http://kariera.mk

Pamje apokaliptike nga Australia

më 12.2017 - Zhurnal

Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra! Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë...

Pamje të pabesueshme nga Australia, qielli dhuron spektakël

më 12.2017 - Albeu

Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra ! Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë...

Natyra është e frikshme!

më 12.2017 - Koha.net

Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë bombe, është natyra që shpërthen në formën e saj më të frikshme, të mahnitshme dhe të pabesueshme. Pamjet vijnë nga Australia Perëndimore, ku gjatë...

Pamje apokaliptike nga Australia

më 12.2017 - Lajmi.net

Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra! Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë...

Pamje apokaliptike/ Qielli “shpërthen” në Australi

më 12.2017 - BalkanWeb

AUSTRALI – Magji dhe frikë në të njëjtën kohë. Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin në Australi e duke i dhënë dritë reve. E mahnitshme është ndonjëherë ajo që na dhuron natyra shkruan Daily...

Pamje të pabesueshme nga Australia, qielli dhuron spektakël

më 12.2017 - Tetova Sot

Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra! Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë...

Pamje apokaliptike nga Australia

më 12.2017 - Infokusi

Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra!

VIDEO/ Pamje apokaliptike nga Australia

më 12.2017 - Syri

Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra! Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë...

VIDEO e frikshme/ Pamje apokaliptike nga Australia

më 12.2017 - Syri

Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra! Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë...

Natyra është kaq e frikshme!

më 12.2017 - Infokusi

Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë bombe, është natyra që shpërthen në formën e saj më të frikshme, të mahnitshme dhe të pabesueshme. Pamjet vijnë nga Australia Perëndimore, ku gjatë...

Pamje apokaliptike nga Australia

më 12.2017 - Tetova Sot

Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra! Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK