http://kariera.mk

Foto/ Detaje të reja për dy shqiptarët e dëbuar për terrorizëm

para 10 muajve - Shqiptarja

Dy shqiptarët e depërtuar për terrorizëm nga Italia dyshoheshin për lidhje me luftëtarët e ISIS, kjo vërtetohet lehtësisht edhe nga rrjetet e tyre sociale. Pas disa verifikimeve duket qartë në “Facebook”...

Fotografitë në Facebook marrin “në qafë” dy shqiptarët në Itali

para 10 muajve - Java News

Dy shqiptarë, të cilët jetonin në Puglia të Italisë u deportuan të mërkurën nga ky shtet për arsye sigurie. Lajmi u bë i ditur nga Ministri i Brendshëm italian, Marco Minniti. Sipas agjencisë italiane...

Dalin në foto me armë e flamuj të Shqipërisë, Italia dëbon 2 shqiptarë për arsye sigurie

para 10 muajve - Gazeta Express

Dy shqiptarë, të cilët jetonin në Puglia të Italisë u deportuan të mërkurën nga ky shtet për arsye sigurie. Lajmi u bë i ditur nga Ministri i Brendshëm italian, Marco Minniti. Sipas agjencisë italiane...

VIDEO/ Dalin në FOTO me armë e flamuj të Shqipërisë, Italia i përzë si kërcënim terrorist

para 10 muajve - Syri

Dy shqiptarët e përzënë nga Italia si të rrezikshëm për sigurinë e shtetit fqinjë dyshohen për lidhje me luftëtarët e ISIS pas kontrollit të imtësishëm të profileve të tyre në rrjetet sociale. Sipas autoriteteve...

Dëbohen për arsye sigurie 2 shqiptarë

para 10 muajve - Mapo

Dy shqiptarë, të cilët jetonin në Puglia të Italisë u deportuan të mërkurën nga ky shtet për arsye sigurie. Lajmi u bë i ditur nga Ministri i Brendshëm italian, Marco Minniti. Sipas agjencisë italiane...

Dalin në foto me armë e flamuj të Shqipërisë, Italia dëbon 2 shqiptarë për arsye sigurie

para 10 muajve - Gazeta Liria

Dy shqiptarë, të cilët jetonin në Puglia të Italisë u deportuan të mërkurën nga ky shtet për arsye sigurie. Lajmi u bë i ditur nga Ministri i Brendshëm italian, Marco Minniti. Sipas agjencisë italiane...

Italia dëbon dy shqiptarë si kërcënim terrorist, shikoni çfarë bënin me flamurin tonë /Video

para 10 muajve - Lajme.al

Italia ka dëbuar dy shqiptarë të dyshuar për lidhje me luftëtarët e ISIS-it. Sipas mediave italiane, pas kontrollit të detajuar të profileve të tyre në rrjetet sociale, u zbulua se shqiptarët kishin publikuar...

VIDEO/ Dalin në FOTO me armë e flamuj të Shqipërisë, Italia i përzë si kërcënim terrorist

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Dy shqiptarët e përzënë nga Italia si të rrezikshëm për sigurinë e shtetit fqinjë dyshohen për lidhje me luftëtarët e ISIS pas kontrollit të imtësishëm të profileve të tyre në rrjetet sociale. Sipas autoriteteve...

Dyshohet se kanë lidhje me terrorizmin, policia italiane dëbon dy shqiptarë

para 11 muajve - Zhurnal

Dy shqiptarë janë dëbuar nga policia italiane pasi dyshohen se kanë pasur lidhje me veprimtari terroriste. Mediat italiane raportojnë se shqiptarët, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, rezident në...

Dyshohen për terrorizëm, dëbohen nga Italia dy shqiptarë

para 11 muajve - NOA

Dy shqiptarë me banim në Itali, u dëbuan sot nga shteti fqinj për motive sigurie. Ata dyshohen për terrorizëm, me prirje ekstremiste islamike. Njëri nga dy të dëbuarit është një 24-vjeçar me banim në Lucera...

Dyshohet se kanë lidhje me terrorizmin, policia italiane dëbon dy shqiptarë

para 11 muajve - Sot News

Dy shqiptarë janë dëbuar nga policia italiane pasi dyshohen se kanë pasur lidhje me veprimtari terroriste. Mediat italiane raportojnë se shqiptarët, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, rezident në...

Dyshime për terrorizëm, policia italiane dëbon dy shqiptarë

para 11 muajve - BalkanWeb

ITALI- Policia italiane ka dëbuar dy shqiptarë, pasi dyshohen se kanë pasur lidhje me veprimtari terroriste. Mediat italiane raportojnë se shqiptarët, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, rezident...

Dyshime për terrorizëm, policia italiane dëbon dy shqiptarë

para 11 muajve - Mapo

Policia italiane ka dëbuar dy shqiptarë, pasi dyshohen se kanë pasur lidhje me veprimtari terroriste. Mediat italiane raportojnë se shqiptarët, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, rezident në Puglia,...

2 shqiptarë rrezikojnë sigurinë kombëtare në Itali, të lidhur me organizata terroriste

para 11 muajve - Gazeta Tema

Autoritetet  italiane kanë dëbuar dy shqiptarë për të cilët thuhet se kanë pasur lidhje me organizata terroriste. Mësohet se shqiptarët rezident në Puglia, janë dëbuar për arsye të sigurisë kombëtare dhe...

Rrezik për shtetin Italian, dëbohen dy shqiptarë

para 11 muajve - Tetova Sot

Dy shtetas shqiptarë, të cilët banonin në Puglia, janë dëbuar nga territori italian për motive sigurie, raportojnë mediat italiane. Sipas autoriteteve italiane, me dy rastet e fundit, numri i personave...

Italia dëbon dy shqiptarë, dyshime se janë të lidhur me terroristët

para 11 muajve - Gazeta Express

Autoritetet italiane kanë dëbuar nga territori i tyre dy shtetas shqiptarë me arsyetimin se janë persona të rrezikshëm dhe të lidhur me eksponentë terroristë. Ende nuk është bërë me dije identiteti i këtyre...

Akuzohen për lidhje me terrorizmin, Italia dëbon dy shqiptarë

para 11 muajve - Shqiptarja

Autoritetet italiane kanë dëbuar për arsye sigurie dy shqiptarë me banim në qytetin e Pulias. Sipas mediave italiane ata dyshoheshin për  terrorizëm, kjo ka sjellë marrjen e masave për arsye sigurie duke...

Rrezik për shtetin italian, dëbohen dy shqiptarë

para 11 muajve - Albeu

Shteti italian ka dëbuar nga territoret e saj dy shtetas shqiptar të cilët banonon në Puglia. Nga raportimet e mediave italiane mësohet se dy shqiptarët janë dëbuar për motive sigurie. Sipas autoriteteve...

Italia dëbon dy shqiptarë, dyshohen për lidhje me elementë terroristë

para 11 muajve - Java News

Autoritetet italiane kanë dëbuar dy shtetas shqiptarë nën dyshimin se janë të lidhur me terroristë. Nuk ka ende informacion për identitetin e personave të ndaluar ndërkohë raportohet se ata jetonin në...

Rrezik për shtetin Italian, dëbohen dy shqiptarë

para 11 muajve - Syri

Dy shtetas shqiptarë, të cilët banonin në Puglia, janë dëbuar nga territori italian për motive sigurie, raportojnë mediat italiane. Sipas autoriteteve italiane, me dy rastet e fundit, numri i personave...

Rrezik për shtetin Italian, dëbohen dy shqiptarë

para 11 muajve - Tetova1

Dy shtetas shqiptarë, të cilët banonin në Puglia, janë dëbuar nga territori italian për motive sigurie, raportojnë mediat italiane. Sipas autoriteteve italiane, me dy rastet e fundit, numri i personave...

Italia dëbon dy shqiptarë, dyshime se janë të lidhur me terroristët

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Autoritetet italiane kanë dëbuar nga territori i tyre dy shtetas shqiptarë me arsyetimin se janë persona të rrezikshëm dhe të lidhur me eksponentë terroristë. Ende nuk është bërë me dije identiteti i këtyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK