http://kariera.mk

E FUNDIT/ 19-vjeçari përplas me makinë një të mitur në Elbasan

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan . Nga raportimet e para mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë vetëm 6-vjeç. Policia ka arrestuar në flagrancë shoferin 19-vjeçar, i cili...

Aksident në Elbasan, makina përplas një fëmijë, pranga shoferit. Ja emri

para 11 muajve - Syri

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 6 vjeç. Policia ka arrestuar në flagrancë shoferin 19-vjeçar, i cili drejtonte një makinë tip “Smart”,...

Elbasan, aksidenton 6- vjeçarin arrestohet drejtuesi i mjetit

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 6- vjeçar me iniciale N.T është aksidentuar ditën e sotme në Elbasan dhe është dërguar menjëherë drejt Spitalit të Tiranës, ku fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia e Elbasanit...

Aksidentoi të miturin, arrestohet 19-vjeçari në Elbasan

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Elbasanit ka arrestuar ditën e djeshme një të ri, pasi ka aksidentuar një 6-vjeçar. Siç njoftohet nga policia, në pranga është vënë Klint Lulja, 19  vjeç banues në Elbasan. Arrestimi i tij, u...

Aksident në Elbasan, makina përplas një fëmijë, pranga shoferit. Ja emri

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 6 vjeç. Policia ka arrestuar në flagrancë shoferin 19-vjeçar, i cili drejtonte një makinë tip “Smart”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK