http://kariera.mk

Veliaj: Duke filluar nga janari, 70 dokumente në Tiranë do të jepen në një e-kioskë

para 11 muajve - BalkanWeb

Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët, ashtu sikurse veprojnë në një bankomat, do të mund të printojnë dokumentet e tyre zyrtare pa...

Veliaj: Duke filluar nga janari, 70 dokumente në Tiranë do të jepen në një e-kioskë

para 11 muajve - Gazeta Express

Qytetarët e Tiranës do të marrin më lehtë dhe më shpejt dokumentet zyrtare që u nevojiten. Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët,...

Veliaj: Nga janari, 70 dokumente do të jepen në një e-kioskë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Qytetarët e Tiranës do të marrin më lehtë dhe më shpejt dokumentet zyrtare që u nevojiten. Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët,...

Veliaj: Duke filluar nga janari, 70 dokumente në Tiranë do të jepen në një e-kioskë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Qytetarët e Tiranës do të marrin më lehtë dhe më shpejt dokumentet zyrtare që u nevojiten. Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët,...

Veliaj: Duke filluar nga janari, 70 dokumente në Tiranë do të jepen në një e-kioskë

para 11 muajve - Mapo

Qytetarët e Tiranës do të marrin më lehtë dhe më shpejt dokumentet zyrtare që u nevojiten. Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët,...

Veliaj: Duke filluar nga janari, qytetarët e Tiranës do marrin më lehtë dokumentet zyrtare

para 11 muajve - NOA

Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët, ashtu sikurse veprojnë në një bankomat, do të mund të printojnë dokumentet e tyre zyrtare pa...

Nisma/ Veliaj: Duke filluar nga janari, 70 dokumente në Tiranë do të jepen në një e-kioskë

para 11 muajve - Sot News

Qytetarët e Tiranës do të marrin më lehtë dhe më shpejt dokumentet zyrtare që u nevojiten. Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët,...

Veliaj: Nga janari, 70 dokumente në Tiranë do të jepen në e-Kioskë

para 11 muajve - Java News

Qytetarët e Tiranës do të marrin më lehtë dhe më shpejt dokumentet zyrtare që u nevojiten. Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët,...

Veliaj: Nga janari, 70 dokumente në e-kioskë

para 11 muajve - Illyria

Qytetarët e Tiranës do të marrin më lehtë dhe më shpejt dokumentet zyrtare që u nevojiten. Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK