http://kariera.mk

Kamberi: Shtetet e Bashkuara të Amerikës, mbeten miq tanë në rrugëtimin drejt integrimit evropian

para 11 muajve - Presheva Jone

NGA: SEVDAIL HYSENI Java e parë e dhjetorit përshkohet me një varg aktivitetesh  të ngjeshura në Luginë të Preshevës, në planin e vizitave të ambasadorëve të shteteve të huaja të akredituara në Beograd,...

Ambasadori amerikan në Preshevë, drekë pune me Shqiprim Arifin

para 12 muajve - Ina

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi ka zhvilluar takim pune me ambasadorin e SHBA-ve në Serbi, Kyle Scott. Në këtë takim, ambasadori amerikan është njoftuar për zhvillimet...

PVD certifikohet me numrin 5 për zgjedhjet lokale në Preshevë

para 12 muajve - Ina

Partia për Veprim Demokratik  nga komisioni komunal zgjedhorë është certifikuar me numrin 5 për zgjedhjet lokale të 24 dhjetorit. Kjo parti garon me listën prej 38 këshilltarëve me bartësen e listës Ardita...

Ambasadori amerikan drekon me Shqipërimin, Arditën e takon në zyrë

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Ambasadori Amerikan në Beograd Kyle Scoott, ka vizituar Preshevën, komunë e cila është në zgjedhje të jashtëzakonshme lokale. Ai zgjodhi të kishte më intimiet me kreun e Alternativës për Ndryshim, Shqipërim...

Ambasadori amerikan drekon me Shqipërim Arifin

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Ambasadori Amerikan në Beograd Kyle Scoott, ka vizituar Preshevën, komunë e cila është në zgjedhje të jashtëzakonshme lokale. Ai zgjodhi të kishte më intimiet me kreun e Alternativës për Ndryshim, Shqipërim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK