http://kariera.mk

Mobilozhet ushtria/ Frikë pasi Trump njohu Jeruzalemin si kryeqytet të Izraelit

para 8 muajve - Opinion

Ushtria izraelite njoftoi sot se do të dislokonte një arsenal shtesë në Cisjordani, territor palestinez i pushtuar, pas vendimit të presidentit amerikan, Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit si kryeqytet...

LIVE Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor /VIDEO

para 8 muajve - Lajmi.net

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

Ushtria izraelite përleshen me palestinezët

para 8 muajve - RTV 21

Qysh nga nata e mbrëmshme, ka protesta për vendimin e Donald Trump Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka njohur Jeruzalemin si kryeqytet të Izraelit, duke ngritur palestinezët...

LIVE/ Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor

para 8 muajve - Tetova Sot

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

Izraeli arreston 35 palestinezë në bastisjet gjatë natës

para 8 muajve - Shenja

Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor, raporton Anadolu Agency (AA)....

Izraeli arreston 35 palestinezë në bastisjet gjatë natës

para 8 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv RAMALLAH (AA) – Shoqata e të Burgosurve Palestinezë ka bërë të ditur se ushtria izraelite në bastisjet gjatë natës ka arrestuar 35 palestinezë në Bregun Perëndimor dhe Jerusalemin Lindor,...

Tensionohet situata, protesta të dhunshme në Bregun Perëndimor

para 8 muajve - Infokusi

Një gazetë pro lëvizjes islamike Hezbollah në Liban i ka deklaruar “luftë deri në vdekje Amerikës” në faqen e parë të saj, ku shfaqet edhe një foto me flamurin amerikan duke u djegur, një ditë pasi Donald...

Izraeli do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor

para 8 muajve - Zhurnal

Ushtria e Izraelit njoftoi se do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor, i cili ndodhet nën pushtim, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga ushtria Izraelite thuhet se “Si rezultat...

Izraeli do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor

para 8 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv JERUSALEM (AA) – Ushtria e Izraelit njoftoi se do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor, i cili ndodhet nën pushtim, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga ushtria...

Izraeli do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor

para 8 muajve - Tetova Sot

Ushtria e Izraelit njoftoi se do të rrisë praninë ushtarake në Bregun Perëndimor, i cili ndodhet nën pushtim, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga ushtria Izraelite thuhet se “Si rezultat...

Përleshje në Izrael pas vendimit të Trump për Jerusalemin

para 8 muajve - Insajderi

Qysh nga nata e mbrëmshme, ka protesta për vendimin e Donald Trump Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka njohur Jeruzalemin si kryeqytet të Izraelit, duke ngritur palestinezët...

Izraeli arreston 35 palestinezë në bastisjet gjatë natës

para 8 muajve - Gazeta e re

Arrestimet e fundit vijnë mes tensioneve në territoret palestineze pas vendimit të presidentit amerikan, Donald Trump, për të njohur zyrtarisht Jerusalemin si “kryeqytet të Izraelit” Shoqata e të Burgosurve...

Deklarata e Trump’it për Jeruzalemin i tërbon palestinezët, e konsiderojnë si ‘deklaratë lufte’

para 9 muajve - Periskopi

Forcat Mbrojtëse të Izraelit (IDF) janë në alarm të lartë pasi Hamasi bëri thirrje për “luftë” përpara shpalljes së pritur të Shtëpisë së Bardhë për të njohur Jeruzalemin si kryeqytetin e Izraelit. Demonstratat...

Ushtria izraelite arreston 8 palestinezë

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv JERUSALEM (AA) – Sipas ushtrisë izraelite tetë palestinezë u arrestuan gjatë bastisjeve brenda natës në Bregun e pushtuar Perëndimor, raporton Anadolu Agency (AA). Të dyshuarit u arrestuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK