http://kariera.mk

Tregtia me vizat dhe (mos)marrëveshja e demarkacionit

më 12.2017 - Telegrafi

Shkëlqesia e tij, ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, na e mbajti një leksion të domosdoshëm nga diplomacia. Kjo nuk do të thotë se në meselet tona nuk ka hiç diplomaci, por ku oda,...

TREGTIA ME VIZAT DHE (MOS)MARRËVESHJA E DEMARKACIONIT ​

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Nga Fadil LEPAJA Shkëlqesia e tij, ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, na e mbajti një leksion të domosdoshëm nga diplomacia. Kjo nuk do të thotë se në meselet tona, nuk ka hiç diplomaci,...

TREGTIA ME VIZAT DHE (MOS)MARRËVESHJA E DEMARKACIONIT ​

më 12.2017 - Medial

Shkëlqesia e tij, ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, na e mbajti një leksion të domosdoshëm nga diplomacia. Kjo nuk do të thotë se në meselet tona, nuk ka hiç diplomaci, por ku oda,...

Tregëtia me vizat dhe (mos)marrëveshja e demarkacionit

më 12.2017 - Illyria

Fadil Lepaja Shkëlqesia e tij, ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, na e mbajti një leksion të domosdoshëm nga diplomacia. Kjo nuk do të thotë se në meselet tona, nuk ka hiç diplomaci,...

Tregtia me vizat dhe (mos)marrëveshja e demarkacionit

më 12.2017 - Lajm

FADIL LEPAJA Shkëlqesia e tij, ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, na e mbajti një leksion të domosdoshëm nga diplomacia. Kjo nuk do të thotë se në meselet tona, nuk ka hiç diplomaci,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK