http://kariera.mk

Bes Kallaku rrëfen se çfarë bëri kur Xhensila ishte me temperaturë 40

para 10 muajve - Albeu

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Si e priti Xhensila ngjarjen që Besi tregoi publikisht, kur ajo ishte me temperaturë?

para 10 muajve - Opinion

Bes Kallaku provoi mbrëmë  një eksperiencë të re, atë të bashkëprezantimit në festivalin ‘Kënga Magjike’. Aty sigurisht nuk mund të mungonin humori dhe batutat mes tij dhe kolegut Erios Isai. Një moment...

Besi e imiton në "Kënga Magjike", por Xhensila...

para 10 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë e pranishme në natën e parë të festivalit “Kënga Magjike” duke ndjekur prezantimin e bashkëshortit të saj, aktorit Bes Kallaku. Në një çast Besi ka imituar Xhensilën...

Besi e imiton në “Kënga Magjike”, por Xhensila…

para 10 muajve - Infokusi

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë e pranishme në natën e parë të festivalit “Kënga Magjike” duke ndjekur prezantimin e bashkëshortit të saj, aktorit Bes Kallaku. Në një çast Besi ka imituar Xhensilën...

Si reagon Xhensila kur shikon Besin që e imiton në Këngën Magjike

para 10 muajve - Syri

Lajmi që Xhensila Myrtezaj ka anuluar koncertet për shkak të problemeve shëndetësore, ditët e fundit u shpërnda në portale dhe nuk kaloi pa u komentuar edhe në rrjetet sociale. Sonte, nga skena e Këngës...

Reagon Xhensila pas shakasë së Besit live!

para 10 muajve - Sovrani

Bes Kallaku provoi mbrëmë një eksperiencë të re, atë të bashkëprezantimit në festivalin ‘Kënga Magjike’. Aty sigurisht nuk mund të mungonin humori dhe batutat mes tij dhe kolegut Erios Isai. Një moment...

Xhensila me temperaturë 40, por shikoni çfarë bën Bes Kallaku

para 10 muajve - InfoShqip

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e 'Këngës Magjike'. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Xhensila me temperaturë 40, por shikoni çfarë bën Bes Kallaku

para 10 muajve - GazetaBlic

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Besi drejton ‘Këngën Magjike’, Xhensila me temperaturë 40

para 10 muajve - TV Koha

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

FOTO/ Xhensila me temperaturë 40, por shikoni çfarë bën Bes Kallaku

para 10 muajve - Lajm

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Bes Kallaku rrëfen se çfarë bëri kur Xhensila ishte me temperaturë 40

para 10 muajve - Opinion

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

FOTO/ Xhensila me temperaturë 40, por shikoni çfarë bën Bes Kallaku

para 10 muajve - Syri

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e 'Këngës Magjike'. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

FOTO/ Xhensila me temperaturë 40, por shikoni ccfarë bën Bes Kallaku

para 10 muajve - Syri

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e 'Këngës Magjike'. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Besi drejton 'Këngën Magjike', Xhensila me temperaturë 40

para 10 muajve - Gazeta Express

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e 'Këngës Magjike'. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Besi drejton ‘Këngën Magjike’, Xhensila me temperaturë 40

para 10 muajve - Tetova Sot

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Besi drejton ‘Këngën Magjike’, por ja si tallet me Xhensilën

para 10 muajve - Periskopi

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Shikoni çfarë do sjellë Bes Kallaku në skenën e ?Këngës Magjike?, me porosi të Ijes

para 10 muajve - Albeu

Sot është nata e parë gjysmë finale e festivalit “ Kënga Magjike ”. Krah moderatorit Ardit Gjebrea këtë vit do t'i bashkohen dhe dy ish aktorët e 'Portokallisë' Bes Kallaku dhe Erion Isai. Para se të fillojë...

Shikoni çfarë do sjellë Bes Kallaku në skenën e 'Këngës Magjike'

para 10 muajve - Gazeta Express

​Sot është nata e parë gjysmë finale e festivalit “ Kënga Magjike”. Krah moderatorit Ardit Gjebrea këtë vit do t'i bashkohen dhe dy ish aktorët e 'Portokallisë' Bes Kallaku dhe Erion Isai. Para se të fillojë...

Bes Kallaku “tallë” live Xhensilën!

para 10 muajve - Sovrani

Keni menduar që Bes Kallaku bën shaka vetëm me të tjerët, shkruan Sovrani.info Keni gabuar sepse Besi tallet edhe me personin e zemrës madje live para miliona shqiptarëve. Ai para pak çastesh në “Kënga...

Bes Kallaku na zbulon se çfarë i dha Ija para ‘Këngës Magjike’

para 10 muajve - Tetova Sot

Aktori i humorit Bes Kallaku do të jetë sonte pjesë e këngës magjike si moderator, bashkë me Ardit Gjebrenë, Erion Isain, Arjola Shehun dhe Nevina Shtyllën. Të gjithë së bashku me siguri për tre netë do...

VIDEO/ Bes Kallaku na zbulon se çfarë i dha Ija para 'Këngës Magjike'

para 10 muajve - Syri

Aktori i humorit Bes Kallaku do të jetë sonte pjesë e këngës magjike si moderator, bashkë me Ardit Gjebrenë, Erion Isain, Arjola Shehun dhe Nevina Shtyllën. Të gjithë së bashku me siguri për tre netë do...

Xhensila Myrtezaj shtatzënë? Flet këngëtarja!

para 11 muajve - Tetova Sot

Mbrëmjen që lamë pas ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Megjithatë nuk ka vonuar reagimi i saj, e cila i ka mohuar këto lajme duke thënë se nuk është...

Bes Kallaku publikon foton më të ëmbël të ditës!

para 11 muajve - Gazeta Express

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël. Ai në këtë foto në Instagram ai ka pozuar së bashku me mbesën e tij të vogël, vajzën e motrës së tij Anës. Besi duket...

Bes Kallaku publikon foton më të ëmbël të ditës!

para 11 muajve - Infokusi

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël. Ai në këtë foto në Instagram ai ka pozuar së bashku me mbesën e tij të vogël, vajzën e motrës së tij Anës. Besi duket...

Bes Kallaku publikon foton më të ëmbël të ditës!

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël. Ai në këtë foto në Instagram ai ka pozuar së bashku me mbesën e tij të vogël, vajzën e motrës së tij Anës. Besi duket...

Xhensila Myrtezaj shtatzënë? Flet këngëtarja!

para 11 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen që lamë pas ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Megjithatë nuk ka vonuar reagimi i saj, e cila i ka mohuar këto lajme duke thënë se nuk është...

Xhensila Myrtezaj shtatzënë? Flet këngëtarja!

para 11 muajve - GazetaBlic

Mbrëmjen që lamë pas ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Megjithatë nuk ka vonuar reagimi i saj, e cila i ka mohuar këto lajme duke thënë se nuk është...

Xhensila flet vet për shtatëzaninë

para 11 muajve - AlbPortali

U përhapë lajmi se këngëtarja e njohur, Xhensila Murtezaj është në pritje të ëmbël. Loading... Madje filluan edhe urimet nga të njohurit dhe fansat e saj. Por ka qenë vet Xhensila e cila ka vendosur të...

Xhensila flet vet për shtatëzaninë

para 11 muajve - 10minuta

U përhapë lajmi se këngëtarja e njohur, Xhensila Murtezaj është në pritje të ëmbël. Madje filluan edhe urimet nga të njohurit dhe fansat e saj. Por ka qenë vet Xhensila e cila ka vendosur të flasë për...

Vjen lajm i madh për Xhensilën dhe Besin, ja ç’po ndodh në jetën e tyre

para 11 muajve - Syri

I kanë pyetur shpeshherë se kur do të bëhen prindër dhe çifti më në fund jep lajmin e gëzuar. Xhensila është shtatzanë dhe pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Burime për gazetën Dita  bëjnë...

Xhensila Myrtezaj jep lajmin e gëzuar, është shtatzënë!

para 11 muajve - GazetaBlic

I kanë pyetur shpeshherë se kur do të bëhen prindër dhe çifti më në fund jep lajmin e gëzuar. Xhensila është shtatzënë dhe pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Burime për gazetën Dita bëjnë...

Xhensila Myrtezaj jep lajmin e gëzuar, është në pritje të ëmbël

para 11 muajve - Gazeta Express

I kanë pyetur shpeshherë se kur do të bëhen prindër dhe çifti më në fund jep lajmin e gëzuar. Xhensila është shtatzanë dhe pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Burime për gazetën Dita  bëjnë...

Xhensila Myrtezaj jep lajmin e gëzuar, është shtatzënë!

para 11 muajve - Infokusi

I kanë pyetur shpeshherë se kur do të bëhen prindër dhe çifti më në fund jep lajmin e gëzuar. Xhensila është shtatzënë dhe pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Burime për gazetën Dita bëjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK