http://kariera.mk

Wenger me super përforcim në Arsenal pa e shpenzuar as 1 euro

para 10 muajve - Lajmi.net

. Arsenal është afër angazhimit të një përforcimi të ri. Menaxheri Arsene Wenger është pranë marrëveshjes për transferimin e yllit të Schalke 04, Leon Goretzka. “The Sun” ka njoftuar se mesfushori gjerman...

Goretzka e dëshiron kalimin tek këto klube

para 10 muajve - GazetaBlic

Leon Goretzka ka hyrë në vitin e fundit të kontratës në Schalke 04. Mesfushori i Schalkes, Leon Goretzka nuk do të transferohet në Juventus. Tuttosport ka njoftuar se ylli gjerman është më afër kalimit...

Wenger nuk do t'ia dijë për kontratat: Askush nuk largohet

para 10 muajve - Albeu

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger , ka thënë se nuk do të ketë shetje lojtarësh në janar. Jack Wilshere, Theo Walcott dhe Olivier Giroud, janë tre nga lojtarët që duan më shumë minuta me Arsenalin. “Është...

Goretzka refuzon Juventusin, zgjedh klubin e ri

para 10 muajve - Lajmi.net

. Mesfushori i Schalkes, Leon Goretzka nuk do të transferohet në Juventus. Tuttosport ka njoftuar se ylli gjerman është më afër kalimit te Barcelona ose në një klub nga Premierliga. Goretzka ka hyrë në...

Wenger: Walcott ka të ardhme në Arsenal

para 10 muajve - Klan Kosova

Menaxheri i Arsenal, Arsene Wenger ka thënë se sulmuesi Theo Walcott nuk do të largohet nga klubi. Ka pasur raportime gjatë javës se koha e anglezit në Emirates po vjen drejt fundit, shkruan Mirror, përcjellë...

Wenger: Tre lojtarë kërkojnë largimin, por nuk do t’i lëshoj

para 10 muajve - Telegrafi

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se nuk do të shesin lojtar në janar. Gunners kanë disa lojtarë që kërkojnë minuta më shumë për të fituar një vend në kombëtaret e tyre për ‘Rusia 2018’. Jack...

Në janar Walcott transferohet në Everton

para 10 muajve - Medial

Reprezentuesi anglez pritet të largohet nga Arsenali gjatë afatit kalimtar të dimrit. Evertoni e ka vënë nën radar Theo Walcott me të cilin synon ta përforcojë fazën e sulmit, pasi largimi i Romelu Lukakut...

Arsenali mposht United dhe Cityn për yllin e Bundesligës

para 10 muajve - Sovrani

Trajneri i Arsenalit i ka kthyer sytë nga Bundesliga dhe është i bindur se do të “peshkojë” njërin nga mesfushorët më të mirë aty. Bëhet fjalë për yllin e Schalkes, Leon Goretzka i cili po kalon një formë...

Goretzka e dëshiron kalimin tek këto klube

para 10 muajve - Gazeta Liria

Leon Goretzka ka hyrë në vitin e fundit të kontratës në Schalke 04. Mesfushori i Schalkes, Leon Goretzka nuk do të transferohet në Juventus. Tuttosport ka njoftuar se ylli gjerman është më afër kalimit...

Zidane e preferon Sanchezin para Icardit

para 10 muajve - Telegrafi

Real Madridi është i gatshëm që të bëjë ofertë për yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez. Edhe pse kapiteni i Interi, Mauro Icardi, mbetet prioriteti numër një i klubit për janar, sipas asaj që shkruan  Okdiario,...

City nuk dorëzohet, përgatit megaofertë për Sanchez

para 10 muajve - Klan Kosova

Manchester City është duke përgatitur një ofertë të lartë në afatin e janarit, për sulmuesin e Arsenal, Alexis Sanchez. The Citizens kanë pritur që të nënshkruajnë gjatë verës me kilianin por që kjo marrëveshje...

Wenger nuk e dëshiron largimin e Walcottit

para 10 muajve - Sovrani

Arsene Wenger pranon se synon të mbajë Theo Walcottin në Arsenal pavarësisht se lojtari është i lidhur me një transferim në Everton. Walcott nuk po ka minutazh të mjaftueshëm këtë sezon, duke bërë vetëm...

Zidane e preferon Sanchezin para Icardit

para 10 muajve - Infokusi

Real Madridi është i gatshëm që të bëjë ofertë për yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez. Edhe pse kapiteni i Interi, Mauro Icardi, mbetet prioriteti numër një i klubit për janar, sipas asaj që shkruan  Okdiario,...

​Skuadra angleze e dëshiron Sanchezin në janar

para 10 muajve - Gazeta Express

Alexis Sanchez tashmë ka vendosur dhe nuk do të vazhdojë kontratën e tij me Arsenalin Sulmuesi i Arsenalit do të largohet nga Emirates, por nuk është e qartë nëse kjo do të ndodh gjatë janarit ose verës...

City me ofertë të majme për Sanchez

para 10 muajve - Klan Kosova

Skuadra nga Etihad Stadium prritet që gjatë afatit kalimtar të janarit të bëjë ofertë për blerjen e sulmuesit kilian të Topçinjve Manchester City është gati të bëjë një ofertë të majme për të transferuar...

Skuadra angleze e dëshiron Sanchezin në janar

para 10 muajve - Tetova Sot

Alexis Sanchez tashmë ka vendosur dhe nuk do të vazhdojë kontratën e tij me Arsenalin Sulmuesi i Arsenalit do të largohet nga Emirates, por nuk është e qartë nëse kjo do të ndodh gjatë janarit ose verës...

City me ofertë të majme për Sanchez

para 10 muajve - Fakti Ditor

Skuadra nga Etihad Stadium prritet që gjatë afatit kalimtar të janarit të bëjë ofertë për blerjen e sulmuesit kilian të Topçinjve Manchester City është gati të bëjë një ofertë të majme për të transferuar...

City me ofertë të majme për Sanchez

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Skuadra nga Etihad Stadium pritet që gjatë afatit kalimtar të janarit të bëjë ofertë për blerjen e sulmuesit kilian të Topçinjve. Manchester City është gati të bëjë një ofertë të majme për të transferuar...

Sanchez i thotë ‘Adios’ Guardiolës..! Ja cilën fanellë do ta bartë kiliani

para 10 muajve - Infokusi

Alexis Sánchez po afrohet më afër me Real Madridin. Megjithëse udhëheqësi i Manchester Cityt, Pep Guardiola ende shpreson të ribashkohet me ish-nxënësin e tij, të cilin ai e trajtoi në Barcelonë,  Kiliani...

Schalke me kontratë të re për Goretzka

para 10 muajve - Klan Kosova

Gjiganti gjerman është duke bërë gjithcka mundet për ta bindur mesfushorin e talentuar të mos largohet nga Veltins-Arena Schalke ka bërë një ofertë të fundit prej 12 milionë eurosh në vit për ta bindur...

​Walcott në janar tek Evertoni?

para 10 muajve - RTV 21

Reprezentuesi anglez pritet të largohet nga Arsenali gjatë afatit kalimtar të dimrit Evertoni e ka vënë nën radar Theo Walcott me të cilin synon ta përforcojë fazën e sulmit, pasi largimi i Romelu Lukakut...

Guardiola gati ofertën për Sanchez-in

para 10 muajve - RTV 21

Manchester City nuk heq dorë nga sulmuesi i Arsenalit Alexis Sanchez do të largohet nga Arsenali, por ende nuk dihet nëse ai do të largohet në janar apo gjatë verës si lojtar i lirë. Manchester City i...

Gjiganti spanjoll në garë me Cityn për Sanchezin

para 10 muajve - Sovrani

Alexis Sánchez po afrohet më afër me Real Madridin. Megjithëse udhëheqësi i Manchester Cityt, Pep Guardiola ende shpreson të ribashkohet me ish-nxënësin e tij, të cilin ai e trajtoi në Barcelonë,  kiliani...

Arsenali me transferim ‘bombë’ nga Real Madridi

para 10 muajve - Infokusi

Arsenali dëshiron që të bëjë disa transferime në janar. Skuadra londineze nuk është e lumtur me ecurinë që ka bërë në këtë sezon, andaj kërkon që të bëjë disa transferime në janar. Arsenali dëshiron që...

Walcott në janar tek Evertoni?

para 10 muajve - KosovaPress

Evertoni e ka vënë nën radar Theo Walcott me të cilin synon ta përforcojë fazën e sulmit, pasi largimi i Romelu Lukakut te Manchester United në verë ka lënë shumë hapësira në këtë repart. Sipas mediave...

Përse duhet të largohet Sanchez e të qëndroj Ozil?

para 11 muajve - Infokusi

Ka ardhur koha kur Alexis Sanchez do t’i thotë lamtumirë Arsenalit. Ylli kilian ka hyr në muajt e fundit të kontratës së tij andaj do të largohet në janar. Arsenali do ta lejoj largimin e tij si lojtar...

Gjiganti anglez ka gati një ofertë të majme për Sanchezin

para 10 muajve - Sovrani

Manchester City raportohet se është duke përgatitur një ofertë të majme për lojtarin e  Arsenalit, Alexis Sanchez. City gjatë verës dështoi në transferimin e kilianit gjatë verës shkaku i dështimit të...

City gati ofertën për Alexis

para 11 muajve - GazetaBlic

Manchester City është gati që ta bëjë një ofertë për Alexis Sanchez-in në afatin kalimtar të janarit, sipas The Independent, Kiliani, që gati iu bashkua Pep Guardiolës në verë, është jashtë kontrate në...

City me ofertë të majme për Sanchezin

para 11 muajve - Koha.net

Manchester City raportohet se është duke përgatitur një ofertë të majme për shërbimet e sulmuesit të Arsenalit, Alexis Sanchez. 28-vjeçari do të jetë lojtar i lirë gjatë verës pasi i skadon kontrata me...

City gati ofertën për Alexis

para 11 muajve - Klan Kosova

Manchester City është gati që ta bëjë një ofertë për Alexis Sanchez-in në afatin kalimtar të janarit, sipas The Independent, përcjell Klan Kosova. Kiliani, që gati iu bashkua Pep Guardiolës në verë, është...

Walcott te Evertoni?

para 11 muajve - Klan Kosova

Evertoni e sheh Theo Walcott-in  si zëvendësim potencial për Romelu Lukakun te Evertoni, sipas Daily Mail, përcjell Klan Kosova. Ata madje kanë hapur bisedimet me Arsenalin për një transferim të mundshëm...

Lamtumirë Arsenal, Walcott gjen klubin e ri

para 11 muajve - Lajmi.net

. Theo Walcott do të largohet nga Arsenal, gjatë afatit kalimtar të janarit. “Sky Sports News” raporton se sulmuesi anglez është shumë pranë transferimit te skuadra e Evertonit. Walcott po ashtu kërkohet...

Guardiola përgatit ofertë për Sanchez

para 11 muajve - KosovaPress

Alexis Sanchez do të largohet nga Arsenali, por ende nuk dihet nëse ai do të largohet në janar apo gjatë verës si lojtar i lirë. Manchester City i Pep Guardiolës, e kërkon kilianin qysh në janar edhe pse...

Sanchez poshtëroi Herreran – kjo iu pëlqeu tifozëve të Arsenal

para 11 muajve - Klan Kosova

Manchester United në fundjavën e kaluar mposhti Arsenalin në Emirates 1:3. Në momentet e fundit të takimit gjërat nisën të dalin jashtë kontrollit, ku futbollistët kundërshtarë Alexis Sanchez dhe Ander...

Guardiola nuk pret, e do Sanchezin në janar, ja oferta

para 11 muajve - Sovrani

Manchester City dëshiron që Alexis Sanchez t’i bashkohet atyre menjëherë në merkaton e janarit dhe do të bëjnë ofertën konkrete që në ditët e para të vitit 2018, raporton ‘The Independent’, përcjellë Sovrani.info....

Walcott largohet nga Arsenali në janar

para 11 muajve - RTV 21

Futbollisti anglez nuk është më në planet e trajnerit Arsene Wenger Arsenali e ka vënë në shitje Theo Walcottin, të cilin dëshiron ta largojë qysh në muajin janar, për të mbledhur para që të bëjë blerje...

Zidane e largon këtë super lojtar për t’i bërë vend Alexis Sanchez

para 11 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Arsenalit Alexis Sanchez raportohet se ka bërë edhe një tjetër hap drejt Real Madridit. Sipas burimeve të ‘Don Balon’, kiliani më parë preferon të zbarkojë në ‘Santiago Bernabeu’ se sa të luajë...

Walcott kërkon largimin në huazim, tri klube angleze pas tij

para 11 muajve - Telegrafi

Theo Walcott nuk po gjen shumë hapësira në formacionin e trajnerit të Arsenalit, Arsen Wenger. Ai prite të kërkojë largimin në huazim, për të luajtur rregullisht dhe për të qenë pjesë e Kampionatit Botëror...

Evertoni interesohet për Walcottin

para 11 muajve - Koha.net

Evertoni raportohet se ka shprehur interesim për transferimin e Theo Walcotit nga Arsenali gjatë janarit. 28-vjeçari vazhdimisht është lidhur me një largim nga Londra dhe Daily Mail raporton se Arsene...

Leon Goretzka bëhet me pagë të re, kjo është shuma marramendëse e saj

para 11 muajve - GazetaBlic

Mesfushori i talentuar i Schalke 04, Leon Goretzka, mbetet objektiv i shumë klubeve të mëdha evropiane. Por klubet që janë të interesuara më shumë janë ato nga Premier Liga angleze. Përveç Manchester Unitedit...

​Walcott largohet nga Arsenali në janar

para 11 muajve - KosovaPress

Arsenali e ka vënë në shitje Theo Walcottin, të cilin dëshiron ta largojë qysh në muajin janar, për të mbledhur para që të bëjë blerje gjatë verës. Walcott ka hasur në vështirësi për të zënë një vend në...

Walcott kërkon largimin në huazim, tri klube angleze pas tij

para 11 muajve - Almakos

Theo Walcott nuk po gjen shumë hapësira në formacionin e trajnerit të Arsenalit, Arsen Wenger. Ai prite të kërkojë largimin në huazim, për të luajtur rregullisht dhe për të qenë pjesë e Kampionatit Botëror...

Schalke 04 i ofron rinovim Goretzkas me pagë 12 milionë euro në sezon

para 11 muajve - Telegrafi

Mesfushori i talentuar i Schalke 04, Leon Goretzka, mbetet objektiv i shumë klubeve të mëdha evropiane. Por klubet që janë të interesuara më shumë janë ato nga Liga Premier. Përveç Manchester Unitedit...

Schalke 04 i ofron rinovim Goretzkas me pagë 12 milionë euro në sezon

para 11 muajve - Almakos

Mesfushori i talentuar i Schalke 04, Leon Goretzka, mbetet objektiv i shumë klubeve të mëdha evropiane. Por klubet që janë të interesuara më shumë janë ato nga Liga Premier. Përveç Manchester Unitedit...

Zidane ka vendosur: Largohet ky lojtar për t’i bërë vend Sanchezit

para 11 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Arsenalit Alexis Sanchez raportohet se ka bërë edhe një tjetër hap drejt Real Madridit, transmeton Sovrani.info. Sipas burimeve të ‘Don Balon’, kiliani më parë preferon të zbarkojë në ‘Santiago...

Përfundon gjithçka! Goretzka do ta bartë këtë fanellë

para 11 muajve - Infokusi

Leon Goretzka dëshiron të shkojë në Barcelonë sa më shpejt që të jetë e mundur, sipas raporteve të fundit nga Sport Bild,përcjell ORAinfo. Marrëveshja e mesfushorit gjerman me Schalke do të përfundojë...

Wenger bëhet ‘pishman’ që e shiti, rikthim i papritur tek Arsenali

para 11 muajve - Sovrani

Arsenali është i gatshëm që të paguaj rreth 15 milionë euro dhe t’a rikthej në skuadër talentin që dola nga akademia e tyre, Oguzhan Ozyakup, raporton ‘talkSport’, përcjellë Sovrani.info. 25 -vjeçari luan...

Arsenali merr një lajm shokues! Ylli i madh po largohet

para 11 muajve - Infokusi

Theo Walcott do të largohet nga Arsenali. Anësoir anglez nuk është në planet e Arsenalit, andaj në afatin e dimrit do të largohet nga “Emirates”. Walcott tash e disa vite është pjesë e Arsenalit, ku padyshim...

Arsenali e vë në shitje Theo Walcottin

para 11 muajve - Zhurnal

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, është i gatshëm ta shesë Theo Walcottin në afatin kalimtar të janar, raporton The Sun. Wenger kërkojë të grumbullojë fonde për blerje të reja me shitjen e anglezit,...

Messi në City? Dy fjalë nga Giardiola

para 11 muajve - Sovrani

Përkundër se ka vetëm pak ditë që Lionel Messi ka rinovuar kontratën me Barcelonën, mediat britanike kanë vazhduar me raportime të shumta se Manchester City nuk do të heq dorë duke provuar me një ofertë...

Arsenal shet Walcottin

para 11 muajve - Lajmi.net

. Theo Walcott është nxjerrë në shitje nga Arsenal. Klubi londinez ka humbur durimin me formën e dobët fizike të sulmuesit anglez. “The Sun” raporton se Walcott mund të largohet nga Arsenal, gjatë afatit...

Arsenali e vë në shitje Theo Walcottin

para 11 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, është i gatshëm ta shesë Theo Walcottin në afatin kalimtar të janar, raporton The Sun. Wenger kërkojë të grumbullojë fonde për blerje të reja me shitjen e anglezit,...

Arsenal shet Walcottin

para 11 muajve - Infokusi

Theo Walcott mund të largohet nga Arsenal, gjatë afatit kalimtar të janarit. Theo Walcott është nxjerrë në shitje nga Arsenal. Klubi londinez ka humbur durimin me formën e dobët fizike të sulmuesit anglez....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK