http://kariera.mk

Kompania lëshon dy laptopët e ri, me sisteme të reja

para 11 muajve - Infokusi

Microsoft ka lëshuar zyrtarisht Windows 10 për ARM, duke ofruar një emulator x86 që do të punojë me numrin më të madh të softuerit x86, duke bërë të mundur që ky version i ri i Windows të funksionojë si...

Kompania lëshon dy laptopët e ri, me sisteme të reja

para 11 muajve - Zhurnal

Microsoft ka lëshuar zyrtarisht Windows 10 për ARM, duke ofruar një emulator x86 që do të punojë me numrin më të madh të softuerit x86, duke bërë të mundur që ky version i ri i Windows të funksionojë si...

Kompania lëshon dy laptopët e ri, me sisteme të reja

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Microsoft ka lëshuar zyrtarisht Windows 10 për ARM, duke ofruar një emulator x86 që do të punojë me numrin më të madh të softuerit x86, duke bërë të mundur që ky version i ri i Windows të funksionojë si...

Qualcomm paralajmëron Windowsat e parë me Snapdragon

para 12 muajve - RTV 21

Qualcomm ka treguar dy laptopë të rinj të dizajnuar për harmonizimin e Snapdragon Microsoft ka lëshuar zyrtarisht Windows 10 për ARM, duke ofruar një emulator x86 që do të punojë me numrin më të madh të...

Qualcomm paralajmëron Windowsat e parë me Snapdragon

para 12 muajve - KosovaPress

Tani, Qualcomm ka treguar dy laptopë të rinj, të dizajnuar për harmonizimin e Snapdragon 835 SOC me Windows 10 për ARM. Laptopi i parë është Asus NovaGo me ekran 13.3 inç me rezolucion 1080p, 8GB RAM,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK