http://kariera.mk

Test simpatik: Cili prej këtyre katër çifteve ka një marrëdhënie dashurie?

para 10 muajve - Bota.al

Fotografia paraqet një test të këndshëm, i përbërë nga 4 çifte kërcimtarësh, por vetëm një prej tyre janë të lidhur në marrëdhënie dashurie. Cili është çifti? Zgjidhni një nga këto çifte dhe mësni nëse...

Nëse ai bën një nga këto 12 gjëra, është dashuri e përjetshme!

para 10 muajve - Bota.al

Nëse doni të dini se si është dashuria e vërtetë, shmangni filmat. Dashuria e shfaqur në ekran është një imitim i ëmbëlsuar dhe i parëndësishëm i realitetit. Dashuria nuk është vetëm një përqafim i ngrohtë,...

Sekretet e errëta të shenjave të horoskopit

para 10 muajve - Gazeta Express

Çdo shenjë horoskopi ka sekretin e tmerrshëm të cilin përpiqet ta fshehë apo ta mbulojë, në mënyrë që njerëzit të mendojnë që janë persona më të mirë seç vërtet janë, transmeton Telegrafi. Dashi Sekreti...

Sekretet e errëta të shenjave të horoskopit

para 10 muajve - Syri

Çdo shenjë horoskopi ka sekretin e tmerrshëm të cilin përpiqet ta fshehë apo ta mbulojë, në mënyrë që njerëzit të mendojnë që janë persona më të mirë seç vërtet janë, transmeton Telegrafi. Dashi Sekreti...

Ç’thonë yjet, si do të jetë shëndeti juaj për 2018-ën?

para 10 muajve - Bota.al

Dashi Të dashur të lindur të shenjës së Dashit, në vitin 2018 do të keni një shëndet relativisht të mirë. Frika do të largohet, do të keni shumë energji pozitive, por nga fati jo i mirë,  nuk do t’i shmangeni...

Sa e rëndësishme është paraja për ty? Zbuloje nga këto pamje

para 10 muajve - Fol

Shumë njerëz mund ta kuptojnë lehtë nëse dikush është i pasur apo i varfër, vetëm duke parë pamjen fizike. Në këtë artikull, ju do të duhet të përcaktoni se cili prej këtyre njerëzve është i pasur dhe...

Zbuloni si e “ngasin” makinën çdo shenjë e horoskopit

para 11 muajve - NOA

Sa herë e gjejmë veten të zhytur në trafik duke kënduar këngët që transmetojnë radiot ose duke qortuar ata që na presin rrugën apo duke parë se kush është prapa ose pranë makinës sonë? Sa zemërohemi nëse...

Horoskopi, si e “ngasin” makinën shenjat e zodiakut

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Yjet na tregojnë se cilët jemi, kur gjendemi mbi katër rrota Sa herë e gjejmë veten të zhytur në trafik duke kënduar këngët që transmetojnë radiot ose duke qortuar ata që na presin rrugën apo duke parë...

5 shenja që tregojnë se partneri juaj është toksik

para 11 muajve - Opinion

Njerëz toksik, janë ata të cilët në vend që t’ju bëjnë të ndiheni mirë ose të lumtura, ju shkaktojnë një gjendje të fortë negativiteti. Ndoshta nga pëlqimi apo afeksioni i madh që keni në fillim, ju nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, 6 dhjetor 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Përpiquni të mos keni besim të pakufishëm në burimet tuaja dhe përpiquni të jeni më objektiv, nëse nuk doni që të përballeni me zhgënjime. Kujdesuni për shëndetin. Bëni veprimtari fizike dhe shëtitje...

Horoskopi – 6 dhjetor 2017

para 11 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Sot jeni optimist dhe aktiv për të bërë gjërat që doni. Ju do të përqëndroheni në talentin që keni në profesionin tuaj. Në mbrëmje qëndroni me partnerin për t’u relaksuar. DEMI Doni të qëndroni në...

NJIHUNI ME HOROSKOPIN JAVOR 4 DHJETOR -10 DHJETOR 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Shpresojmë të informoheni në mënyrën më të mirë. Dashi Mos u tregoni shumë të...

7 gjëra që askush nuk t’i tregon për vitin e parë të martesës

para 11 muajve - Medial

Nuk është çdo gjë përrallore, por mos u shqetësoni, do ta përballoni! E keni vendosur t’i thoni “po” dashurisë së jetës suaj, keni organizuar një darsëm të bukur në të cilën janë kënaqur të gjithë miqtë...

Pesë shenja që tregojnë se jeni një mike e mirë

para 11 muajve - Java News

Këto janë 5 shenjat që tregojnë se jeni një mike shumë e mirë… Të gjithë gjithmonë kërkojnë këshillën tuaj, kur hasen në ndonjë problem. Me kujdes dëgjoni njerëzit dhe jeni shumë objektive, prandaj edhe...

Ja shenjat që tregojnë se ju jeni në një marrëdhënie me një abuzues!

para 11 muajve - Gazeta Liria

Abuzimet seksuale janë një fenomen në rritje, koncepti për të cilin duket se kufizohet vetëm në abuzimet e kryera nga të panjohur në ambjente të huaja. Mirëpo, ai i cili shume prej nesh nuk njohin, është...

Ja shenjat që tregojnë se ju jeni në një marrëdhënie me një abuzues!

para 11 muajve - GazetaBlic

Abuzimet seksuale janë një fenomen në rritje, koncepti për të cilin duket se kufizohet vetëm në abuzimet e kryera nga të panjohur në ambjente të huaja. Mirëpo, ai i cili shume prej nesh nuk njohin, është...

Nëntë pyetjet qe duhet t’ia bëni njëri-tjetrit para se të fejoheni

para 11 muajve - Gazeta Liria

Disa specialistë martesash dhe konsulentë paramartesorë kanë ndezur diskutimin: para se të merrni një vendim mjaft të rëndësishëm për jetën tuaj në çift, duhet t’i drejtoni njëri-tjetrit disa pyetje, të...

Horoskopi – 5 dhjetor 2017

para 11 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Do të tregoheni të ashpër sot në vlerësimin e punës së të tjerëve. Yjet ju këshillojnë të tregoheni më të hapur me personat që ju rrethojnë. DEMI Do të ndjeni nevojën për të bashkëpunuar me një koleg...

Zgjidhni një nga 6 pemët e mëposhtme dhe zbuloni çfarë mesazh fsheh për vitin 2018

para 11 muajve - Fol

Kemi hyrë në atë periudhë të vitit ku çdo gjë rrotullohet rreth festave e përgatitjes së tyre, por jo vetëm. Nuk janë të paktë ata që shfrytëzojnë këtë moment për të bërë bilancet e gjithçkaje që ka ndodhur,...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për dhjetorin

para 11 muajve - Java News

E keni lexuar?! Ja çfarë ka rezervuar horoskopi për ju në këtë muaj festash! Është periudha më e bukur e vitit… Dashi Dashuria: gjysma e dytë e muajit do të jetë shumë përfituese për ju, sidomos nëse jeni...

Këto janë gjërat që duhet të bëni për karrierën në të 20-tat tuaja…

para 11 muajve - Mapo

Ndërsa kaloni pragun 20-vjeçar, ka të ngjarë që të jeni ende në kolegj, me gjithë karrierën para jush dhe deri në fund të 20-tës, ka një shans që të vendoseni në një trajektore karriere që do të diktojë...

Cilat janë gjërat për të cilat nuk duhet të bëni kurrë kompromis në çift

para 11 muajve - Medial

Është e lehtë të biesh në dashuri, por përgjegjësia e funksionimit të një marrëdhënie në çift është shumë herë më e madhe dhe kërkon shumë punë e përpjekje. Për hatër të dashurisë partnerët bëjnë kompromise...

9 shenjat që tregojnë se është i duhuri!

para 11 muajve - Infokusi

Lidhjet në një moshë të re janë sa të bukura, po aq të vështira. Jeni lidhur e jeni ndarë dhe pasi në fillim ishte “bota” për ju, në fund keni mallkuar veten që keni kaluar një kohë goxha të mirë me të....

Nëntë shenjat që tregojnë se është i duhuri

para 11 muajve - Java News

Lidhjet në një moshë të re janë sa të bukura, po aq të vështira. Jeni lidhur e jeni ndarë dhe pasi në fillim ishte “bota” për ju, në fund keni mallkuar veten që keni kaluar një kohë goxha të mirë me të....

Zgjidhni një nga 6 pemët e mëposhtme dhe zbuloni çfarë mesazh fsheh për vitin 2018

para 11 muajve - Vizion Plus

Kemi hyrë në atë periudhë të vitit ku çdo gjë rrotullohet rreth festave e përgatitjes së tyre, por jo vetëm. Nuk janë të paktë ata që shfrytëzojnë këtë moment për të bërë bilancet e gjithçkaje që ka ndodhur,...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për dhjetorin

para 11 muajve - Lajme.al

E keni lexuar?! Ja çfarë ka rezervuar horoskopi për ju në këtë muaj festash! Është periudha më e bukur e vitit. Lexoni se çfarë thotë horoskopi i sjellë për ju nga Lajme.al Dashi Dashuria: gjysma e dytë...

Horoskopi – 4 dhjetor 2017

para 11 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Nuk duhet të keni frikë nga mosmarrëveshjet. Një bisedë e arsyeshme mund të krijojë kushte shumë të mira për ju. Kështu ju do të ndjeheni më të lehtësuar dhe më mirë. DEMI Do të jeni të prirur të...

Horoskopi i fundvitit: Ja shenjat më fatlume

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Dashi – Të lindurit në këtë shenjë duhet të kthejnë një faqe të re për të gjitha ndryshimet e mëdha në jetën e tyre. Javët e fundit, shumë aspekte të jetës së Dashit kanë ndryshuar në mënyrë rrënjësore....

Horoskopi i dhjetorit nga Paolo Fox/ Zbuloni shenjat me fat të gjithë muajit

para 11 muajve - Syri

Merkuri është në aspekt të favorshëm së bashku me Diellin. Dhjetori është gjithashtu një muaj interesant nga pikëpamja sentimentale. Këtë muaj, historitë e reja do të marrin më shumë konfirmime dhe do...

Horoskopi i dhjetorit nga Paolo Fox/Zbuloni shenjat me fat të gjithë muajit

para 11 muajve - Opinion

Dashi – Të lindurit në këtë shenjë duhet të kthejnë një faqe të re për të gjitha ndryshimet e mëdha në jetën e tyre. Javët e fundit, shumë aspekte të jetës së Dashit kanë ndryshuar në mënyrë rrënjësore....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK