http://kariera.mk

Krijohet Komuniteti i Transportit

më 12.2017 - Vizion Plus

Krijohet ne Bruksel Komuniteti i Transportit, pjese e së cilit është edhe Shqipëria. Ne takimin e Ministrave të Transportit dhe Infrastrukturës të vendeve të Ballkanit Perëndimor, Damian Gjiknuri tha se...

Bruksel, tyreza e ministrave të Ballkanit themelohet Kom. i Transportit

më 12.2017 - Shqiptarja

Gjatë ditës së sotme në Bruksel është mbajtur takimi i parë i Ministrave të Transportit dhe Infrastrukturës të vendeve të Ballkanit perëndimor, ku pjesëmarrës ishin edhe përfaqësues të Komisionit Europian,...

“Integrimi i Ballkanit Perëndimor në BE dhe shërbime më të mira transportuese”

më 12.2017 - Telegrafi

Marrëveshja për formim të bashkësisë transportuese duhet të sigurojë integrim të sektorit transportues të BE-së në politikën e zgjerimit, ka thënë ministri i Transportit dhe Lidhjeve Goran Sugareski, në...

Gjiknuri në Bruksel: Prioritet, korridoret e transportit rrugor dhe hekurudhor

më 12.2017 - Gazeta Express

Në Bruksel u mbajt takimi i parë i Ministrave të Transportit dhe Infrastrukturës të vendeve të Ballkanit Perëndimor me pjesëmarrjen e përfaqësuesve të Komisionit Evropian kryesuar nga Komisionerja për...

Gjiknuri në Bruksel: Mbështetje projekteve të Ballkanit Perëndimor, prioritet transporti rrugor e hekurudhor

më 12.2017 - Java News

Në Bruksel u mbajt takimi i parë i Ministrave të Transportit dhe Infrastrukturës të vendeve të Ballkanit Perëndimor me pjesëmarrjen e përfaqësuesve të Komisionit Evropian kryesuar nga Komisionerja për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK