http://kariera.mk

LG Signature Edition është më i shtrenjtë se iPhone X

më 12.2017 - Zhurnal

Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin e saj në 300 copë Smartphone Signature Edition për ekuivalentin e 1540 eurove. Kështu është më e shtrenjtë se sa iPhone X e Apple. Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin...

LG Signature Edition është më i shtrenjtë se iPhone X

më 12.2017 - Lajmi.net

Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin e saj në 300 copë Smartphone Signature Edition për ekuivalentin e 1540 eurove. Kështu është më e shtrenjtë se sa iPhone X e Apple. Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin...

LG Signature Edition është më i shtrenjtë se iPhone X

më 12.2017 - Infokusi

Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin e saj në 300 copë Smartphone Signature Edition për ekuivalentin e 1540 eurove. Kështu është më e shtrenjtë se sa iPhone X e Apple. Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin...

LG Signature Edition më i shtrenjtë sesa iPhone X!

më 12.2017 - Fol

Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin e saj në 300 copë Smartphone Signature Edition për ekuivalentin e 1540 eurove. Kështu është më e shtrenjtë se sa iPhone X e Apple. Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin...

LG Signature Edition është më i shtrenjtë se iPhone X

më 12.2017 - Gazeta Liria

Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin e saj në 300 copë Smartphone Signature Edition për ekuivalentin e 1540 eurove. Kështu është më e shtrenjtë se sa iPhone X e Apple. Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK