http://kariera.mk

I gjithë Ballkani Perëndimor të behet pjesë e BE-së njëkohësisht

para 11 muajve - Albeu

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi , është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Thaçi kërkon që vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - Koha.net

Sofje, 7 dhjetor - Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në Konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për...

Thaçi: Vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - Aktuale

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Sofje, Thaçi takon presidentin malazez Vujanoviç

para 11 muajve - MRT

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka takuar në Sofje homologun e tij malazez, Filip Vujanoviç... “Në margjinat e forumit Sofja, kam pasur gjithashtu një bisedë të këndshme me Presidentin e Malit të Zi,...

Thaçi: Vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Thaçi: Vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - Telegrafi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Thaçi: Vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - NOA

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, mori pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor diskutuan për bashkëpunimin rajonal dhe...

Thaçi: Vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Thaçi bënë thirrje që vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - RTV 21

Presidenti përkrah liderëve të Ballkanit Perëndimor në Bullgari Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore, ka thënë...

Thaçi kërkon që vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Në këtë konferencë Thaçi tha se vendet e Ballkanit Perëndimor...

Presidenti Thaçi: Vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Shtetet tona të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - Politiko

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Thaçi takon homologun malazias, marrëdhëniet ndërshtetërore janë të forta

para 11 muajve - Zhurnal

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka takuar në kryeqytetin e Bullgarisë, Sofje, homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq. Për këtë takim të tij Thaçi ka njoftuar përmes Twitterit. “Në margjinat e forumit...

Brnabic: Pa stabilitet në rajon nuk ka avancim drejt BE-së

para 11 muajve - Presheva Jone

Preshevë, 7 dhjetor -Kryeministri Ana Brnabic tha në Sofje, në bisedime me homologun e tij bullgar se anëtarësimi i plotë i Serbisë në prioritetet e politikës së jashtme të BE-së në vendin tonë, duke theksuar...

Brnabic: Pa stabilitet në rajon nuk ka vancim drejt BE-së

para 11 muajve - Presheva Jone

Preshevë, 7 dhjetor -Kryeministri Ana Brnabic tha në Sofje, në bisedime me homologun e tij bullgar se anëtarësimi i plotë i Serbisë në prioritetet e politikës së jashtme të BE-së në vendin tonë, duke theksuar...

Thaçi takon homologun malazias, marrëdhëniet ndërshtetërore janë të forta

para 11 muajve - Koha.net

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka takuar në kryeqytetin e Bullgarisë, Sofje, homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq. Për këtë takim të tij Thaçi ka njoftuar përmes Twitterit. “Në margjinat e forumit...

THAÇI: Marrëdhëniet me Malin e Zi janë të forta

para 11 muajve - Medial

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka takuar në kryeqytetin e Bullgarisw, Sofje, homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq. Për këtë takim të tij, Thaçi ka njoftuar përmes Twitterit. “Në margjinat e forumit...

Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi, thotë se marrëdhëniet ndërshtetërore janë të forta

para 11 muajve - Telegrafi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka takuar në Sofje edhe homologun e tij malazez, Filip Vujanovic. Për këtë takim të tij, Thaçi ka njoftuar përmes Twitterit. “Në margjinat e forumit #Sofia, kam pasur...

Thaçi takohet me homologun e tij malazez, thotë se raportet mes dyja vendeve janë të forta

para 11 muajve - Klan Kosova

Presidenti, Hashim Thaçi, është takuar sot në Sofje të Bullgarisë me homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq. Lajmin për këtë takim, kreu i shtetit kosovar e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë...

Presidenti thotë se marrëdhëniet ndërshtetërore me Malin e Zi janë të forta

para 11 muajve - RTV 21

Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka takuar homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq në Sofje të Bullgarisë. Për këtë takim, Thaçi ka njoftuar...

Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi: Marrëdhëniet ndërshtetërore janë të forta

para 11 muajve - Alsat-M

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka takuar në kryeqytetin e Bullgarisë, Sofje, homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq. Për këtë takim të tij, Thaçi ka njoftuar përmes Twitterit. “Në margjinat e...

Thaçi: Vendet e Ballkanit Perëndimor duhet të hyjnë në BE në bllok

para 11 muajve - Sovrani

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Thaçi: Nuk cënohen marrëdhëniet me Malin e Zi

para 11 muajve - Albeu

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi , është takuar sot në Sofje edhe homologun e tij malazez, Filip Vujanovic. Me këtë rast Thaçi , ka deklaruar se marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore dhe të forta....

Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi: Marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore

para 11 muajve - Lajmi.net

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është takuar sot në Sofje edhe homologun e tij malazez, Filip Vujanovic. Me këtë rast Thaçi, ka deklaruar se marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore dhe të forta...

Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi: Marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është takuar sot në Sofje edhe homologun e tij malazez, Filip Vujanovic. Me këtë rast Thaçi, ka deklaruar se marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore dhe të forta...

Thaçi në Bullgari në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 11 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 7 dhjetor - Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore që mbahet në Sofie të Bullgarisë. Në këtë...

Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi: Marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore

para 11 muajve - Gazeta Express

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është takuar sot  në Sofje edhe homologun e tij malazez, Filip Vujanovic. Me këtë rast Thaçi, ka deklaruar se marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore dhe të forta...

Propozimi i presidentit Thaçi për hyrjen e vendeve të Ballkanit në BE

para 11 muajve - Insajderi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Thaçi në Bullgari: Vendet e Ballkanit Perëndimor të hyjnë bllok në BE

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është duke marrë pjesë në konferencën rajonale të organizuar nga Qeveria e Bullgarisë dhe Banka Botërore. Liderët e Ballkanit Perëndimor kanë diskutuar për bashkëpunimin...

Thaçi në Bullgari në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 11 muajve - Indeks.mk

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore që mbahet në Sofie të Bullgarisë. Në këtë takim do të diskutohet...

Thaçi në Bullgari në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 11 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore që mbahet në Sofie të Bullgarisë. Në këtë takim do të diskutohet...

Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi: Marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore

para 11 muajve - Infokusi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është takuar sot  në Sofje edhe homologun e tij malazez, Filip Vujanovic. Me këtë rast Thaçi, ka deklaruar se marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore dhe të forta...

Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi, ja çfarë shkruan në twitter

para 11 muajve - Gazeta e re

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka takuar në kryeqytetin e Bullgarisë, Sofje, homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq. Për këtë takim të tij, Thaçi ka njoftuar përmes Twitterit. “Në margjinat e forumit...

Thaçi në Bullgari në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore që mbahet në Sofie të Bullgarisë. Në këtë takim do të diskutohet...

Thaçi takon homologun malazias, marrëdhëniet ndërshtetërore janë të forta

para 11 muajve - Insajderi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka takuar në kryeqytetin e Bullgarisë, Sofje, homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq. Për këtë takim të tij Thaçi ka njoftuar përmes Twitterit. “Në margjinat e forumit...

Thaçi takon homologun malazias, marrëdhëniet ndërshtetërore janë të forta

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka takuar në kryeqytetin e Bullgarisë, Sofje, homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq. Për këtë takim të tij Thaçi ka njoftuar përmes Twitterit. “Në margjinat e forumit...

Thaçi takohet me presidentin e Malin të Zi, kemi marrëdhënie të shkëlqyeshme

para 11 muajve - Sovrani

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është takuar sot në Sofje edhe homologun e tij malazez, Filip Vujanovic. Me këtë rast Thaçi, ka deklaruar se marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore dhe të forta...

Thaçi takohet me Presidentin e Malit të Zi: Marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është takuar sot në Sofje edhe me homologun e tij malazez, Filip Vujanoviq. Me këtë rast Thaçi ka deklaruar se marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore dhe të forta....

Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi: Marrëdhëniet ndërshtetërore janë të forta

para 11 muajve - KosovaPress

Për këtë takim të tij, Thaçi ka njoftuar përmes Twitterit. “Në margjinat e forumit #Sofia, kam pasur gjithashtu një bisedë të këndshme me Presidentin e Malit të Zi, Filip Vujanoviq. Marrëdhëniet midis...

Çfarë po ndodh , Thaçi takohet me presidentin e Malit të Zi ..

para 11 muajve - Bota Press

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është takuar sot në Sofje edhe homologun e tij malazez, Filip Vujanovic. Me këtë rast Thaçi, ka deklaruar se marrëdhëniet midis dy vendeve mbeten miqësore dhe të forta...

Thaçi merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, në Bullgari

para 12 muajve - Illyria

Prishtinë, 6 dhjetor 2017 – Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën...

Takim i delegacionit qeveritar me përfaqësues të Bankës Botërore

para 12 muajve - Zhurnal

Shkup, 6 dhjetor - Thellimi i bashkëpunimit mes vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe mbështetja që e jep Banka Botërore, ishte temë e takimit që delegacioni qeveritar, në përbërje të të cilit është Koço...

Thaçi në Bullgari, në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 12 muajve - Koha.net

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë takim...

Presidenti Thaçi merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor në Bullgari

para 12 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë takim do të diskutohet...

Thaçi merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor në Bullgari

para 12 muajve - Telegrafi

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë takim...

Thaçi pjesë e takimit të liderëve të Ballkanit Perëndimor në Bullgari

para 12 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë takim do të diskutohet...

Takim i delegacionit qeveritar me përfaqësues të Bankës Botërore

para 12 muajve - Tetova Sot

Thellimi i bashkëpunimit mes vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe mbështetja që e jep Banka Botërore, ishte temë e takimit që delegacioni qeveritar, në përbërje të të cilit është Koço Angjushev, zëvendëskryeministër...

Thaçi merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 12 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë takim do të diskutohet...

Thaçi merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor në Bullgari

para 12 muajve - RTV 21

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari Aty ai do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë...

Thaçi udhëton në Bullgari

para 12 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë takim do të diskutohet...

Thaçi merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit në Bullgari

para 12 muajve - Insajderi

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë takim...

Presidenti Thaçi merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor në Bullgari

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë takim...

Presidenti Thaçi merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor në Bullgari

para 12 muajve - Bota Press

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Bullgari, ku do të marrë pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, si dhe në konferencën e Bankës Botërore. Në këtë takim...

Thaçi në Bullgari, merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 12 muajve - KosovaPress

Në këtë takim do të diskutohet për bashkëpunimin rajonal dhe për dinamizmin e procesit të integrimit të shteteve të Ballkanit Perëndimor në Bashkimin Evropian. Liderët e shteteve të Ballkanit Perëndimor...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK