muajve - Arena Ring

Yjet e sportit britanik Conor McGregor dhe Lewis Hamilton kanë qenë së bashku mbrëmjen e sotme në Londër, pasi kanë qenë të ftuar dhe kanë marrë pjesë në “The Fashion Awards 2017”, eventi i madh i modës...

Shfaqet e afërt me bokserin e martuar: Fansat e ‘kryqëzojnë’ Rita Orën

para 12 muajve - Prive

Një postim i bërë para pak minutash nga këngëtarja shqiptare Rita Ora, nuk ju ka pëlqyer aspak fansave të këngëtares. Krah bokserit të njohur Conor McGregor, ajo është shfaqur sikur të jetë partnerja e...

Rita Ora shkëlqen në krah të Conor McGregor

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka marrë pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, British Fashion Awards, ku ajo është parë në shoqëri të pazakontë. Bukuroshja nga Kosova ka marrë...

A është ky i dashuri i Rita Orës?

para 12 muajve - RTV 21

Artistja publikon disa çaste me boksierin e njohur Ka vetëm një muaj që ka lansuar këngën “Anywhere” dhe kaq i ka mjaftuar artistes shqiptar, Rita Ora, që të korr një sukses të padiskutueshëm. Përveç projekteve...

Rita Ora shkëlqen në “Fashion Awards 2017”

para 12 muajve - Gazeta Shqip

“Fashion Awards 2017”, eventi që i dedikohet i modës dhe yjeve mbi tapetin e kuq, ka pasur supriza. Mes yjeve si Ashley Graham, Irina Shayk, Pixie Lott, ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ka qenë...

Rita Ora tërheq vëmendjen në “Fashion Awards”

para 12 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora mbrëmjen e kaluar gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Fashion Awards” në Londër ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo, transmeton Klan Kosova....

Rita shkëlqen përkrah Conor McGregor, Leëis Hamilton e Irina Shayk

para 12 muajve - Gazeta Express

Sukseset e saj nuk kanë të ndalur. Ylli shqiptar me famë botërore Rita Ora mbrëmë ka marrë pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, “British Fashion Awards”, transmeton Gazeta...

Rita Ora tërheq vëmendjen në “Fashion Awards”

para 12 muajve - Infokusi

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora mbrëmjen e kaluar gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Fashion Awards” në Londër ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo, transmeton Klan Kosova....

Rita Ora shfaq bukurinë shqiptare edhe në “Fashion Awards”

para 12 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja kosovare, Rita Ora fama e të cilës ka tejkaluar çdo kufi është shumë e komentuar si në mediet shqiptare ashtu edhe më ato të huaja. Ajo po vazhdon të numërojë sukseset në industrinë e muzikës...

Rita Ora shkëlqen mes modeleve

para 12 muajve - KosovaPress

Këngëtarja 27-vjeçare kishte veshur një fustan të ngushtë, duke treguar format e përkryera. Edhe pse është dimër, Rita u duk e nxirë nga pushimet në vendet e ngrohta.

Rita shkëlqen në 'Fashion Awards', takohet me yllin e arteve marciale

para 12 muajve - Syri

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të ceremonisë “Fashion Awards” në Londër. Bukuroshja shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e organizuar të hënën me një fustan ngjyrë...

Rita shkëlqen në “Fashion Awards” – takohet me Conor McGregor

para 12 muajve - Ina

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të ceremonisë “Fashion Awards” në Londër. Bukuroshja shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e organizuar të hënën me një fustan ngjyrë...

Rita Ora shfaq bukurinë shqiptare edhe në “Fashion Awards”

para 12 muajve - Bota Press

Këngëtarja kosovare, Rita Ora fama e të cilës ka tejkaluar çdo kufi është shumë e komentuar si në mediet shqiptare ashtu edhe më ato të huaja. Ajo po vazhdon të numërojë sukseset në industrinë e muzikës...

FOTO/ Hamilton dhe McGregor nuk qëndrojnë vetëm, iu afrohen Rita Ora dhe Irina Shayk

para 12 muajve - BalkanWeb

Dy sportistët më të mirë në Botë, Lewis Hamilton (kampion në Formula 1) dhe Conor McGregor (kampion në UFC), kanë pasur një mbrëmje tejet të këndshme në shoqërinë e njëri-tjetrit. Conor dhe Lewis morën...

Rita po shkëlqen sonte në një mbrëmje mode, tepër seksi

para 12 muajve - Gazeta Express

Shumë hot! Rita Ora ka bërë që të kthehen kokat drejt saj me anë të një fustani metalik me të cilin është paraqitur në çmimimet e modës “Fashion 2017”. Rita pas nënshkrimit me Jay Z dhe ndarjes nuk është...

Rita Ora shkëlqen në shoqëri të Conor McGregor dhe Lewis Hamilton në British Fashion Awards 2017

para 12 muajve - Telegrafi

Superylli shqiptar, Rita Ora, po merr pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, British Fashion Awards, ku ajo është parë në shoqëri të pazakontë. Bukuroshja nga Prishtina po merr...

Rita po shkëlqen sonte në një mbrëmje mode, tepër seksi

para 12 muajve - Infokusi

Shumë hot! Rita Ora ka bërë që të kthehen kokat drejt saj me anë të një fustani metalik me të cilin është paraqitur në çmimimet e modës “Fashion 2017”. Rita pas nënshkrimit me Jay Z dhe ndarjes nuk është...

Rita Ora në shoqëri të Conor McGregor dhe Lewis Hamilton në British Fashion Awards 2017

para 12 muajve - Almakos

Superylli shqiptar, Rita Ora, po merr pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, British Fashion Awards, ku ajo është parë në shoqëri të pazakontë. Bukuroshja nga Prishtina po merr...

Hamilton dhe McGregor nuk qëndrojnë vetëm, u “hidhen” Rita Ora dhe Irina Shayk

para 12 muajve - Infokusi

Dy sportistët më të mirë në Botë, Lewis Hamilton (kampion në Formula 1) dhe Conor McGregor (kampion në UFC), kanë pasur një mbrëmje tejet të këndshme, transmeton IndeksOnline. Conor dhe Lewis morën pjesë...

Rita shkëlqen në “Fashion Awards” – takohet me Conor McGregor

para 12 muajve - Periskopi

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të ceremonisë “Fashion Awards” në Londër. Bukuroshja shqiptare shkëlqeu në mbrëmjen e organizuar të hënën me një fustan ngjyrë...

Donatella Versace publikon fotografi me Rita Orën

para 12 muajve - RTV 21

Ja sa bukur po duken Njëra ndër dizajneret më të famshme botërore Donatella Versace duket se është adhuruese e artistes shqiptare me famë Rita Ora. Së fundmi në rrjetin social Instagram, Versace ka publikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK