http://kariera.mk

Sonte shpallet fituesi i ‘Topit të Artë’, Ronaldo pranë triumfit

para 10 muajve - Portalb

Sonte në një ceremoni madhështore që do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris do të shpallet fituesi i ‘Topit të Artë” për këtë sezon. Pa dyshim që Ronaldo është favorit për të triumfuar para Messit dhe...

Aksidentalisht zbulohet emri i fituesit të “Topit të Artë”

para 10 muajve - NOA

Sonte në një ceremoni madhështore që do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris do të shpallet fituesi i “Topit të Artë”. Kompania e veshmbathjeve sportive, “Nike” ka zbuluar aksidentalisht fituesin e çmimit...

Messi: Të fitojmë Kupën e Botës, nëse dështojmë...zhdukemi!

para 10 muajve - Syri

Lionel Messi beson se ai dhe të gjithë bashkëlojtarët e tij te Kombëtarja e Argjentinës duhet të zhduken nëse dështojnë ta shfrytëzojnë, siç thotë ai, rastin e fundit për ta fituar një trofe në Kupën e...

CR7 rekord të ri në Champions

para 10 muajve - Politiko

Në pritje për të fituar edhe zyrtarisht trofeun e “Topit të Artë” për sezonin që lamë pas, Cristiano Ronaldo ka thyer një tjetër rekord historik mbrëmjen e së mërkurës. Ylli portugez i Realit të Madridit,...

“Nëse s’e fitojmë kupën e Botës, i tërë ekipi kombëtar duhet të zhduket”

para 10 muajve - Lajm

Lionel Messi beson se ai dhe të gjithë bashkëlojtarët e tij te Kombëtarja e Argjentinës duhet të zhduken nëse dështojnë ta shfrytëzojnë, siç thotë ai, rastin e fundit për ta fituar një trofe në Kupën e...

FOTO/ Aksidentalisht zbulohet fituesi i ‘Topit të Artë’

para 10 muajve - Syri

Sonte në një ceremoni madhështore që do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris do të shpallet fituesi i “Topit të Artë”. Kompania e veshmbathjeve sportive, “Nike” ka zbuluar aksidentalisht fituesin e çmimit...

Messi: Nëse nuk e fitojmë Kupën e Botës duhet të zhdukemi

para 10 muajve - Infokusi

Kombëtares së Argjentinës nuk do t’i lejohet një tjetër shans i humbur në Kupën e Botës ‘Russia 2018’. Një gjë të tillë e thotë ylli i kësaj kombëtareje, Lionel Messi. Leo mendon se ai dhe të gjithë bashkëlojtarët...

Zbulohet aksidentalisht fituesi i “Topit të Artë”

para 10 muajve - GazetaBlic

“Nike” ka zbuluar se Cristiano Ronaldo është fitues i “Topit të Artë” për vitin 2017. Sulmuesi i Real Madridit sonte pritet të kurorëzohet me çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në botë. Kurse, kompania...

“Nike” zbulon aksidentalisht fituesin e “Topit të Artë”

para 10 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo sonte pritet të kurorëzohet me çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në botë. “Nike” ka zbuluar se Cristiano Ronaldo është fitues i “Topit të Artë” për vitin 2017. Sulmuesi i Real...

Messi: Duhet të zhdukemi nëse s’e fitojmë Kupën e Botës

para 10 muajve - Gazeta Express

Lionel Messi beson se ai dhe të gjithë bashkëlojtarët e tij te Kombëtarja e Argjentinës duhet të zhduken nëse dështojnë ta shfrytëzojnë, siç thotë ai, rastin e fundit për ta fituar një trofe në Kupën e...

Nike aksidentalisht e zbulon fituesin e Topit të Artë

para 10 muajve - Gazeta Express

Fituesi i Topit të Artë për vitin 2017 do të shpallet edhe zyrtarisht sonte me fillim nga ora 19:45 pranë Kullës Eiffel në Paris, por kompania e veshmbathjeve sportive, Nike, e ka zbuluar aksidentalisht...

“Nike” zbulon aksidentalisht fituesin e “Topit të Artë”

para 10 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo sonte pritet të kurorëzohet me çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në botë. “Nike” ka zbuluar se Cristiano Ronaldo është fitues i “Topit të Artë” për vitin 2017. Sulmuesi i Real...

Sonte shpallet fituesi i Topit të Artë në Kullën Eiffel

para 10 muajve - Zhurnal

Sonte do të shpallet fituesi i Topit të Artë për këtë vit gjatë një ceremoni që për herë të parë do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris. Çdo gjë është gati për ndarjen e çmimit më prestigjioz individual...

Sonte shpallet fituesi i ‘Topit të Artë’, Ronaldo pranë triumfit

para 10 muajve - Tetova Sot

Sonte në një ceremoni madhështore që do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris do të shpallet fituesi i ‘Topit të Artë” për këtë sezon. Pa dyshim që Ronaldo është favorit për të triumfuar para Messit dhe...

Sonte shpallet fituesi i ‘Topit të Artë’, Ronaldo pranë triumfit

para 10 muajve - GazetaBlic

Sonte në një ceremoni madhështore që do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris do të shpallet fituesi i ‘Topit të Artë” për këtë sezon. Pa dyshim që Ronaldo është favorit për të triumfuar para Messit dhe...

Dita që Ronaldo dhe Messi të jenë të barabartë para historisë erdhi

para 10 muajve - Albeu

Nesër do të zhvillohet ceremonia e famshme e dorëzimit të Topit të Artë, për futbollistin më të mirë të vitit 2017. Në listë janë 30 kandidatë, por gara finale do të zhvillohet mes yllit portugez të Realit,...

Messi: Nese nuk e fitojmë Kupën e Botës, i tërë ekipi duhet të zhduket

para 10 muajve - Sovrani

Kombëtares së Argjentinës nuk do t’i lejohet një tjetër shans i humbur në Kupën e Botës ‘Russia 2018’. Një gjë të tillë e thotë ylli i kësaj kombëtareje, Lionel Messi. Messi mendon se ai dhe të gjithë...

CR7, rekord të ri në Champions. “Nike” tradhton ceremoninë e “Topit të Artë”

para 10 muajve - Infokusi

Në pritje për të fituar edhe zyrtarisht trofeun e “Topit të Artë” për sezonin që lamë pas, Cristiano Ronaldo ka thyer një tjetër rekord historik mbrëmjen e së mërkurës. Ylli portugez i Realit të Madridit,...

Sonte shpallet fituesi i ‘Topit të Artë’, Ronaldo pranë triumfit

para 10 muajve - Syri

Sonte në një ceremoni madhështore që do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris do të shpallet fituesi i ‘Topit të Artë” për këtë sezon. Pa dyshim që Ronaldo është favorit për të triumfuar para Messit dhe...

Sonte shpallet fituesi i Topit të Artë në Kullën Eiffel

para 10 muajve - Gazeta Express

Sonte do të shpallet fituesi i Topit të Artë për këtë vit gjatë një ceremoni që për herë të parë do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris. Çdo gjë është gati për ndarjen e çmimit më prestigjioz individual...

Nike aksidentalisht e zbulon fituesin e Topit të Artë

para 10 muajve - Insajderi

Fituesi i Topit të Artë për vitin 2017 do të shpallet edhe zyrtarisht sonte me fillim nga ora 19:45 pranë Kullës Eiffel në Paris, por kompania e veshmbathjeve sportive, Nike, e ka zbuluar aksidentalisht...

Nike e zbulon aksidentalisht fituesin e “Topit të Artë”

para 10 muajve - Sovrani

Fituesi i Topit të Artë për vitin 2017 do të shpallet edhe zyrtarisht sonte me fillim nga ora 19:45 pranë Kullës Eiffel në Paris, por kompania e veshmbathjeve sportive Nike, e ka zbuluar aksidentalisht...

“Sky Sport” shpall fituesin e “Topit të Artë”

para 10 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo do ta fitojë sërish "Topin e Artë". Cristiano Ronaldo sot do të shpallet fitues i “Topit të Artë”. “Sky Sport” shkruan se sulmuesi i Real Madridit do të kurorëzohet si futbollisti më...

Nesër “Topi i Artë”, garojnë Messi, Ronaldo e Neymar

para 10 muajve - Insajderi

Ceremonia e Topit të Artë do të zhvillohet këtë të enjte në kryeqytetin francez, Paris, të cilit do t’i shtohet edhe më shumë shkëlqimi nga mbërritja e “yjeve” të skenës botërore të futbollit. Trofeu i...

Nesër “Topi i Artë”, kush do ta fitojë Messi, Ronaldo apo Neymar?

para 10 muajve - Medial

Ceremonia e Topit të Artë do të zhvillohet këtë të enjte në kryeqytetin francez, Paris, të cilit do t’i shtohet edhe më shumë shkëlqimi nga mbërritja e “yjeve” të skenës botërore të futbollit. Trofeu i...

FOTO/ Këpucët tradhtojnë para kohe Ronaldo-n, portugezi do shpallet fituesi i “Topit të Artë”

para 10 muajve - BalkanWeb

Revista franceze “France Football” do të mbaj nesër ceremoninë e “Topit të Artë” ku pritet që Cristiano Ronaldo të triumfojë për herë të 5. Portugezi është i avancuar nga dy konkurrentët Lionel Messi dhe...

​Pesë futbollistët që nuk e merituan Topin e Artë

para 10 muajve - Gazeta Express

Topi i Artë është çmimi më i rëndësishëm individual dhe atë e fiton lojtari më i mirë i një sezoni Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim në nëntë vitet e fundit, por njësoj pritet të...

FOTO/ Zbulohet para kohe fituesi i ‘Topit të Artë’, ‘tradhëtohet’ nga këpucët e reja

para 10 muajve - Syri

Nesër do të zhvillohet ceremonia e dorëzimit të “Topit të Artë” për futbollistin më të mirë të vitit 2017. Mes 30 kandidatëve në listë, dy më kryesorët janë portugezi Cristiano Ronaldo dhe argjentinasi...

Holanda dhe Gjermania fitueset e mëdha të Topit të Artë

para 10 muajve - Politiko

Këtë të enjte do të zhvillohet ceremonia e “Topit të Artë”, trofe të cilin pritet ta fitojë Cristiano Roandlo për herë të pestë në karrierë Ylli i Realit të Madridit do të çojë në 5 numrin e këtyre trofeve,...

Pesë futbollistët që nuk e merituan Topin e Artë

para 10 muajve - Tetova Sot

Topi i Artë është çmimi më i rëndësishëm individual dhe atë e fiton lojtari më i mirë i një sezoni Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim në nëntë vitet e fundit, por njësoj pritet të...

Zbulohet para kohe fituesi i ‘Topit të Artë’, ‘tradhëtohet’ nga këpucët e reja

para 10 muajve - Tetova Sot

Nesër do të zhvillohet ceremonia e dorëzimit të “Topit të Artë” për futbollistin më të mirë të vitit 2017. Mes 30 kandidatëve në listë, dy më kryesorët janë portugezi Cristiano Ronaldo dhe argjentinasi...

​“Topi i Artë”, Holanda e Gjermania triumfueset e mëdha

para 10 muajve - RTV 21

Këtë të enjte do të zhvillohet ceremonia e “Topit të Artë”, trofe që do t’i dorëzohet Cristiano Ronaldos, nëse nuk do të ndodhë ndonjë surprizë e madhe Ylli i Realit të Madridit do të çojë në 5 numrin...

Nesër mësohet fituesi i “Topi i Artë”, por futbollistët holandezë dhe gjerman janë triumfuesit e mëdha

para 10 muajve - Telegrafi

Nesër pritet të ndahet çmimi për futbollistin e vitit i njohur si “Topi i Artë”. Sikur vitin e kaluar edhe sivjet pritet që këtë trofe ta fitoj sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo. Ky i fundit...

FOTO/ Skandal i madh në futboll apo bllof i kompanisë “Nike”? Nxjerrin Ronaldon fitues me këtë detaj…

para 10 muajve - Newsport

Ditën e premte do të zhvillohet edhe ceremonia e këtij sezoni për të dorëzuar  “Topin e Artë” për futbollistin më të mirë të vitit 2017. Në listën e gjatë prej 30 kandidatësh, lojtari kryesor për ta fituar...

Holanda dhe Gjermania fitueset e mëdha të Topit të Artë

para 10 muajve - Tetova Sot

Këtë të enjte do të zhvillohet ceremonia e “Topit të Artë”, trofe të cilin pritet ta fitojë Cristiano Roandlo për herë të pestë në karrierë Ylli i Realit të Madridit do të çojë në 5 numrin e këtyre trofeve,...

​Holanda dhe Gjermania fitueset e mëdha të Topit të Artë

para 11 muajve - Gazeta Express

Këtë të enjte do të zhvillohet ceremonia e “Topit të Artë”, trofe të cilin pritet ta fitojë Cristiano Roandlo për herë të pestë në karrierë Ylli i Realit të Madridit do të çojë në 5 numrin e këtyre trofeve,...

Holanda dhe Gjermania fitueset e mëdha të Topit të Artë

para 11 muajve - Infokusi

Këtë të enjte do të zhvillohet ceremonia e “Topit të Artë”, trofe të cilin pritet ta fitojë Cristiano Roandlo për herë të pestë në karrierë. Ylli i Realit të Madridit do të çojë në 5 numrin e këtyre trofeve,...

Holanda dhe Gjermania fitueset e mëdha të Topit të Artë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Këtë të enjte do të zhvillohet ceremonia e “Topit të Artë”, trofe të cilin pritet ta fitojë Cristiano Roandlo për herë të pestë në karrierë Ylli i Realit të Madridit do të çojë në 5 numrin e këtyre trofeve,...

“Topi i Artë”, Holanda e Gjermania triumfueset e mëdha

para 11 muajve - Infokusi

Këtë të enjte do të zhvillohet ceremonia e “Topit të Artë”, trofe që do t’i dorëzohet Cristiano Ronaldos, nëse nuk do të ndodhë ndonjë surprizë e madhe. Ylli i Realit të Madridit do të çojë në 5 numrin...

Holanda dhe Gjermania kampione me “Topin e Artë”

para 11 muajve - Illyria

Këtë të enjte do të zhvillohet ceremonia e “Topit të Artë”, trofe që do t’i dorëzohet Cristiano Ronaldos, nëse nuk do të ndodhë ndonjë surprizë e madhe. Ylli i Realit të Madridit do të çojë në 5 numrin...

“Topi i Artë”, Holanda e Gjermania triumfueset e mëdha

para 11 muajve - KosovaPress

Ylli i Realit të Madridit do të çojë në 5 numrin e këtyre trofeve, për t’u barazuar me Lionel Messin, ndërkohë që çon në 7, trofetë e fituar nga lojtarët portugezë në historinë e futbollit. Por cilat janë...

Nike zbulon që Ronaldo do ta fitoj Topin e Artë

para 11 muajve - Tetova Sot

Nike ka lënë të kuptohet që Cristiano Ronaldo do ta barazojë Lionel Messin për nga numri i Topave të Artë të fituar (5). Gjiganti  i veshmbathjeve sportive ka publikuar një set të ri të atleteve CR7 para...

Valverde ‘nervozon’ Messin për “Topin e Artë”

para 11 muajve - Lajmi.net

. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka refuzuar të shfaq mbështetje për Lionel Messin në garë për “Topin e Artë”. I pyetur se cili e meriton të fitojë “Topin e Artë”, Lionel Messi apo Cristinao Ronaldo,...

Valverde: “Topi i Artë, Messi apo Cristiano? Nuk më intereson”

para 11 muajve - Gazeta Express

. Valverdes nuk i intereson se kush do të fitojë “Topin e Artë”, Messi apo Cristiano. Si zakonisht, gara për “Topin e Artë” pritet të jetë edhe këtë vit mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, që do...

Valverde ‘nervozon’ Messin për “Topin e Artë”

para 11 muajve - Infokusi

Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo, Ernesto Valverde tha se nuk i vlerëson fare këto çmime. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka refuzuar të shfaq mbështetje për Lionel Messin në garë për “Topin...

Kovaçiç: “Ronaldo, për mua e meriton Topin e Artë”

para 11 muajve - Java News

Për Kovacicin, Ronaldo duhet ta fitojë sërish “Topin e Artë”. Si zakonisht, gara për “Topin e Artë” pritet të jetë mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, që do të dhurohet të enjten, shkruan Gazeta...

‘Topi i Artë’? Askush nuk e priste këtë deklaratë nga trajneri i Barcelonës

para 11 muajve - Syri

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde i ka befasuar të gjithë pasi ka thënë se ‘Topi i Artë’ nuk është fare i rëndësishëm. Në një deklaratë pas ndeshjes me Sportingun, Valverde ka theksuar se nuk vlerëson...

“Nuk më intereson kush e fiton Topin e Artë”

para 11 muajve - Sovrani

Valverdes nuk i intereson se kush do të fitojë “Topin e Artë”, Messi apo Cristiano. Si zakonisht, gara për “Topin e Artë” pritet të jetë edhe këtë vit mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, që do të...

“Ronaldo e meriton Topin e Artë”

para 11 muajve - Ina

Për Kovacicin, Ronaldo duhet ta fitojë sërish “Topin e Artë”. Si zakonisht, gara për “Topin e Artë” pritet të jetë mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, që do të dhurohet të enjten, shkruan Gazeta...

“Ronaldo e meriton Topin e Artë”

para 11 muajve - Zhurnal

Për Kovacicin, Ronaldo duhet ta fitojë sërish “Topin e Artë”. Si zakonisht, gara për “Topin e Artë” pritet të jetë mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, që do të dhurohet të enjten, shkruan Gazeta...

“Ronaldo e meriton Topin e Artë”

para 11 muajve - Gazeta Express

Për Kovacicin, Ronaldo duhet ta fitojë sërish “Topin e Artë”. Si zakonisht, gara për “Topin e Artë” pritet të jetë mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, që do të dhurohet të enjten, shkruan Gazeta...

Kjo është arsyeja pse Messi u la në stol në ndeshjen ndaj Sporting Lisbonës

para 11 muajve - GazetaBlic

Lionel Messi ka qenë në formë të mirë gjatë gjithë këtij sezoni, duke udhëhequr sulmin e Barcelonës. Argjentinasi kishte mbushur pesë ndeshje pa gol, për herë të parë sivjet, por arriti të shënojë në barazimin...

Ja ku do të dorëzohet Topi i Artë këtë vit

para 11 muajve - Bota.al

Topi i Artë është një nga evenimentet më të rëndësishëm në fushën e futbollit dhe duhen edhe pak ditë për të mësuar se kush është fituesi i tij. “France Football”, duke parë ceremoninë e jashtëzakonshme...

Zbulohet përse Mesi lihet në stol nga Valverde për sfidën e Championsit me Sporting Lisbonë

para 11 muajve - Syri

Lionel Messi ka qenë në formë të mirë gjatë gjithë këtij sezoni, duke udhëhequr sulmin e Barcelonës. Argjentinasi kishte mbushur pesë ndeshje pa gol, për herë të parë sivjet, por arriti të shënojë në barazimin...

Ja çfarë kërkon Messi sonte ndaj Sportingut

para 11 muajve - Ina

Barcelona zhvillon sonte ndeshjen e fundit të fazës së grupeve ndaj Sportingut të Slisbonës, transmeton Sovrani.info. Me kualifikimin tashmë të garantuar, e gjithë skuadra pritet të luaj për Lionel Messin...

Zbulohet pse Messi mungon në fushë, zgjedhja e trajnerit i habit të gjithë

para 11 muajve - Newsport

Sot, në takimin që Barcelona po luan ndaj Sportingut të Lisbonës mungon “ylli” i katalanasve, Lionel Messi. Arsyeja pse Messi është lënë sot në stol ka të bëjë me një fakt të thjeshtë, të cilin e ka shpjeguar...

Zbulohet përse Mesi lihet në stol nga Valverde për sfidën e Championsit me Sporting Lisbonë

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Lionel Messi ka qenë në formë të mirë gjatë gjithë këtij sezoni, duke udhëhequr sulmin e Barcelonës. Argjentinasi kishte mbushur pesë ndeshje pa gol, për herë të parë sivjet, por arriti të shënojë...

Zbulohet përse Mesi lihet në stol nga Valverde për sfidën e Championsit me Sporting Lisbonë

para 11 muajve - Fakti Ditor

Lionel Messi ka qenë në formë të mirë gjatë gjithë këtij sezoni, duke udhëhequr sulmin e Barcelonës. Argjentinasi kishte mbushur pesë ndeshje pa gol, për herë të parë sivjet, por arriti të shënojë në barazimin...

Ronaldo, Messi apo Neymar, ja kush e fiton “Topin e Artë”, e zbulon e përditshmja katalanase

para 11 muajve - Newsport

Në datën 7 dhjetor do të zhvillohet evenimenti i madh, ku do të zbulohet dhe fituesi i “Topit të Artë”. Kjo ceremoni do të zhvillohet nga revista presigjoze, “France Football”. Sot, e përditshmja katalanase,...

“Mundo Deportivo” zbulon fituesin e Topit të Artë

para 11 muajve - Tetova1

Gazeta e famshme “Mundo Deportivo” ka zbuluar fituesin e Topit të Artë. Sipas informacioneve të gazetës, Cristiano Ronaldo e ka fituar Topin e Artë. “France Futboll” pritet t’i dorëzoi këtë çmim Ronaldos...

Ja çfarë kërkon Messi sonte ndaj Sportingut

para 11 muajve - Sovrani

Barcelona zhvillon sonte ndeshjen e fundit të fazës së grupeve ndaj Sportingut të Slisbonës, transmeton Sovrani.info. Me kualifikimin tashmë të garantuar, e gjithë skuadra pritet të luaj për Lionel Messin...

Ronaldo me taka speciale për “Topin e Artë”

para 11 muajve - Alsat-M

Kristiano Ronaldo nëse më 7 dhjetor do të shpallet fitues i çmimit “Topit i Artë”, që do të jetë i pestë për të, do të shpërblehet me take të reja. Kompania e veshmbathjeve “NIKE” si dhuratë për portugezin...

Nike i përgatit takat speciale Ronaldos për fitimin e Topit të Artë (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Cristiano Ronaldo me 7 dhjetor me shumw mundwsi do të ketë në duart e tij topin e pestë të Artë. Si dhuratë për portugezin kompania e veshmbathjeve Nike ka përgatitur një palë taka të reja të cilat do...

Fakte rreth Topit të Artë

para 11 muajve - Sovrani

Ky eveniment organizohet që nga viti 1956 dhe fituesi i parë i këtij çmimi ishte sulmuesi i Blackpool, Wizard Sir Stanley Matthews. Lojtari i parë jo-evropian që e fitoi këtë çmim ishte Georg Weah në vitin...

“Mundo Deportivo” zbulon fituesin e Topit të Artë

para 11 muajve - Shenja

Gazeta e famshme “Mundo Deportivo” ka zbuluar fituesin e Topit të Artë. Sipas informacioneve të gazetës, Cristiano Ronaldo e ka fituar Topin e Artë. “France Futboll” pritet t’i dorëzoi këtë çmim Ronaldos...

“Mundo Deportivo” zbulon fituesin e Topit të Artë

para 11 muajve - AlbPortali

Gazeta e famshme “Mundo Deportivo” ka zbuluar fituesin e Topit të Artë. Loading... Sipas informacioneve të gazetës, Cristiano Ronaldo e ka fituar Topin e Artë. “France Futboll” pritet t’i dorëzoi këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK