http://kariera.mk

Tillerson mbron vendimin e Trump për Jerusalemin

para 10 muajve - Koha.net

Sekretari amerikan i Shtetit, Rex Tillerson tha sot me rastin e kritikave ndaj vendimi të Donald Trump për njohjen e Jerusalemit si kryeqytet i Izraelit, se presidenti i SHBA-së ka njohur vetëm realitetin....

Tillerson mbron vendimin e Trump për Jerusalemin

para 10 muajve - GazetaBlic

Sekretari amerikan i Shtetit, Rex Tillerson tha sot me rastin e kritikave ndaj vendimi të Donald Trump për njohjen e Jerusalemit si kryeqytet i Izraelit, se presidenti i SHBA-së ka njohur vetëm realitetin....

"Me vendimin e Trumpit përfundon roli i Washingtonit në procesin politik"

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv RAMALLAH (AA) – Sekretari i Përgjithshëm i Organizatës për Çlirimin e Palestinës (OÇP), Saib Urejkat, tha se me njohjen e Jerusalemit si kryeqytet të Izraelit ka përfunduar roli i Washingtonit...

“Me vendimin e Trumpit përfundon roli i Washingtonit në procesin politik”

para 10 muajve - 24 ore

Sekretari i Përgjithshëm i Organizatës për Çlirimin e Palestinës (OÇP), Saib Urejkat, tha se me njohjen e Jerusalemit si kryeqytet të Izraelit ka përfunduar roli i Washingtonit në procesin politik, transmeton...

“Me vendimin e Trumpit përfundon roli i Uashingtonit në procesin politik”

para 10 muajve - Insajderi

Sekretari i Përgjithshëm i Organizatës për Çlirimin e Palestinës (OÇP), Saib Urejkat, tha se me njohjen e Jerusalemit si kryeqytet të Izraelit ka përfunduar roli i Uashingtonit në procesin politik. Urejkat...

Vjen reagimi edhe nga Gjermania, ja çka tha Merkel për vendimin e Trump-it

para 10 muajve - Gazeta e re

Kancelarja gjermane, Angela Merkel përmes një komunikate për media deklaroi se qeveria gjermane nuk mbështet vendimin e presidentit të ShBA-së, Donald Trump për të njohur Jeruzalemin si kryeqytet të Izraelit,...

Ekskluzive, Vjen deklarata kritike nga Trump-i

para 10 muajve - Gazeta e re

Presidenti i ShBA-së Donald Trump, para disa minuta përmes një komunikate për media deklaroi para kamerave se Shtetet e Bashkuara te Amerikës njohin Jerusalemin si kryeqyteti i İzraelit, raporton Gazeta e Re.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK