http://kariera.mk

Spartak Ngjela zbulon pse nuk ikën Llalla nga prokuroria

para 11 muajve - Albeu

Zgjedhja kryeprokurorit të ri pas mbarimit të mandatit të Adriatik Llallës ka sjell një debat politik, mes pozitës dhe opozitës. Rreth kësaj çështje ka reaguar avokati Spartak Ngjela i cili me anë të një...

Kryeprokurori i ri, Ngjela: Ja pse nuk jep dorëheqje Llalla

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Avokati Spartak Ngjela në një status në faqen e tij të ‘Facebook’ ka reaguar lidhur me mandatin e kryeprokurorit të përgjithshëm, ndërsa ka sulmuar ish-kryeministrin Sali Berisha. Avokati tha se...

Ngjela: Ja pse nuk jep dorëheqje Llalla

para 11 muajve - Sot News

Në kuadër të zhvillimeve në lidhje me mandatin e kryeprokurorit të përgjithshëm, ka reaguar edhe acokati Spartak Ngjela. Përmes një postimi në faqen e tij të Facebook, Ngjela ka sulmuar ish-kryeministrin...

Kryeprokurori, Spartak Ngjela: Ja pse Llalla nuk jep dorëheqjen

para 11 muajve - Shqiptarja

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me situatën e krijuar për zgjedhjen e Prokurorit të ri të Përgjithshëm, ku ka hedhur edhe akuza ndaj ish- kryeministrit Sali...

“Berisha kurrë nuk e mësoi dot ç’është Parlamenti, të bllokohet që të mos hedhë në erë kryeprokurorin”

para 11 muajve - Gazeta Tema

Nga Spartak Ngjela Berisha kurrë nuk e mësoi dot ç’është Parlamenti. E para se ai nuk ka aftësinë për ta kuptuar; dhe e dyta: ai e urren demokracinë parlamentare. Sot PD ka dërguar një letër në Kuvend...

A e di Llalla që ka qënë në atë post për shtetin dhe jo kundër shtetit?

para 11 muajve - Java News

Nga Spartak Ngjela Berisha kurrë nuk e mësoi dot ç’është Parlamenti. E para se ai nuk ka aftësinë për ta kuptuar; dhe e dyta: ai e urren demokracinë parlamentare. Sot PD ka dërguar një letër në Kuvend...

Loja me datat për Kryeprokurorin, një cirk i politikës: ja si është vepruar për 25 vjet

para 12 muajve - Te Sheshi

Nga Ylli Pata Zëvendësimi i Adriatik Llallës po bëhet në një procedurë të nxituar dhe me data apo termine ende të paqarta, ndërkohë që bëhet fjalë për një gjë të përcaktuar qartë. Prokurori i Përgjithshëm...

Balla: Llalla ikën të premten, zgjidhet prokurori i përkohshëm

para 12 muajve - Zhurnal

Tiranë, 5 dhjetor - Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i ftuar në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo” në Report Tv deklaroi se të premten do të zgjidhet prokurori i përkohshëm. Ai tha se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK